• Informacje na temat:

  projekt na jesien

Artykuły na temat: projekt na jesien
 • Jesień włóczką pleciona

  Swetry szyte ręcznie przez nasze babcie doczekały się wielkiego powrotu na modową arenę. Manualne wykonanie zostało docenione zarówno przez projektantów, jak i klientów. Coraz częściej w ubraniach doceniamy jakość i jesteśmy w stanie wydać większą kwotę na lepsze tkaniny.

 • Najgorętsze trendy z wybiegów: jesień/zima 2017

  Co będziemy nosić w nowym sezonie jesień/zima 2017? Obiecujemy: będzie przytulnie (bo pluszowo i aksamitnie), luźno i wygodnie (długość maxi ukryje mankamenty sylwetki!), a nawet „kosmicznie”! W modzie pojawią się futurystyczne inspiracje, a najmodniejsze kolory sezonu nie będą mieć nic wspólnego z jesienną szarością.

 • Modne torebki - 10 hitów na jesień

  Jaką torebkę warto kupić na najbliższe jesienno-zimowe miesiące? Przyjrzeliśmy się dokładnie kolekcjom z wybiegów i wybraliśmy 10 najpiękniejszych fasonów.

 • Trendy na jesień i zimę 2016/17

  Zanim wybierzesz się na zakupy, sprawdź, co na sezon jesienno-zimowy przygotowali projektanci i styliści. Oto najważniejsze trendy sezonu! Kolory Niezawodny jak zawsze instytut Pantone na początku roku raczył nas trendami nie tylko na wiosnę, ale również na drugą, jesienną połowę roku 2016. Odcienie zaproponowane przez instytut prezentują się bardzo obiecująco. Spośród nich na szczególną...

 • Masz duszę włóczykija? Wybierz modny plecak na jesień

  Swoją wyjątkową odpowiedź na powrót plecaków przygotował włoski brand Moschino i jego tańsza wersja Love Moschino. Ta marka jest znana z odważnych, przyciągających wzrok projektów. Plecaki Moschino...

 • Łukasz Jemioł - pokaz jesień zima 2014/15!

  Wczorajszego wieczoru śmietanka najważniejszych osób showbiznesu i świata mody zebrała się na warszawskim Służewcu, aby podziwiać pokaz topowego, polskiego projektanta - Łukasza Jemioła.

 • Siwiec: Finalizuję nowy projekt. To jest coś, co zawsze chciałam robić

  ...twarzy - mówi Natalia Siwiec. Modelka zaznacza jednak, że własna firma kosmetyczna to na razie odległe plany. Obecnie finalizuje natomiast inny projekt, który światło dzienne ujrzy już po wakacjach...

 • ...kilku miesięcy remontował, zgodnie z projektem stworzonym przez kogoś tam, firmę jakąś pewnie, nie znam się, za wysokie progi, moje mieszkanko niewinne skromnie wypadnie w tym porównaniu     co(...) jestem swoim towarzystwem ;-) No i kichaniem zmęczona jestem ;-)       sezon jesienny uważam za otwarty ;-)      

 • Langner jesień/zima 2010

  Najnowsza kolekcja Langner jesień/zima 2010/11, to projekt dla kobiety romantycznej a zarazem ukazującym ją w mrocznym klimacie "dark romance".

 • ...realizacji kolejnego projektu fotograficznego – mówi Anna Szymczak z PRomotion Instytut, odpowiedzialna za wizerunek marki i producentka sesji. Do realizacji sesji wizerunkowej kolekcji butów na jesień 2012 przygotowywaliśmy się intensywnie przez dwa tygodnie. Najwięcej czasu zajęło wyszukanie plenerów, ponieważ fotografowanie jesieni w środku słonecznego lata nie należy do najłatwiejszych zadań...