• Informacje na temat:

  przepisy dla psow

Artykuły na temat: przepisy dla psow
 • Prawa i obowiązki właściciela zwierzaka

  W Polsce w co drugim mieszkaniu jest pies. Miłośnicy kotów często mają je po dwa. Właściciele muszą dbać o swoich pupili! Przypominamy, co nakazują przepisy.

 • Wiza narzeczeńska: Jak wyjść za mąż w 90 dni?

  Każdy wie, że związki na odległość bywają skomplikowane i wymagają pielęgnacji. Sytuacja staje się jeszcze trudniejsza, gdy parę dzielą granice państw oraz pełne obostrzeń przepisy wjazdowe.

 • Oprawcy bez duszy. Wciąż ich przybywa

  Dla niektórych zwierzę jest przedmiotem, nie ma uczuć i nie odczuwa cierpienia. Tacy ludzie głodzą psy, katują lub – jak niedawno pewien 21-latek – rozjeżdżają umyślnie samochodem.

 • Jak może wyglądać ostatnie pożegnanie czworonożnego przyjaciela?

  Śmierć ukochanego zwierzęcia często bywa ogromnym cierpieniem dla jego właściciela. Zdarza się, że jego odejście odczuwamy boleśniej niż osoby z bliskiego otoczenia, a nawet rodziny.

 • Edyta i Cezary Pazurowie: tragedia w ich rodzinie

  ...i kanał w serwisie YouTube. Za ich pośrednictwem dzieli się swoim doświadczeniem z innymi mamami. Publikuje przepisy, porady zdrowotne oraz stylizacje dla kobiet w ciąży. Niestety, idyllę Pazurów(...): " mamo dlaczego? Przecież Simba nic nikomu złego nie zrobił..." (pis. org.). Bardzo współczujemy państwu Pazurom. Mamy też nadzieję, że sprawca poniesie konsekwencje.

 • Wielka miłość, wielkie nic

  Dzieci śpią, zupa na jutro ugotowana, pranie rozwieszone. Jeszcze tylko uprasuję koszulę dla Tomka i wreszcie będę mogła usiąść do komputera.

 • Rewolucja od święta

  W wigilijne wieczory Małgosia z mężem zapraszają znajomych na "after party". Dla Katarzyny i jej przyjaciółek tradycją stały się "zjazdy bożonarodzeniowe". Oprócz kolęd lecą stare przeboje, bigos je się prosto z garnka, no i można ubrać się swobodniej. Dla wielu z nas Boże Narodzenie wśród znajomych stało się równie ważne jak to tradycyjne, celebrowane z rodziną. Bo skoro przyjaciele są dla nas...

 • Czego nie powinniśmy robić sąsiadom i za co grozi mandat

  ...zwierząt (t.j. Dz.U. z 2017 r. poz. 1840 ze zm.) Dla wspólnego bezpieczeństwa Zagracanie korytarza: Przepisy przeciwpożarowe zabraniają przechowywania rzeczy na korytarzach w budynkach wielorodzinnych(...)Rozpalanie grilla na balkonie Przepisy nie zabraniają wprost rozpalania grilla na tarasie, balkonie. Ale często taki zakaz znajduje się w regulaminach spółdzielni mieszkaniowych. Wielu osobom...

 • Prawa i... obowiązki na działce, tarasie, balkonie

  ...pożaru. Dym będzie uciążliwy dla sąsiadów. Nasza rada: należy sprawdzić, czy w regulaminie domu (osiedla) jest zakaz grillowania na balkonie (wspólnoty podejmują takie uchwały). Jeśli lokator uporczywie(...) niebezpieczny pożarowo (także płynna rozpałka, gdy niewłaściwie się ją przechowuje). Ważne dla każdego właściciela zwierząt Na działkach właściciele hodują gołębie, norki, kury, mają ule. To dozwolone...

 • Sonia Bohosiewicz: Nie taka leniwa

  ...każdy wie, że od niedawna Sonia jest gwiazdą Internetu. Stworzyła kanał na YouTube, na którym jako "Leniwa żona" dzieli się z kobietami swoimi patentami na prowadzenie domu. Zdradza tam m.in. przepisy na(...) w kuchni i zajmować się wyłącznie obiadem dla męża i dziećmi. Możemy pracować, brać udział w wyborach, zajmować ważne funkcje w kraju, nosić spodnie, skakać ze spadochronem, polecieć w kosmos i jeszcze...