• Informacje na temat:

  profilaktyka zdrowotna

Artykuły na temat: profilaktyka zdrowotna
 • Skuteczna profilaktyka infekcji intymnych

  ..." w kwestii intymnej pielęgnacji i uniknąć zapaleń pochwy? Higiena intymna sposobem na zdrowie Profilaktyka zdrowotna w dużej mierze opiera się na unikaniu kontaktu z drobnoustrojami chorobotwórczymi...

 • Zdrowotne aspekty kawy

  Kawę cenimy z wielu względów - doskonale pobudza, dodaje energii i ułatwia koncentrację. Jednak czy wiedzieliście, że pijąc tradycyjną małą czarną o poranku możecie także zadbać o swoje zdrowie?

 • Herbaciana profilaktyka

  Zdrowotne oddziaływanie rozmaitych gatunków herbaty podkreślano już nieraz. Wyniki badań dowodzą, że zakres leczniczych właściwości tej rośliny jest niezwykle szeroki.

 • W październiku szczególnie często przypominano, jak ważna jest profilaktyka raka piersi. Według najświeższego badania, przygotowanego przez „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”, liczba materiałów z prasy, internetu i RTV na ten temat w analizowanym okresie wyniosła 4,8 tys.

 • Zdrowotny hit! Zielone kuracje

  Pozwolą oczyścić organizm z toksyn, wzmocnić siły witalne i pozbyć się wielu dolegliwości. Na efekty tych kuracji nie trzeba długo czekać!

 • 7 zdrowotnych trendów: To jest modne, ale czy dla ciebie?

  Modne diety, sporty, a nawet badania... W dbaniu o zdrowie pojawiły się nowe trendy! Sprawdź, które warto wybrać.

 • Herbaciana profilaktyka

  Zdrowotne oddziaływanie rozmaitych gatunków herbaty nieraz już podkreślano. Wyniki najnowszych badań dowodzą, że zakres leczniczych właściwości tej rośliny jest niezwykle szeroki.

 • Ekspert: na kondycję skóry świetnie wpływają zupy

  Na kondycję skóry świetnie wpływają zupy. Dodatkowo polecam szukać antyoksydantów w diecie, szczególnie witaminy c - radzi Bożena Społowicz, skin coach. Dodaje, że poza dietą i codzienną pielęgnacją istotne są również sen, relaks, ruch i profilaktyka zdrowotna.

 • Wylecz się zdrowiem

  Profilaktyka zdrowia to jeden z najważniejszych elementów życia każdego z Nas. Począwszy od najmłodszych lat, następnie okres dojrzewania, życie dorosłe, a skończywszy na jesieni życia - problem(...), która ma na celu uświadomienie społeczeństwu jak ważna jest profilaktyka zdrowia i przedwczesne wykrywanie chorób. Do udziału w kampanii społecznej zostały zaproszone czołowe osobistości życia...

 • Zdrowie osób dojrzałych

  Czwarty, ostatni etap kampanii edukacyjnej DIAGNOSTYKI poświęconej profilaktyce zdrowotnej.

Wideo na temat: profilaktyka zdrowotna
Dyskusje na temat: profilaktyka zdrowotna
 • urodziło się około 800 tysięcy dzieci, które HIV/AIDS zarazi

  kukurydzianych, za co w zamian otrzymują kukurydzę na swoje potrzeby. Najważniejszym kierunkiem działań misjonarzy na rzecz zwalczania AIDS jest zawsze edukacja zdrowotna dzieci i młodzieży, dlatego(...) samodzielnego realizowania opieki nad chorymi. Np. w misji w Mpunde w Zambii zarejestrowano 250 chorych na AIDS i przygotowano 170 osób do ich pielęgnacji w domu. Profilaktyka epidemii przybiera niekiedy

 • Re: Bromatologia, dietetyka i superfood, czyli o uzdrawiającej mocy jedzenia

  Raczej profilaktyka chorobowa a nie zdrowotna! Czyli bromatologia zapobiega zdrowiu? Promocja zdrowia to właściwy termin!

 • Re: Siedem pytań o…

  A dajcie spokoj z tym zapaleniem pęcherza... bujałam się rok zanim przeszło zupełnie. Antybiotyki pomagały doraźnie, przeszło dopiero po szczepionce. A zainteresowanym profilaktyka zdrowotna polecam zajrzeć na monogen life, świadome podejście do swojego zdrowia to podstawa.

 • Re: Dlaczego szukamy pomocy poza medycyną konwencjonalną?

  Dla zainteresowanych profilaktyka zdrowotna to przede wszystkim polecam sprawdzic swoje predyspozycje do wystapienia chorob, mozna w monogen life, a potem działać w taki sposób, aby konkretne schorzenie na które "okaże się, że jesteśmy podatni", się nie rozwinęło. To moje podejście,działac przeciw czemuś, co rzeczywiście mi zagraża, a nie na oślep.