• Informacje na temat:

  przebranie aniolek

Artykuły na temat: przebranie aniolek
 • Michalczewski damskim bokserem?

  Bokserski mistrz, 35-letni Dariusz "Tygrys" Michalczewski, nigdy nie ukrywał, że w przeszłości wcale aniołkiem nie był.

 • To nie jest wesele ani wielkie przedstawienie, tylko ważny sakrament. Zrób, co się da, by Pierwsza Komunia Święta była wyjątkowa dla Twojego dziecka i by czuło się ono bezpiecznie. Po prostu zachowaj umiar – we wszystkim!

 • Dlaczego warto zachować umiar i rozsądek

  To nie jest wesele ani wielkie przedstawienie, tylko ważny sakrament. Zrób, co się da, by Pierwsza Komunia Święta była wyjątkowa dla twojego dziecka i by czuło się ono bezpiecznie. Po prostu zachowaj umiar – we wszystkim!

 • Niewinni czarodzieje

  W miłości do siebie przeżyli trzy dekady. W świadomej - niemal jedną. Lewitują na mydlanych bańkach, przenikają lustra, wyczarowują śnieg w Casablance. Mistrzowie tworzenia złudzeń. Ladies and gentelmen, przed państwem: Iza i Maciej Pol.

 • Heidi, czyli siła jest kobietą

  ​W Los Angeles specjalnie dla PANI Heidi Klum pozuje do zdjęć w T-shircie z hasłem "Siła jest kobietą". Następnego dnia jest już w Paryżu, potem w Londynie. Z kolei w Nowym Jorku będzie nagrywała cykl programów "Project Runway". Projektuje też ubrania. Jest doradcą artystycznym marki Astor, ma własną stronę internetową. Urodziła czwórkę dzieci. I to wszystko przed czterdziestką.

 • Top Model - odcinek drugi

  Gang motocyklistów, a wśród nich Joanna, Michał i Weronika. Huk motorów nie jest w stanie zagłuszyć czekających na casting piękności. Każda liczy na to, że to właśnie jej życie zmieni się dzisiaj o 180 stopni. Jurorzy wiedzą, czego szukają. Czy Śląsk wydał na świat przyszłą Top Model?

 • 15 pomysłów na magiczne święta z maleństwem

  Ta Gwiazdka będzie szczególna, bo spędzicie ją już razem z waszym dzieckiem. Dlatego warto zapamiętać ją na całe życie. Kilka mam podzieliło się z nami pomysłami, które pozwoliły im przeżyć niezapomniane i cudowne święta.

 • Wesele z elementami folkloru

  Nostalgia za minionymi czasami dopada tych, którzy mają już dość nowoczesności i prześcigania się w nowinkach i trendach współczesnego świata. W wyścigu o oryginalność można sięgnąć do korzeni i wpleść do naszej zabawy nie tylko tradycyjne elementy wesela, ale nawet trochę folkloru i ludowości, zamiast to wszystko odrzucać.

 • Dzień jak co dzień - a to co dzień jest zawsze inne. Choć ranek zapowiadał się niewinnie... Najpierw wypiłam kawę, przejrzałam wiadomości,rozebrałam rakietę...