• Informacje na temat:

  pozycja seks

Artykuły na temat: pozycja seks
 • Seks, kłamstwa i... wideo

  Bezpruderyjne poradniki sztuki kochania. Ale i surowe nauki katechetów o przedślubnej czystości, zakazie antykoncepcji, grzechu masturbacji. Kilka lekcji o tych sprawach w ramach biologii i pornografia w internecie dostępna nawet dla dzieci. Czym jest seks dla młodej Polki: rozkoszą, grzechem, aktem prokreacyjnym czy małżeńskim obowiązkiem? Czy można mieć z niego satysfakcję, kiedy serce pragnie...

 • Nauczyciele seksu

  Dzisiaj 240 mln ludzi na świecie będzie uprawiało seks. Niewielu z nich jednak wie, jak bardzo na ich życie erotyczne wpłynęły odkrycia naukowców badających tajniki funkcjonowania ludzkiego ciała i emocji.

 • O nieseksualnych potrzebach realizowanych w seksie, czyli ile jest seksu w seksie

  Sfera życia seksualnego kojarzy się nam z czystą spontanicznością, z dzieleniem się i przeżywaniem intymności, z przyjemnością wspólnego połączenia, z namiętnością, która dodaje energii i wzmacnia więź partnerów. Rzadko kto przypuszcza, że właśnie ta sfera jest tak bardzo narażona na różne zniekształcenia i wpływy naszych – często nieuświadomionych – potrzeb, instynktów, pragnień.

 • Zabawy i zabawki, które urozmaicą wasz seks

  Ta sama pozycja, to samo miejsce, ten sam scenariusz. Takie praktyki seksualne często prowadzą do rutyny, a ta zaś do zaniku satysfakcji erotycznej i w skrajnych przypadkach, do rozpadu związku. Warto więc zadbać, by monotonia nie wkradła się do sypialni. Świetnym lekarstwem na nudę są gadżety i zabawy erotyczne.

 • Seks powinien fascynować – nawet po latach związku!

  Seks to najbardziej intymne przeżycie między dwiema kochającymi się osobami. Nieudane pożycie może być przyczyną kłótni, a nawet rozstań. Co więc zrobić, by podtrzymać płomień namiętności?

 • Ma 13 lat i wciąż mówi o seksie

  ...- Nika na każdej przerwie rozprawia z koleżankami o seksie. Nauczycielom zadaje pytania typu technicznego... - To znaczy? - było mi głupio, ale chciałam dowiedzieć się wszystkiego. - Na przykład(...). Ale w domu się zrobiła nie do wytrzymania. - Czy oni będą uprawiać seks? - pytała, kiedy tylko ludzie w telewizji się całowali. - Na której randce można iść do łóżka, żeby facet nie uznał cię za łatwą...

 • Alex Skarsgard uwielbia być symbolem seksu

  Alex Skarsgard przyznał, że "uwielbia" być symbolem seksu.

 • Z księdzem o seksie

  Uważa, że seks jest boski a orgazm stanowi przedsionek nieba. Z katolickim duchownym, ojcem Ksawerym Knotzem o seksie rozmawiała Anna Piątkowska.

 • Seks i fitness to nierozłączna para

  Ognisty seks wymaga niezłej kondycji, siły i sprawności, dlatego nikomu nie powinna być obojętna jego łóżkowa forma.

 • Ćwicz! Te mięśnie zapewnią ci jeszcze lepszy seks

  Siła, elastyczność i wytrzymałość to cechy, które przydadzą ci się nie tylko na siłowni. Sprawniejsze ciało to lepszy seks. Fun Factory radzi, jak ćwiczyć poszczególne partie ciała, by w łóżku móc pozwolić sobie na jeszcze więcej.

Zdjęcia na temat: pozycja seks
Wideo na temat: pozycja seks
Dyskusje na temat: pozycja seks
 • Re: Seks w plenerze - czy to jest moralne?

  WALI:))) Znam..tylko się migam;))) pozycja na miganie, jak to wygląda?:))) Migam się od odpowiedzi;))) a to juz nie trzeba, bo znam jaka jest odp, udało Ci sie uniknąć mandatu?:))) Mandaty..mam tylko dwa za prędkość;) a o seksie na ławce nic mi nie wiadomo;))

 • Re: Seks, kłamstwa i... wideo

  Polki podnieca albo pozycja samca albo duża kutanga

 • Re: Seks w plenerze - czy to jest moralne?

  WALI:))) Znam..tylko się migam;))) pozycja na miganie, jak to wygląda?:))) Migam się od odpowiedzi;))) a to juz nie trzeba, bo znam jaka jest odp, udało Ci sie uniknąć mandatu?:))) Mandaty..mam tylko dwa za prędkość;) a o seksie na ławce nic mi nie wiadomo;)) wiem jak to wyglądało, przechodzącemu policjantowi ścisnełaś orzeszki aż nutella wyciekła:)))

 • Re: Aby seks dawał satysfakcję

  U mnie niestety sex był narzędziem do sterowania mną przez żonę. Jak coś chciała to obiecywała niesamowite rzeczy a jak co do czego dochodziło to jak zawsze, jedna pozycja i po ciemku. Była zimna i wyrachowana. Nie było szans żeby ją namówić na bzykanko. Nawet godzinne madowanie pleców nic nie dawało!!! Na szczęście teraz szykam nowej żony ;)

 • Re: Seks w plenerze - czy to jest moralne?

  WALI:))) Znam..tylko się migam;))) pozycja na miganie, jak to wygląda?:))) Migam się od odpowiedzi;))) a to juz nie trzeba, bo znam jaka jest odp, udało Ci sie uniknąć mandatu?:))) Mandaty..mam tylko dwa za prędkość;) a o seksie na ławce nic mi nie wiadomo;)) wiem jak to wyglądało, przechodzącemu policjantowi ścisnełaś orzeszki aż nutella wyciekła:))) Zbyt surowo..mnie oceniasz;))

 • Re: Tylko seks analny

  Zawsze byłam przeciwna analnym zabawom. Do czasu aż znalazłam odpowiedniego partnera. Przede wszystkim zaufanie. Jako dodatek żel- ja używam durex nawilżający i dobra pozycja. Najlepiej na boku,kiedy kobieta decyduje jak szybko się nabija :) najlepiej wcześniej dobrze się rozgrzać ... dodatkowo sprawdzić paluszki em czy wszystko ok... pomaga uniknąć dodatkowego stresu :) powodzenia i pamiętajcie

 • Re: Seks w plenerze - czy to jest moralne?

  WALI:))) Znam..tylko się migam;))) pozycja na miganie, jak to wygląda?:))) Migam się od odpowiedzi;))) a to juz nie trzeba, bo znam jaka jest odp, udało Ci sie uniknąć mandatu?:))) Mandaty..mam tylko dwa za prędkość;) a o seksie na ławce nic mi nie wiadomo;)) wiem jak to wyglądało, przechodzącemu policjantowi ścisnełaś orzeszki aż nutella wyciekła:))) Zbyt surowo..mnie oceniasz;)) nie

 • Re: Trzecia młodość Polek

  A tam zaraz seks wystarczy pozycja 69 i mozna bez seksu kontaktowego.

 • Re: Seks w plenerze - czy to jest moralne?

  WALI:))) Znam..tylko się migam;))) pozycja na miganie, jak to wygląda?:)))

 • Re: Seks i lalki w PRL-u

  Zrobie dziecko jak są chętne panie. Umnie to moment ;) Tradycyjna pozycja to dziewczynka a na boczku to chłopczyk. Nad blizniakami musze jeszcze popracowac