• Informacje na temat:

  pralki sklep

Artykuły na temat: pralki sklep
 • Wybierz pralkę do małego mieszkania

  Stoisz przed wyzwaniem kupienia nowej pralki, ale masz małe mieszkanie? W sklepach znajdziesz bardzo szeroką ofertę AGD wprost stworzoną do małych łazienek – od pralek typu Slim aż po pralki do zabudowy. Sprawdź, czym się kierować podczas zakupu.

 • Najciekawsze promocje pralek – na co zwracać uwagę?

  Warto zdecydować się na zakup nowej pralki, jeśli trafia się kusząca promocja. Wielu producentów co jakiś czas oferuje zwrot części gotówki albo drugi produkt gratis. Przygotowaliśmy kilka porad, jak kupować, aby zaoszczędzić.

 • 5 rzeczy, które musisz wiedzieć przed zakupem pralki

  W gąszczu firm i modeli pralek dostępnych na rynku, wybór odpowiedniego urządzenia to nie lada wyzwanie. Na co zwrócić uwagę przy zakupie nowej pralki? Czy rodzaj bębna i klasa energetyczna mają znaczenie? Która prędkość wirowania jest najbardziej optymalna?

 • Kupiłaś w sklepie nową pralkę lub zmywarkę i odkryłaś, że jest w niej woda albo wilgoć? To nie powód do reklamacji. Wręcz przeciwnie. We wszystkich tego...

 • ..., boraksu i przechowuj w słoiku. Do pralki sypiemy 1-2 łyżki stołowe preparatu. Dla zapachu dodawaj 15 kropli olejku eterycznego (do pojemnika na płyn zmiękczający). ✣ Płyn do zmiękczania tkanin: 2 szklanki octu połącz z 2 szklankami sody i 4 wody.Wymieszaj. Do prania dodawaj 1/4 roztworu do ostatniego płukania. ✣ Wybielacz do ubrań: szklanka wody i łyżka sody (polej włożone do pralki ubrania...

 • Adam Słodowy: Nasz polski MacGyver

  ...produkcja kolejnych gadżetów, zabawek czy nieosiągalnych w sklepach przedmiotów codziennego użytku, które pokazywał w swoim programie. Starał się, by robić je z materiałów dostępnych w każdym sklepie...

 • Pod żadnym pozorem nie wyrzucać na śmietnik. Są niebezpieczne ze względu na zawarte w nich elementy i chemikalia szkodliwe dla środowiska! Listę z adresami specjalnych punktów odbioru znajdziecie na www.elektrosmieci.pl. Jeśli chodzi o AGD, to przy zakupie nowego, sklep ma obowiązek zabrać stary. To duża dogodność.

 • Pułapki zakupów na raty 0%

  Dziś niemal każdy duży sklep zachęca do zakupu towaru na nieoprocentowany kredyt. Nie zawsze jednak taka oferta okazuje się korzystna dla klienta. Warto poznać sztuczki sprzedawców, które narażają nas na dodatkowe koszty, a także wiedzieć, jak się przed nimi bronić.

 • Nowe odkurzacze będą bardziej skuteczne i energooszczędne

  ... dotyczą. Produkty, które obecnie są dostępne w sklepach i magazynach, niespełniające nowych wymogów, mogą być nadal sprzedawane do wyczerpania zapasów.

 • 5 rzeczy, które kupowaliśmy face to face, a teraz robimy to wirtualnie

  Zakupy online stały się zjawiskiem powszechnym. Jeszcze kilka lat temu robiliśmy je tylko w sklepach stacjonarnych. Zachęceni wygodą, szerokim wyborem towaru, niższą ceną i całodobową dostępnością coraz częściej zamieniamy portfel na telefon lub komputer. Co najczęściej kupujemy w sieci? Podpowiada ekspert SkyCash.

Dyskusje na temat: pralki sklep
 • Re: Naprawa sprzętów AGD: Zasady gwarancji i nowe triki

  nigdy nie wykupuję tego badziewia. Jesli sprzęt sie popsuje po okresie gwarancji - kupuję nowy, sklep przywozi nowy, montuje, zabiera stary. Nigdy nie kupuję pralki drozej niz 1000 zł ani lodowki. Nie oplaca się. Inne rzeczy sie nie psują.

 • Re: Kochanie, zbyt dużo ode mnie wymagasz

  model kobieta+mężczyzna jeszcze bez dzieci. Czymże jaśnie pani jest tak strasznie zajęta? Pranie? No faktycznie taki problem wrzucić kilka łachów do pralki jak przy okazji robi się SWOJE pranie(...), którego przygotowanie nie zajmie dłużej niż 15 minut. Zrobienie zakupów? No to nie można na zmianę czy poprosić faceta jak będzie wracał, by kupić co trzeba, z resztą teraz sklep na każdym rogu i taki