• Informacje na temat:

  prezent na ślub kolezanki

Artykuły na temat: prezent na ślub kolezanki
 • To będzie piękny ślub

  Anja i Sasha już szukają wymarzonego miejsca na tę wyjątkową uroczystość. Gdzie powiedzą sobie "tak"? Kto znajdzie się na liście gości? Jaka będzie suknia ślubna modelki? I o jakich prezentach marzą państwo młodzi? Znamy szczegóły!

 • ...nowożeńcy przygotowali listę ślubnych prezentów. Czy czeka ich podróż poślubna? Na razie nie. Aktor zaraz po ślubie rzucił się w wir pracy. Już 3 maja dał występ kabaretowy w Mogilanach, małym miasteczku(...) wyczekiwanych ślubów sezonu. Słynny aktor Cezary Pazura i studentka zarządzania, współprowadząca program "Looksus" w Polsat Cafe, Edyta Zając, złożyli sobie przysięgę małżeńską. Największa tajemnica...

 • Jak zaplanować idealny ślub?

  ...niestety jakże chętnie zaadaptowany. Rozpleciny Wieczór panieński wywodzi się z ludowej tradycji rozplecin. W wieczór poprzedzający zaślubiny, druhny stroiły warkocz panny młodej kwiatami, gałązkami(...) pana młodego też mieli pretekst, żeby sięgnąć po mocniejsze trunki, ale obrzędów z tym związanych literatura nie notuje. Zwróć uwagę, że odbywało się to w przeddzień zaślubin. Najwyraźniej zarówno panna...

 • To będzie piękny ślub

  Anja i Sasha już szukają wymarzonego miejsca na tę wyjątkową uroczystość. Gdzie powiedzą sobie "tak"? Kto znajdzie się na liście gości? Jaka będzie suknia ślubna modelki? I o jakich prezentach marzą państwo młodzi? Znamy szczegóły!

 • Wybieram się na ślub do koleżanki z czasów technikum. Ślub będzie w okolicach Bydgoszczy. Szukam po necie ile pieniędzy daje się w kopercie i nic:(  Macie...

 • Stalker: Nie może przestać śledzić

  Wyobraźnia stalkerów nie zna granic. Wyślą ci drogi prezent, zostawią list na wycieraczce i zaczepią w miejscu pracy. Będą codziennie dzwonić i wysyłać smsy. Nakręcą o tobie film ukrytą kamerą, wynajmą prywatnego detektywa lub będą cię śledzić sami. Posuną się do najbardziej obrzydliwego szantażu. Nie dadzą spokoju.

 • Problem: Szalony wieczór kawalerski

  Za dwa tygodnie mój ślub. W miniony weekend zorganizowaliśmy wieczory: panieński kawalerski. Mój minął w miłej atmosferze, spotkałyśmy się z koleżankami w pubie, wypiłyśmy drinki i pośmiałyśmy się jak za dawnych lat. Mój narzeczony spędził go nieco inaczej...

 • Gorąca trzynastka

  Gdziekolwiek się pojawią, ścigają ich kobiece spojrzenia. Są męscy, seksowni, uwodzicielscy, choć każdy w inny sposób. Z okazji swoich pierwszych urodzin SHOW ma dla was wyjątkowy prezent. Przedstawiamy najseksowniejszych facetów w polskim show-biznesie. Oto oni!

 • Jak wyjść za mąż w dwa miesiące?

  Miłość od pierwszego wejrzenia – OK, ale żeby ekspresowy ślub? Przecież przygotowania trwają rok! A można inaczej. Trzy panny młode opowiadają, jak w przyspieszonym tempie zorganizowały ślub i wesele. Każde w innym stylu. Bez wpadek, gaf i stresu.

 • Wybacz, kocham innego

  Już zapisani byli w urzędzie, gdy ona się zakochała. Ale w innym mężczyźnie. Odwołać ślub, wybrać nową miłość? A może lepiej zachować się odpowiedzialnie, przeczekać w myśl zasady, że każda fascynacja w końcu mija? Kinga i Agnieszka podjęły trudne decyzje. Co o swoim wyborze myślą po latach?