• Informacje na temat:

  prezent bożonarodzeniowy

Artykuły na temat: prezent bożonarodzeniowy
 • Koniec z prezentami „od święta”. Miłe gesty #bezokazji pomagają Fundacji Mam Marzenie

  Polacy wręczają najczęściej swoim bliskim prezenty z okazji urodzin, imienin oraz Świąt Bożego Narodzenia. Niemal 40 proc. respondentów wręcza upominki bez okazji, choć robi to jedynie raz na kilka miesięcy – wynika z badania SW Research przeprowadzonego na zlecenie firmy Wyjątkowy Prezent. Do częstego sprawiania radości swoim bliskim poprzez spontaniczne, miłe gesty i upominki zachęca kampania...

 • Wymarzony prezent na święta dla mężczyzny

  Kupno bożonarodzeniowego prezentu dla mężczyzny z pewnością nie będzie najprostszym wyborem, z jakim przyjdzie ci się zmierzyć przed świętami.

 • Jak zapakować prezent pod choinkę? Inspiracje z blogów

  Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, którego klimat chcemy podkreślić wspaniałymi upominkami. Gdy już mamy za sobą trudny wybór prezentu, pozostaje jeszcze jeden problem – jak zapakować drobiazg tak, by pasował do rodzinnej, eleganckiej i uroczej atmosfery świąt. Zobaczcie, jakie propozycje mają dla was najbardziej popularne blogerki!

 • Chcesz kupić perfumy na prezent świąteczny? Rady, które pomogą ci dobrać zapach

  Perfumy są doskonałym prezentem niemal na każdą okazję. Jak pokazują badania, Polacy coraz chętniej wręczają je w ramach bożonarodzeniowego upominku. Podkreślają bliskość relacji z obdarowywaną osobą(...), sprawdź, jakiej marki jest woda toaletowa osoby, której chcesz sprawić prezent. Nie sugeruj się tym, co zobaczysz na szafce w pokoju czy toalecie. Może się okazać, że to nietrafiony upominek, który służy...

 • Bożonarodzeniowe obyczaje

  Choinka, prezenty, oryginalne potrawy i kolędowanie - te obyczaje powszechnie kojarzone są ze świętami Bożego Narodzenia.

 • Bożonarodzeniowe obyczaje

  Choinka, prezenty, oryginalne potrawy i kolędowanie - te obyczaje powszechnie kojarzone są ze świętami Bożego Narodzenia.

 • Co podarować jej pod choinkę? Te prezenty mają wielką moc!

  Książka to bez dwóch zdań najlepszy prezent bożonarodzeniowy dla każdej kobiety. Dlaczego? Pozwala choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków, daje wytchnienie, jest wspaniałą podróżą dla(...) będą wspaniałym prezentem, pomogą też uratować życie Julki, małej bohaterki walczącej z groźnym guzem mózgu.

 • Polska rodzina wyda na święta 1 121 zł, o 5 proc. więcej niż rok temu

  Najczęściej kupowanym i spodziewanym prezentem będą perfumy i kosmetyki.

 • Jeśli jesteś kobietą, a gdzieś niedaleko jest mężczyzna, o którym możesz powiedzieć „mój”, jeśli do tego jest grudzień i w drodze do pracy spotkałaś przynajmniej pięciu Świętych Mikołajów, to zapewne masz już dylemat: przyznać się, jaki prezent chcesz dostać pod choinkę czy też lepiej nic nie mówić?

 • 5 uniwersalnych pomysłów pod choinkę, które ucieszą każdą kobietę

  Święta zbliżają się wielkimi krokami. Wszyscy dwoją się i troją, by znaleźć idealny prezent dla swoich partnerek, przyjaciółek czy sióstr. Co sprawdzi się w niemal każdym przypadku?

Zdjęcia na temat: prezent bożonarodzeniowy
Wideo na temat: prezent bożonarodzeniowy
 • Gwiazda zaapelowała do fanów, aby namówili swoich rodziców na badania

  "W ubiegłym roku poprosiłam mamę o to, by zrobiła mi bożonarodzeniowy prezent i poszła się przebadać. Otrzymaliśmy wyniki i okazało się, że zdiagnozowano i niej raka" - napisała na Twitterze Taylor.(CNN Newsource/x-news)

 • Najbardziej znienawidzone prezenty świąteczne

  Wybór bożonarodzeniowego prezentu może przysporzyć wielu problemów. Dlatego zanim dokonamy zakupu, powinniśmy poznać potrzeby i zainteresowania obdarowywanej osoby. Aby upominek był trafiony, najpierw poznaj listę niechcianych świątecznych prezentów.

Dyskusje na temat: prezent bożonarodzeniowy
 • Re: PROSZE O PORADE

  :( W sumie prezent urodzinowy i bożonarodzeniowy dostałam, nawet byłam mile zaskoczona, ale w ciągu roku jest średnio fajnie:/ Nie chodzi mi o to, żeby zapraszał mnie na drogie kolacje przy świecach