• Informacje na temat:

  pozycje seksualne podczas ciąży

Artykuły na temat: pozycje seksualne podczas ciąży
 • Polacy zbyt wcześnie przechodzą na emeryturę... seksualną

  ...15,5 proc. badanych mężczyzn i aż 42 proc. kobiet wskazuje, że seks jest zupełnie nieistotną sferą ich życia. Te różnice mają duży wpływ na relacje seksualne. Dlatego też ważną rolę w naszych relacjach pełni dotyk i przytulanie. I w takich sytuacjach przynajmniej o to powinniśmy zabiegać - tłumaczy prof. Zbigniew Izdebski, seksuolog.

 • Seks w czasie ciąży

  Współżycie płciowe w czasie ciąży wcale nie jest zakazane. Ciąża nie oznacza też konieczności zmiany dotychczasowych przyzywczajeń seksualnych. Co więcej, to odpowiedni moment na to, aby wprowadzić pewne zmiany, które ubogacą życie intymne. Nie od dzisiaj też wiadomo, ze udane życie seksualne w czasie ciąży dobrze wpływa na jej przebieg.

 • 7 prawd o seksie w ciąży

  ...okres ciąży to czas seksualnego wyzwolenia. - Nie trzeba martwić się antykoncepcją lub przeciwnie - kochać się na zawołanie, bo akurat jest dobry czas na spłodzenie potomka. Można po prostu cieszyć się(...). 5. Ciąża to dla pary czas swego rodzaju seksualnego sprawdzianu Pozycje, w których zwykle się kochaliście, teraz mogą nie zdać egzaminu. Jeszcze większe wyzwanie czeka te pary, którym ginekolog w ogóle...

 • 10 pozycji, które sprawią ci największą rozkosz

  .... płeć brzydsza, a do osiągnięcia seksualnego szczytu potrzebujemy często trochę fachowej wiedzy i niestety więcej czasu (niestety - z reguły dla mężczyzn). Istnieją jednak pozycje, ułatwiające(...) cię w miłosny trans. Dodatkowo podczas stosunku partner pociera podbrzuszem o twoją łechtaczkę i wargi sromowe. To podnieci cię jeszcze bardziej Zanim zaczniecie zabawę, zrób mu seksowny striptiz...

 • Pierwszy raz. U 60 proc. młodych jest z miłości

  Inicjacja seksualna zostawia ślad w psychice i w seksualności człowieka na całe życie. O różnych aspektach pierwszych kontaktów i życiu płciowym młodzieży mówi seksuolog, prezes Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, dr Andrzej Depko.

 • Zespół kobiecej tragedii

  Zdarza się, że w czasie ciąży, układ rozrodczy niemowlęcia nie rozwinie się w macicy matki. Dziewczynka może urodzić się bez pochwy i bez obecnych innych narządów rozrodczych. Stan ten nazywany jest agenezją pochwy.

 • Igraszki z brzuszkiem

  Wiele par unika zbliżeń. Niepotrzebnie! W ciąży możesz się kochać, ale zachowaj ostrożność.

 • Wielkie ochłodzenie

  ...wizyty w kościele dowiedziała się rodzina. Podczas ostatniego obiadu u teściów mama Maćka miała usta ściśnięte w kreskę, prawie się do niej nie odzywała. Pewnie ktoś jej uprzejmie doniósł. Nie czuje(...)" kobiet. Po seksie tarłam się gąbką dwie godziny. Ale postanowiłam nie rezygnować, może coś we mnie zaskoczy. Zapuściłam długie włosy, żeby nie było widać, że moje sutki nie reagują podczas zbliżenia...

 • Intymne pytania

  Zbyt małe piersi, tajemnicze punkty rozkoszy, działanie tabletek antykoncepcyjnych - życie seksualne niesie ze sobą wiele pytań, problemów i zagadek. Pomagamy ci je rozwiązać.

 • Teraz seks może być lepszy niż kiedykolwiek!

  Wiele par właśnie podczas miesięcy oczekiwania na maleństwo odkrywa nowe, ekscytujące doznania.

Dyskusje na temat: pozycje seksualne podczas ciąży
 • Re: Lecznicze pozycje seksualne dla mężczyzn

  ...... trochę instrumentalnie jest wytłumaczone że kilka razy dziennie od ośmiu do piętnastu dni (pod rząd) trzeba się "leczyć" .... jeśli podczas gimnastyki dwutygodniowej kobieta nie zajdzie w ciąży (nieplanowanej) to facet na pewno nie poczuje się wyleczony... Na tej samej stronie jest wywiad czy seks z obowiązku może zniszczyć relacje z partnerem.... gdzie w kalejdoskopie jest leczniczy efekt?

 • Re: Jestem w ciąży?!

  Jak czytam te wasze komentarze, to naprawde czasem opadaja mi rece....macie naprawde komiczne problemy - brac pigolki lub nie, pozycje seksualne itp.Polecam poczytac wspolnie z partnerem fachowa(...) dzieci.Sami nie mamy jeszcze dziecka, bo ja narazie nie chce.Raz zadalam mu pytanie:ILE chcialbys miec dzieci? On mi na to:tyle ile ty bys chciala - bo to ty bedziesz cierpiec podczas porodu.Ale jak