• Informacje na temat:

  praca siedzaca ćwiczenia

Artykuły na temat: praca siedzaca ćwiczenia
 • Kwadrans dla ciała: By plecy nie bolały

  Te ćwiczenia ci posłużą, jeśli wykonujesz siedzącą pracę. Taka pozycja powoduje niestety deformacje w odcinku piersiowym kręgosłupa, wywołuje też dolegliwości w okolicach barków. Ale można sobie pomóc, wzmacniając mięśnie pleców.

 • Jeśli siedzisz, wstań

  Siedząca praca w biurze czy weekendy przed telewizorem, często kojarzą nam się z bólem lędźwi i całego kręgosłupa. Lista schorzeń i dolegliwości, które wynikają z wielogodzinnego siedzenia jest o wiele dłuższa. Brak aktywności fizycznej prędzej czy później fatalnie odbije się na twoim zdrowiu...

 • W ruch XL!

  Sprawna, silna, zgrabna. Możesz taka być niezależnie od tego, ile ważysz. Chcemy, by uwierzyły w to wszystkie Polki katujące się ćwiczeniami tylko dlatego, by szybko schudnąć. A nie to jest najważniejsze. Warto podjąć wysiłek, ale przede wszystkim dla mocnych mięśni i dobrych proporcji. One liczą się bardziej niż rozmiar. A modne treningi mogą ci tylko zaszkodzić, jeśli porwiesz się na nie bez...

 • 6 ćwiczeń na płaski brzuszek

  Upatrzyłaś w sklepie letnią sukienkę, w sam raz na urlop. Przymierzasz, a tu niespodzianka: wystający brzuszek psuje cały efekt? Jest na to sposób. Systematyczne ćwiczenia dwadzieścia minut dziennie, a po miesiącu zauważysz pierwsze efekty.

 • Ćwicz serce w pracy

  ...82 proc. Polaków pytanych o rady dla przyjaciół po zawale zwraca uwagę na potrzebę wykonywania ćwiczeń fizycznych. Osoby z chorobami układu krążenia, które spędzają część sezonu urlopowego w pracy, powinny szczególnie zadbać o swoje zdrowie, wykonując proste ćwiczenia pobudzające krążenie.

 • ...praca daje ci się już ostro we znaki? Nie zapominaj o relaksie w pracy i o ćwiczeniach w domu. Horoskop przygotowała wróżka Lena Tall.

 • ...wracać do normy Siedząca praca i taki sam tryb życia odbija się zarówno na twoim kręgosłupie, jak i samopoczuciu. Znajdź chwilę na spacer czy ćwiczenia. Horoskop przygotowała wróżka Lena Tall.

 • ..., często wprawiają go w zakłopotanie. Może warto w waszych relacjach coś zmienić…? Nie zapominaj, jak wiele zależy od ciebie... Jeśli Twoja praca jest siedząca, a poza tym prowadzisz mało ruchliwy tryb życia, zadbaj najpierw o właściwe stanowisko pracy, a następnie o wykorzystywanie wolnych chwil na odpowiednie ćwiczenia. Horoskop przygotowała wróżka Lena Tall.

 • ...jeszcze w październiku. Siedząca praca daje ci się we znaki. Nie zapominaj więc o relaksie zarówno w pracy, jak i o ćwiczeniach w domu. Horoskop przygotowała wróżka Lena Tall.

 • Pięć sposobów na lepszą formę

  ...mięśnie ud, łydek i pośladków. Ćwiczenie to możesz wykonywać nie tylko podczas treningu, ale także przy pracach domowych. Wyrób w sobie nawyk robienia pełnego przysiadu zawsze wtedy, gdy chcesz coś podnieść. Jeśli chciałabyś poćwiczyć więcej, podczas prasowania ułóż ubrania na niskim stołku nieopodal deski i rób przysiad za każdym razem, gdy po nie sięgasz. Ważne jest tylko, by podczas tego ćwiczenia...