• Informacje na temat:

  projektowanie koszulek

Artykuły na temat: projektowanie koszulek
 • .... http://www.koszulki.pc.pl ), wtedy możliwości są właściwie nieograniczone. Przykładowo, wyżej wymieniony sklep oferuje około tysiąca różnych wzorów koszulek i umożliwia stworzenie własnego napisu (np(...), dzięki którym projektowanie własnej koszulki przebiega wedle własnych upodobań- od kroju koszulki po umiejscowienie nadruków. Dla osób wielbiących się w rzeczach ręcznie wykonanych istnieje sposób...

 • Projektuje i walczy z AIDS

  Zdobywczyni Oskara, Julia Roberts znowu współpracuje z włoskim projektantem Giorgio Armanim. Aktorka projektuje pod marką Red specjalną koszulkę, z której dochód przeznaczony będzie na walkę z AIDS w Afryce.

 • Tommy Hilfiger: Od lalusia do klasyka

  Z początku projektował głównie koszulki z logiem i ubrania sportowe. Bardzo lalusiowate i amerykańskie. Później przyszedł etap ostrego rock and rolla.

 • Przeboje 2012

  ..., nowe określenie stylu życia w czasach kryzysu, oznacza kupowanie i projektowanie mniejszych domów, samochodów, ograniczanie konsumpcji i nieuleganie podszeptom reklamy. Nowa recepta na życie powstała...

 • Metka nawet firmowa

  Ostatnio nie wiem czy te metki sie zmienily ( na niekorzysc ) czy ja sie stalam nadwrazliwa. Metka na sweterku, bluzce czy koszulce to moj wrog. Kazda,...

 • Bielizna jak za dawnych lat

  Vintage to trend w modzie polegający na powrocie do stylów oraz elementów garderoby z dawnych lat i epok. Pozwala on na tworzenie i projektowanie niezwykle ciekawych, barwnych ze stawień. Dzięki umiejętnemu powrotowi do modnych strojów z przeszłości możemy stworzyć indywidualne, wyjątkowe kreacje.

 • 73-latka w kampanii modowej

  Lauren Hutton, która była jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek w latach 70-tych, wzięła udział w kampanii Bottega Veneta. Kampania ujrzała światło dzienne w szczególnym momencie - gdy włoska marka świętuje 50. urodziny.

 • Slow fashion - co tak naprawdę oznacza?

  Terminu "slow fashion" po raz pierwszy użyła badaczka Kate Fletcher w felietonie dla gazety "The Ecologist" w roku 2007. Slow fashion jest nurtem w modzie i stylu życia, który zatacza coraz szersze kręgi. Jego nazwa jest chwytliwa, ale co tak naprawdę się za nią kryje?

 • Zapraszamy na imieniny Jana Kochanowskiego!

  Pisarze, poeci, ilustratorzy, dziennikarze i aktorzy, a oprócz tego najlepsze polskie wydawnictwa i warszawskie klubokawiarnie. Już w sobotę 18 czerwca w Ogrodzie Krasińskich odbędzie się kolejna edycja Imienin Jana Kochanowskiego - literackiego pikniku organizowanego przez Bibliotekę Narodową.

 • KOLEKCJA TECH PACK POWRACA W WIOSENNYM WYDANIU

  ...skrojone jeansy czy zwykły biały t-shirt ‒ podkreśla Schneider. Zamysłem kolekcji jest wydobycie istoty danego elementu stroju, a następnie zaprojektowanie go na nowo z wykorzystaniem metod produkcji...

Wideo na temat: projektowanie koszulek
 • Tommy Hilfiger: Od lalusia do klasyka

  Z początku projektował głównie koszulki i ubrania sportowe. Bardzo lalusiowate i amerykańskie. Później przyszedł etap ostrego rock'n'rolla. A ostatnio zbliżył się do klasyki - tak o nowej kolekcji Hilfigera mówi szefowa działu mody "The Daily Telegraph".