• Informacje na temat:

  pozycje seksualne w ciąży

Artykuły na temat: pozycje seksualne w ciąży
 • Polacy zbyt wcześnie przechodzą na emeryturę... seksualną

  ...15,5 proc. badanych mężczyzn i aż 42 proc. kobiet wskazuje, że seks jest zupełnie nieistotną sferą ich życia. Te różnice mają duży wpływ na relacje seksualne. Dlatego też ważną rolę w naszych relacjach pełni dotyk i przytulanie. I w takich sytuacjach przynajmniej o to powinniśmy zabiegać - tłumaczy prof. Zbigniew Izdebski, seksuolog.

 • Bliskość po ciąży nie musi zniknąć

  Ciąża i poród to czas niezwykły dla każdej kobiety. Rozwijające się w organizmie przyszłej mamy dziecko zmienia nie tylko jej ciało, ale i powoduje różnice w jej podejściu do partnera i bliskości. Po ciąży przestawia się nie tylko rytm dnia młodej mamy, ale i jej podejście do seksu.

 • Seks w czasie ciąży

  Współżycie płciowe w czasie ciąży wcale nie jest zakazane. Ciąża nie oznacza też konieczności zmiany dotychczasowych przyzywczajeń seksualnych. Co więcej, to odpowiedni moment na to, aby wprowadzić pewne zmiany, które ubogacą życie intymne. Nie od dzisiaj też wiadomo, ze udane życie seksualne w czasie ciąży dobrze wpływa na jej przebieg.

 • 7 prawd o seksie w ciąży

  ...okres ciąży to czas seksualnego wyzwolenia. - Nie trzeba martwić się antykoncepcją lub przeciwnie - kochać się na zawołanie, bo akurat jest dobry czas na spłodzenie potomka. Można po prostu cieszyć się(...). 5. Ciąża to dla pary czas swego rodzaju seksualnego sprawdzianu Pozycje, w których zwykle się kochaliście, teraz mogą nie zdać egzaminu. Jeszcze większe wyzwanie czeka te pary, którym ginekolog w ogóle...

 • 10 pozycji, które sprawią ci największą rozkosz

  .... płeć brzydsza, a do osiągnięcia seksualnego szczytu potrzebujemy często trochę fachowej wiedzy i niestety więcej czasu (niestety - z reguły dla mężczyzn). Istnieją jednak pozycje, ułatwiające(...), kiedy jesteś w ciąży albo gdy lubisz na niego patrzeć. Nie wspominając już o pieszczotach... piersi. Jak to zrobić Połóż się na boku, unieś do góry jedną nogę, drugą połóż wyprostowaną na łóżku. Plecy...

 • Pierwszy raz. U 60 proc. młodych jest z miłości

  Inicjacja seksualna zostawia ślad w psychice i w seksualności człowieka na całe życie. O różnych aspektach pierwszych kontaktów i życiu płciowym młodzieży mówi seksuolog, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, dr Andrzej Depko.

 • Zespół kobiecej tragedii

  Zdarza się, że w czasie ciąży, układ rozrodczy niemowlęcia nie rozwinie się w macicy matki. Dziewczynka może urodzić się bez pochwy i bez obecnych innych narządów rozrodczych. Stan ten nazywany jest agenezją pochwy.

 • Dojrzałeś do wspaniałego seksu! - czyli życie erotyczne 50+

  Nie daj sobie wmówić, że udany seks należy się wyłącznie ludziom w przedziale 20-35 lat. Bądź wspaniałym dowodem na to, że namiętność nie pyta o metrykę. Badania potwierdzają, że życie seksualne(...) związkach, w których rozumiemy się już bez słów w codziennym życiu, ale również w sytuacjach intymnych. A więc, obalmy mit abstynencji seksualnej wśród seniorów. Kochajmy się!

 • Igraszki z brzuszkiem

  Wiele par unika zbliżeń. Niepotrzebnie! W ciąży możesz się kochać, ale zachowaj ostrożność.

 • Wielkie ochłodzenie

  .... Z filmów uczyłam się udawać orgazm. Ile razy poszłam do łóżka? Trzy. Po ostatnim wymiotowałam z obrzydzenia do samej siebie. W końcu trafiłam na portal dla "asów", tak nazywają siebie osoby aseksualne(...) kiedyś Darek nie zacznie jednak czuć pociągu seksualnego? A co, jeśli pożałuje, że związał się z "przezroczystą" kobietą? As ma asa Ich dzień kończy się wspólnym oglądaniem zdjęć w komputerze albo...

Dyskusje na temat: pozycje seksualne w ciąży
 • Re: ​Które pozycje seksualne są najlepsze dla zdrowia?

  ! Rozwód – podział majątku – facet zostaje zwykle na lodzie i jeszcze musi płacić alimenty. Przypadkowe kontakty seksualne i konkubinat to też nie rozwiązanie – ryzyko chorób wenerycznych i przypadkowej ciąży (kobiety czasem oszukują, że się zabezpieczają, a poza tym nic nie zabezpiecza na 100%). Żal mi facetów żyjących w takim matrixie.

 • Re: Lecznicze pozycje seksualne dla mężczyzn

  ...... trochę instrumentalnie jest wytłumaczone że kilka razy dziennie od ośmiu do piętnastu dni (pod rząd) trzeba się "leczyć" .... jeśli podczas gimnastyki dwutygodniowej kobieta nie zajdzie w ciąży (nieplanowanej) to facet na pewno nie poczuje się wyleczony... Na tej samej stronie jest wywiad czy seks z obowiązku może zniszczyć relacje z partnerem.... gdzie w kalejdoskopie jest leczniczy efekt?

 • Re: ​Najbardziej niebezpieczne pozycje seksualne. Znamy wyniki badań

  Mnie chlopak namawia na druga dzirke ale ja sie boje ciąży

 • Re: Jestem w ciąży?!

  Jak czytam te wasze komentarze, to naprawde czasem opadaja mi rece....macie naprawde komiczne problemy - brac pigolki lub nie, pozycje seksualne itp.Polecam poczytac wspolnie z partnerem fachowa literature na temat seksu - a zaczac najlepiej od podstawowej sprawy - BUDOWY I UKLADU ROZRODCZEGO I FUNKCJI NARZADOW PLCIOWYCH MESKICH I ZENSKICH.Ja wyszlam za maz za wspanialego czlowieka, ktory kocha

 • Re: 7 prawd o seksie w ciąży

  My faceci znamy podejście ustabilizowanych kobiet do sexu. Tym bardziej wiemy, że w ciąży ich podejście do tego tematu jest takie, że bojąc się o płód będą wymyślać różne wymówki mniej lub bardziej sensowne uniemożliwiające współżycie i trzeba się z tym pogodzić. Nawet w przypadku kiedy sex nie jest zagrożeniem dla płodu o kopulacji nie ma mowy. Znane są nam pozycje, które nie zagrażają płodowi