• Informacje na temat:

  przeprowadzka porady

Artykuły na temat: przeprowadzka porady
 • Tomasz Karolak: Szaleństwa i zdrady

  To wszystko ma już za sobą. Dziś liczy się tylko rodzina. Aktor wyznaje nam, kiedy weźmie ślub, czy czeka go przeprowadzka i co daje mu teraz szczęście.

 • Robimy czystki w kuchni

  Zagracona kuchnia, w której nie możesz nic znaleźć? Za dużo sprzętów, naczyń i szklanek, a brak rzeczy niezbędnych? Znamy sposób na uporządkowanie domowej kuchni raz na zawsze. Choć porady Bey Johnson, autorki książki "Pokochaj swój dom" mogą się wydać drastyczne, są zaskakująco skuteczne.

 • Czas kaktusów

  Jeszcze śpią zimowym snem, ale teraz można je przesadzić. Przeprowadzkę zróbmy na 2 tygodnie przed podlewaniem.

 • Tam mieszkam, Malwina Wrotniak

  Norwegia, Wyspy Owcze, USA, Szwecja, RPA, Niemcy, Kolumbia, Grecja, Wietnam, Katar, Chorwacja, Hongkong, Holandia, Indonezja, Wielka Brytania – los może rzucić w różne miejsce.

 • Sylwia Mróz, Meksyk odkryty na nowo

  Lucha libre (meksykańska wersja wrestlingu), danzon (zmysłowy taniec) czy słynni mariachis – to właśnie takie zjawiska czynią Meksyk wyjątkowym. Sylwia Mróz, korespondentka Polskiego Radia prezentuje pełny obraz wielobarwnej kultury meksykańskiej oraz pokazuje życie mieszkańców tego kraju. „Pejzaż bez kolców” w księgarniach od 12 października.

 • Osłaniaj mnie, biegnę!

  Prawniczka i dziennikarz telewizyjny poznali się w walcu. Oboje są muzykalni, więc starają się, by w ich związku nie było żadnych potknięć ani fałszywych nut. Grażyna i Jakub Poradowie.

 • Jak uratować storczyka?

  Dopóki Phalenopsis kwitnie, wszystko wydaje się łatwe. Ale co robić, gdy przekwitnie? Podpowiadamy.

 • ...: pacjencie lecz sie sam. bo oczekiwanie od lekarza planu leczenia, porady i sugestii to za duzo...   czas chyba wpasc do rodzicow w odwiedziny, poki co tamtejszy ortopeda uzyskal najwyzsze noty w kwestii...

 • Dziewczyny winne

  Najpierw są marzenia: o życiu jak w Toskanii, aurze jesiennych zbiorów, degustacji nowego rocznika. Czujecie? Potem przychodzą realia: samotność na odludziu, ryzyko uprawy w polskim klimacie i trudna praca, której nie można odłożyć do jutra, bo wino jest niecierpliwe. Sylwia, Barbara i Monika już wiedzą, co to znaczy założyć własną winnicę. Wypijmy za ich odwagę.

 • Spacerem po Chinatown

  W całym Nowym Jorku mieszka ponad 800 tys. Chińczyków, na Manhattanie, przede wszystkim w Chinatown i East Harlem, ok. 120 tys. Stanowią ogromną, różnorodną społeczność, z lokalnymi telewizjami, prasą w kilku odmianach chińskiego i ze zróżnicowanymi tradycjami.

Dyskusje na temat: przeprowadzka porady
 • taka przyjazn istnieje!!!!

  wbrew temu co piszecie ja w taka przyjażn wierze, chodzilam do meskiej szkoły, pracuje w wiekszosci z mezczyznami i śa oni dla mnie dobrymi kumplami a nie potencjalnymi kochankami, mam dwoch oddanych przyjaciól, zaden z nich nie pociaga mnie fizycznie, ale od lat moge liczyc na nich, przeprowadzka, remont, załatwienie jakiejs sprawy, oni na mnie tez, kupic prezent dla dziewczyny, dla zony, porady