• Informacje na temat:

  przepisy ze zdjęćiami potraw

Artykuły na temat: przepisy ze zdjęćiami potraw
 • Nowa kuchnia wegetariańska

  ...​Przepisy autorów znakomitego bloga "The Green Kitchen Stories" w książce odkrywającej bogactwo zielonych i zdrowych potraw.

 • Dziennik smaków Marty Grycan

  Przepisy, zdjęcia i wspomnienia na każdą porę roku...

 • Wiosna w kuchni Pięciu Przemian

  Zbiór ponad stu autorskich przepisów – na dania wegetariańskie, a także bezglutenowe – opatrzonych zdjęciami apetycznych potraw.

 • "ABC Gotowania" Mariety Mareckiej

  Marieta Marecka, autorka bloga wkuchnibezdubli.pl i gospodyni programu ABC gotowania w Kuchni+, przygotowała książkę - ABC Gotowania, w której wykorzystała swoje najlepsze przepisy.

 • Bento: Z czym to się je?

  Bento to wywodzący się z tradycji japońskiej posiłek serwowany w pudełku. Zazwyczaj składa się on z porcji ryżu / makaronu, mięsa / ryby, a także warzyw i owoców. Japończycy przygotowują je samodzielnie w domu lub kupują w specjalnych sklepach i na stacjach kolejowych - wyjaśnia Malwina Bareła, autorka bloga Filozofia Smaku i książki "Lunchbox na każdy dzień. Przepisy inspirowane japońskim bento".

 • Jak nie spalić się na Grillu

  Jak wynika z badań „Fooder. Polacy, przepisy, internet” niezależnie od płci (72% kobiet i 76% mężczyzn) i miejsca zamieszkania, wszyscy poszukujemy nowych przepisów na potrawy z grilla. Skąd najczęściej czerpiemy inspiracje? Jak wyzbyć się obaw przed przypalonym mięsem i pospolitą zgrillowaną kiełbasą? Na podstawie wyników badań „Fooder. Polacy, przepisy, internet” powstało 5 zasad udanego grilla.

 • Jamie gotuje po włosku, Jamie Oliver

  .... W końcowym rozdziale, Włoskie ABC, znajdziesz przepisy bazowe, wykorzystywane w innych daniach. Niektóre potrawy można przygotować błyskawicznie, inne wymagają czasu. Są tu tradycyjne receptury(...) potraw przeniosą cię prosto na Półwysep Apeniński. Viva l’Italia!

 • Siostra Anastazja: Nie można co do joty kierować się przepisem

  Od lat gotuje i piecze dla krakowskich jezuitów, którzy namówili ją na wydawanie książek kucharskich. Do tej pory sprzedano ich ponad 3 miliony egzemplarzy. Czytelnicy uwielbiają przepisy Siostry Anastazji Pustelnik, bo jej dania zawsze się udają. Rozmawiamy o tajnikach gotowania, życiu zakonnym, rodzinie i o tym, jak przylgnęło do niej imię Anastazja.

 • Z czosnkową nutą

  Odkryj na nowo czosnek! W towarzystwie mięsa, warzyw i ziół nadaje potrawom niepowtarzalny smak i aromat.

 • Śledzik na ostatki

  Na karnawałowe ostatki zgodnie z tradycją podaj śledzika. Możesz go przyrządzić na wiele sposobów, a przygotowanie tych wspaniałych potraw nie jest zbyt trudne.

Wideo na temat: przepisy ze zdjęćiami potraw
 • Zosia Cudny o pasji do gotowania

  Zosia Cudny prowadzi bloga kulinarnego, który jest połączeniem ciekawych przepisów ze wspaniałymi zdjęciami potraw. Blogerka wydała też książkę "Make Cooking Easier. Przepisy na cztery pory roku", w której można znaleźć jej autorskie przepisy. (Dzień Dobry TVN/x-news)