• Informacje na temat:

  prezent dla malego dziecka

Artykuły na temat: prezent dla malego dziecka
 • Rower, hulajnoga, warsztat majsterkowicza czy może zestaw mebelków dla lalek? Co podarować w prezencie przedszkolakowi? Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami, a aby trafić z prezentem w oczekiwania – należy się nad nim dobrze zastanowić. Najlepiej kierować się wiekiem i zainteresowaniami malucha.

 • Jest taki dzień w roku, na który w napięciu oczekują wszystkie dzieci. 1 czerwca, czyli Międzynarodowy Dzień Dziecka, to święto dzieci dużych i małych, które czekają na upominek. O ile z wyborem prezentu dla kilkulatka zwykle nie mamy problemu, o tyle trudniej jest nam zdecydować się na atrakcyjną zabawkę dla maluszka. Zanim więc kupisz prezent, przyjrzyj się naszym propozycjom.

 • Prezenty dla dziecka

  Prezent powinien przyciągać uwagę dziecka i sprawiać, że nie przestanie bawić się nim po jednym dniu! Podpowiadamy, jak wybrać taki podarunek dla pociechy.

 • Prezenty dla mężczyzny

  Zbliżają się urodziny lub imieniny twojego mężczyzny a Ty wciąż nie masz pomysłu na upominek dla ukochanego? Sprawdź, jak dobrać idealny prezent dla prawdziwego kinomaniaka!

 • 3 ciekawe zabawki dla dwuletniego malucha

  Drugi rok życia to jeden z najbardziej emocjonujących momentów w życiu Twojego dziecka. To okres, gdy maluch dorasta już do chwili, w której może zacząć grać w pierwsze gry. Kupując prezent dla dziecka, warto pomyśleć o zabawce stymulującej jego rozwój.

 • Jesteś przekonana, że dziecko ma talent i wystarczy nim pokierować? Błąd

  ...z rodzicami dziecka, bo to oni są źródłem problemu. Utwierdzili syna w przekonaniu, że jest pępkiem świata i ma prawo poprosić babcię o tak kosztowny prezent. Interweniowałam też w sytuacji, w której starsza(...) wiemy, że to nieprawda. - Każdy z nas ma uwarunkowania biologiczne: coś wychodzi mu świetnie, a coś innego źle. Geny są istotne, ale równie ważne są własne doświadczenia dziecka. Ono samo wybiera...

 • Odpowiedni prezent dla dziecka

  Karuzelka, miś czy tablica ze światełkami? Pociąg czy autko? Na każdym etapie dzieciństwa twój maluch potrzebuje innych zabawek. Co kupić, aby prezent podobał się nie tylko tobie, ale i obdarowanemu smykowi? Sprawdź!

 • Kupujemy fajny prezent

  ...; • grzechotki - powinny być kolorowe, aby przyciągnęły wzrok maleństwa. Muszą również być lekkie i zaokrąglone, wykonane z bezpiecznego dla szkraba materiału. Zabawnym prezentem będą także skarpetki(...) rozwoju dużą radość sprawiają zabawki, które pomagają odwzorowywać rzeczywistość i naśladować nie tylko mamę i tatę, ale także to, co dzieje się w otoczeniu. Wśród prezentów dla trzylatka mogą się...

 • Katarzyna Bujakiewicz: Huczne wesele? To nie dla mnie

  ...żadnemu z nich krzywdy. Gdy program ruszał, pojawiło się wiele krytycznych uwag i głosów, że jest to ze szkodą dla dzieci. - Myślę, że przy drugiej edycji już tego nie ma. Zresztą zawsze broniłam(...) w Holandii przed tłumem ludzi. Natomiast nie była to dla mnie trauma, to było coś, co kochałam robić. Podobnie jest w przypadku tych dzieci. Wychodzą na scenę i czują się dobrze, sprawia im to frajdę...

 • Chrzcimy dziecko

  Każdy przyszły rodzic z dużą niecierpliwością oczekuje mającej pojawić się na świecie pociechy. Po jej przyjściu na świat małego człowieka świeżo upieczona mama z tatą mają do załatwienia sporo spraw urzędowych. Jeśli już się z nimi uporają, planują chrzest swojego nowo narodzonego dziecka.

Dyskusje na temat: prezent dla malego dziecka
 • Będe chrzesna mamą

  pamiatke. Ze smakiem i zabawne, dla dziecka.(...)gratuluje :-) ja zostalam poproszona kilka tygodni temu przez moja najukochansza siostre... Strasznie sie ciesze, a Malego rozpieszczam jak dziki osiol... A chrzcina w marcu lub kwietniu. Wiesz, co