• Informacje na temat:

  przechowywanie bibelotow

Artykuły na temat: przechowywanie bibelotow
 • Personalizowane prezenty są najlepsze

  Co roku ten sam dylemat – co sprezentować rodzinie pod choinkę? Jeśli nie wiesz, co kupić najbliższej osobie (bo prawdopodobnie ma już wszystko), zajrzyj na stronę www.cewe.pl i przekonaj się, że spersonalizowane prezenty to najlepszy świąteczny wybór.

 • Work-life balance: Poszukiwanie życiowej równowagi

  Zamykasz komputer, wychodzisz z pracy, ale w samochodzie na czerwonym świetle wciąż przeglądasz firmową pocztę. Gdy wejdziesz do domu, znów podłączasz się do sieci, by dokończyć prezentacje lub odpowiedzieć na najważniejsze maile. Czas spędzony w firmie coraz częściej przenika się z czasem, który powinnaś poświęcić rodzinie, a siedząc przy służbowym biurku masz wyrzuty sumienia, bo znów zapomniałaś o ważnym występie swojego dziecka w szkole.

 • Piękne mieszkanie szybko i niewielkim kosztem

  Jagoda Kutkowska, dekoratorka wnętrz, blogerka i autorka książki "Mieszkaj pięknie", radzi, jak urządzić piękne i funkcjonalne wnętrza nawet przy ograniczonym budżecie. Jak wybrać właściwy styl? Jakich błędów unikać? Od czego zacząć? Poznaj najważniejsze zasady i odmień swoje mieszkanie!

 • Do domu, ogrodu i w podróży

  Egzotyczne bibeloty, podróżnicze gadżety inspirowane Nowym Jorkiem i akcesoria na efektowne garden party - to inspiracje dla domu i ogrodu, które znajdziemy latem w Empiku.

 • 10 zasad urządzania poddasza

  Podczas adaptacji poddasza na mieszkanie należy uwzględnić wiele kwestii, które będą miały wpływ na jego funkcjonalność i komfort użytkowania. Na jakie elementy warto zwrócić szczególną uwagę?

 • A oto dlaczego u mnie jeszcze nie swiatecznie :)

  ...  zwierzaki chodza sobie wolno i skubia co znajda, psy koty, ale i kozy i owce :) graffiti po afrykansku, calkiem zaskakujacy widok. sztuka ma sie nie zle na starym kontynencie, obok bibelotow na sprzedaz wynalazlam ciekawe plaskorzezby, drewniane i metalowe elementy architektury, piekne obrazy. jedna z glownych ulic :) transport przecietnego mieszkanca jest ekstremalnie...

 • Strefa kaprysów

  Wytwornie umeblowany, niewielki pokój znajdujący się zazwyczaj między salonem a sypialnią, w którym pani domu stroi się, maluje i wypoczywa.

 • Jaki zapach dla jakiej kobiety?

  Kwiaty dla kobiety delikatnej, owoce dla naturalnej - znajdź swoją rodzinę zapachową.

 • Jaki zapach dla jakiej kobiety?

  Kwiaty dla kobiety delikatnej, owoce dla naturalnej - znajdź swoją rodzinę zapachową.

Wideo na temat: przechowywanie bibelotow
 • Jak zaoszczędzić miejsca na przechowywaniu?

  Projektantka wnętrz oraz stylistka Iza Skorupka doradziła co zrobić, aby optycznie powiększyć małe wnętrze. Kobieta radziła postawić na oryginalną fototapetę, jasne ściany oraz oszczędność w kolekcjonowaniu bibelotów. (Źródło: TVP/x-news)