• Informacje na temat:

  przebrania dla par

Artykuły na temat: przebrania dla par
 • E-pomoc dla zapracowanych

  Mam problem i poradziłabym się psychoterapeuty, lecz na myśl o umawianiu się i dojazdach rezygnuję. Czy można zaufać psychologowi online i czy to nie jest psychoterapia dla naiwnych?

 • Ślub z pechem w tle

  ...nie byłem, to potem bardzo krótko to trwało, w związku z tym z góry uprzedzam, że na śluby nie przychodzę", wyznał w rozmowie z SHOW. Dla Agnieszki Szulim zrobił jednak wyjątek. Gwiazda TVN(...) awangardowe balerinki Miu-Miu za 3 tysiące złotych. Nie jest sekretem, że Piotr nie należy do wysokich mężczyzn i jego śliczna żona nie chciała być od niego wyższa - pewnie dlatego zrezygnowała ze szpilek...

 • Śluby naukowych geniuszy

  Wszystkie biografie poświęcone Marii Skłodowskiej-Curie podkreślają, jak wielkie znaczenie miało spotkanie tych dwojga i ślub zawarty w lipcu 1895 roku w ratuszu w Sceaux pod Paryżem, gdzie mieszkał(...) w granatowym kostiumie ze strojną, jasną bluzką i kapeluszem przybranym kwiatami. Weselni goście ofiarowali młodej parze składkowy prezent, który ich wielce ucieszył - dwa rowery. Piotr i Maria wybrali się...

 • Najdziwniejsze śluby świata

  Pod wodą i w wesołym miasteczku, w gronie przyjaciół przebranych za postaci z gwiezdnych wojen lub pośród setek innych par - zobaczcie, jak wyglądały najbardziej ekscentryczne śluby świata.

 • Ślubne marzenie Polaków? Dogonić rozmachem USA

  ...mówimy o parze, to już mamy 600 zł, dodajmy do tego noclegi, powiedzmy 200 zł za dwuosobowy pokój, to już mamy 800 zł, można zaokrąglić do 1000 zł. 1000 zł to bardzo  dużo, jeśli dla pary młodej jesteśmy(...) czajnikami i dwunastoma żelazkami. - Paradoksalnie w Stanach zaczęto teraz stosować rozwiązanie, które u nas funkcjonuje od dawna. Coraz częściej amerykańskie pary proszą w subtelny sposób swoich gości...

 • Siła detalu

  Wybór garnituru to dla Pana Młodego zaledwie początek wyzwania – o ostatecznym sznycie jego weselnej stylizacji zdecydują detale. Gra warta jest świeczki: choć pozornie niewidoczne, tworzą wizerunek idealnego oblubieńca.

 • Wyjątkowy dzień - wyjątkowy strój

  Ślub to szczególny dzień dla każdego mężczyzny. Panowie nie chcą odbiegać elegancją od swoich narzeczonych, dbają też o to, aby wyróżniać się na tle innych. Dlatego zamiast klasycznego i popularnego garnituru coraz częściej decydują się na bardziej wytworne stroje.

 • Najlepiej i najgorzej ubrani Polacy

  Z kolei za najgorzej ubrane uznano m.in. Dodę, Mandarynę, Monikę Richardson i Ewelinę Flintę. Wśród par dostało się natomiast Kubie Wojewódzkiemu i Annie Musze. Zestawienie przygotował tygodnik "Gala(...) wizerunkiem godnym największej gwiazdy"). Na tę listę trafiły również m.in. aktorka Agnieszka Grochowska ("Niedościgły wzór dla fanek "cichej" mody, którą docenią tylko wysmakowani znawcy") oraz...

 • Warkocz musi furkotać

  ...​Liga mistrzyń. Dziewczyny wstępują do "Mazowsza" jak do zakonu. Tu trzeba poddać się regule, zmierzyć z legendą, podporządkować jej swoją prywatność. W zamian jest artystyczna przygoda, podróże, pełne sale, owacje publiczności. I duma, bo "Mazowsze" to nie tylko śpiew i tańce w kolorowych wiankach, to część naszej historii. A dla Moniki, Izy i Anny sposób na życie. Kolorowe jak ich stroje.

 • Niech żyje bal!

  ...​Do picia było ciepłe wino, na zakąskę chleb ze smalcem, a do domu wracało się śmieciarką za sto złotych. Dobra impreza? Najlepsza! Najwspanialsze bale karnawałowe i balangi z czasów PRL wspominają dla nas Jan Nowicki, Hanna Bakuła, Andrzej Grabowski i Magdalena Zawadzka. Bywalcy salonów, knajp i domówek. Okazuje się, że do fajnej zabawy nie trzeba wcale sushi, szampana i szpilek za kilka tysięcy.