• Informacje na temat:

  przechowywanie ksiazek

Artykuły na temat: przechowywanie ksiazek
 • 10 sposobów na przechowywanie w małym mieszkaniu

  ...drzwiami. Takie rozwiązanie to poza uzyskanym dodatkowym miejscem na przechowywanie także ciekawy sposób na ukrycie w łazience obecności pralki. Z kolei w salonie, odpowiednia zabudowa wnęki regałem(...), zyskujemy kolejne, funkcjonalne miejsce na przechowywanie, które zawsze się przyda. Jest też inne, bardzo proste rozwiązanie - pod skosem w sypialni, jeśli nie zaczyna się od samej podłogi, możemy...

 • Piękna i praktyczna – ABC urządzania kuchni

  ...z przechowywaniem i zachowaniem porządku. Konieczne jest zatem właściwe zaprojektowanie stref - zarówno pod względem ich wzajemnej lokalizacji, jak i wymaganej powierzchni. Praktyczny atut mają długie...

 • Ludzki mózg - pojemne archiwum

  Amerykańscy naukowcy zmierzyli pojemność synaps - połączeń w mózgu, które są odpowiedzialne za przechowywanie wspomnień. Odkryli, że średnio jeden synaps może pomieścić około 4,7 bitów informacji. Co oznacza, że ludzki mózg ma pojemność jednego petabajta. Jest to jednostka używana w informatyce głównie do określania największych posiadanych przestrzeni dyskowych, zasobów plików milionów...

 • Konkurs: Wygraj jubileuszową kolekcję gadżetów Empiku

  Na swoje 70-lecie Empik przygotował nie tylko specjalne wydania książek czy płyt, ale i jubileuszową kolekcję gadżetów, a także gry i upominki, które warto mieć. Weź udział w naszym konkursie i wygraj zestaw upominków od Empiku.

 • Domowa biblioteczka – elegancka i praktyczna

  ...demontaż całej konstrukcji nie będzie kłopotem. Większym wyzwaniem jest natomiast przechowywanie liczniejszych zbiorów, które wymagają dużej przestrzeni i nieszablonowej ekspozycji. Wtedy trzeba wykazać się(...) Anna Wróbel, projektantka mebli firmy Komandor. Innym sposobem na przechowywanie książek i płyt może być zaaranżowanie w mieszkaniu mniejszych przestrzeni, które zazwyczaj pozostają niezagospodarowane...

 • Portugalia - 8 muzeów, które musisz odwiedzić

  Jak najlepiej poznać dany kraj? Można przestudiować tony książek, zamieszkać tam na dłuższy czas lub... odwiedzić najważniejsze muzea. My proponujemy osiem miejsc, które pozwolą zrozumieć charakterystyczne elementy kultury Portugalii.

 • Nie masz biblioteczki? Książki potraktuj jak dekorację

  Książki stanowią dość popularny prezent. Nie martwmy się, jeśli mamy ich za dużo i jeśli nie posiadamy specjalnej biblioteczki do ich przechowywania. Mogą one stanowić ozdobę samą w sobie, ustawione jak obraz. Kolorowymi książkami można też ożywić mieszkanie.

 • Mobilny świat dla Pań

  "Mobilny świat dla Pań. Krótki kurs informatyki dla każdej z nas" to unikalny kurs wydawnictwa Lingo z nowej serii "Poradniki na obcasach" - książek pisanych przez dziewczyny, które znają się na rzeczy, skierowanych do dziewczyn (i facetów - o ile dziewczyny pozwolą im podejrzeć).

 • "Jadalne kwiaty"

  Słodkie pierwiosnki, kwaśne begonie, goryczkowe aksamitki, pikantne nasturcje- kwiaty mogą nie tylko przepięknie wyglądać, ale doskonale...smakować! Małgorzata Kalemba Drożdż wprowadza je do swojej kuchni nie tylko jako ozdobę, ale i danie główne.

 • Domowa biblioteczka to nie tylko wielka wartość, ale także powód do dumy niejednej pani domu i piękna ozdoba mieszkań. Jak zadbać o książki, by służyły jak najdłużej?