• Informacje na temat:

  praca przez internet

Artykuły na temat: praca przez internet
 • Praca freelancera. Jak zarabiać przez internet?

  Praca na etacie ma wiele zalet, wymaga jednak regularności, która nie do końca odpowiada młodym pokoleniom. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na przejście na model pracy zdalnej.

 • Pacjent w internecie

  Coraz częściej do gabinetów lekarskich przychodzą pacjenci z kompletem badań i postawioną przez siebie diagnozą. Szeroko reklamowane są porady on-line. Ale uwaga – nic nie zastąpi bezpośredniego spotkania z lekarzem. Dowiedz się dlaczego.

 • Przyjaźń przez internet - czy ma sens?

  ...kobietami bardzo mnie wciągnęły, pomagały mi, zobaczyłam, że nie mam jeszcze tak najgorzej. Teraz rozmawiam przez internet wiele godzin dziennie, z jedną z kobiet zwłaszcza. Poczułam, że jest moją(...) przez internet? Magda (47 l.)

 • Wspólna praca zabija miłość?

  ...w pianistę, zakochanego oczywiście w postaci granej przez żonę. I choć miło patrzy się na tych dwoje na ekranie, już dziś w Internecie pojawiają się głosy, że Basia "kiedy tylko może, wkręca męża do show(...) wymarzonego, okazałego domu w Wilanowie. W międzyczasie doczekali się dwójki dzieci.  I wtedy, niespodziewanie, tworzone przez nich imperium zaczęło się rozpadać. Z dnia na dzień musieli zamykać...

 • Szczęśliwa miłość z internetu

  ...znajdę tam miłość? - zastanawia się. - Nie... Na pewno nie! To miała być rozrywka. Paulina nie była zresztą pierwszą dziewczyną poznaną przez internet, z którą spotkał się Tomasz. - Korespondowałem(...)- Internet to tak samo dobre miejsce, by spotkać swoją drugą połowę, jak każde inne - twierdzi Ryszard (41 l.). - Może nawet lepsze... Wiadomo przynajmniej, że skoro tam trafiasz, to szukasz nowych...

 • Zostawiam rodzinę, bo muszę wyjechać „za pracą”

  ...granicą mogą codziennie rozmawiać ze swoimi dziećmi przez internet. Z badań dr Sylwii Urbańskiej z Uniwersytetu Warszawskiego wynika, że wykorzystując skype’a, mamy czytają swoim dzieciom bajki na(...) pielęgniarskie, opiekę nad osobami starszymi i dziećmi czy na gospodynie domowe. A praca Polek w tych dziedzinach jest bardzo ceniona. Dzisiejsze Polki to pewne siebie, zaradne kobiety. W trudnych...

 • Ludzie Nowego Jorku: Z internetu do albumu

  Twórca tego bloga od pięciu lat inspiruje ludzi na całym świecie. Humans of New York (Ludzie Nowego Jorku) to niezwykłe zdjęcia tworzone przez Brandona Stantona. Fotograf nie tylko wykonał do tej pory 10 tys. portretów, ale przekazał światu 10 tys. ważnych historii.

 • Niebezpieczne DIY z Internetu. Uważaj na swoją skórę!

  Maseczka z kleju do papieru i węgla oczyści twarz, a urocze piegi zyskasz w salonie tatuażu, a nie na słońcu? Poznaj internetowe trendy, które prędzej ci zaszkodzą, niż pomogą.

 • Seksizm w internecie? One mają na to sposób!

  ...przykłady niektórych zdań, podawanych przez translator Google są po prostu seksistowskie. Brzmiały, jakby wypowiadano je w latach 50. - mówiły dziewczyny w jednym z wywiadów. - Postanowiłyśmy samodzielnie(...) dbanie o feminizację języka to hiperpoprawność, twierdzić, że dobrodziejstwa internetowego słownika całkowicie rekompensują jego wady, albo odbijać piłeczkę wyszukując zdania dyskryminujące mężczyzn (bo...

 • Jak znaleźć w internecie kogoś na całe życie?

  Nowoczesne portale randkowe cieszą się wielką popularnością. Nic dziwnego, coraz więcej kobiet znajduje partnera przez internet. Co zrobić, by i tobie się udało?

Dyskusje na temat: praca przez internet