• Informacje na temat:

  pozycja seks

Artykuły na temat: pozycja seks
 • Seks, kłamstwa i... wideo

  Bezpruderyjne poradniki sztuki kochania. Ale i surowe nauki katechetów o przedślubnej czystości, zakazie antykoncepcji, grzechu masturbacji. Kilka lekcji o tych sprawach w ramach biologii i pornografia w internecie dostępna nawet dla dzieci. Czym jest seks dla młodej Polki: rozkoszą, grzechem, aktem prokreacyjnym czy małżeńskim obowiązkiem? Czy można mieć z niego satysfakcję, kiedy serce pragnie...

 • Nauczyciele seksu

  Dzisiaj 240 mln ludzi na świecie będzie uprawiało seks. Niewielu z nich jednak wie, jak bardzo na ich życie erotyczne wpłynęły odkrycia naukowców badających tajniki funkcjonowania ludzkiego ciała i emocji.

 • O nieseksualnych potrzebach realizowanych w seksie, czyli ile jest seksu w seksie

  Sfera życia seksualnego kojarzy się nam z czystą spontanicznością, z dzieleniem się i przeżywaniem intymności, z przyjemnością wspólnego połączenia, z namiętnością, która dodaje energii i wzmacnia więź partnerów. Rzadko kto przypuszcza, że właśnie ta sfera jest tak bardzo narażona na różne zniekształcenia i wpływy naszych – często nieuświadomionych – potrzeb, instynktów, pragnień.

 • Zabawy i zabawki, które urozmaicą wasz seks

  Ta sama pozycja, to samo miejsce, ten sam scenariusz. Takie praktyki seksualne często prowadzą do rutyny, a ta zaś do zaniku satysfakcji erotycznej i w skrajnych przypadkach, do rozpadu związku. Warto więc zadbać, by monotonia nie wkradła się do sypialni. Świetnym lekarstwem na nudę są gadżety i zabawy erotyczne.

 • Seks powinien fascynować – nawet po latach związku!

  Seks to najbardziej intymne przeżycie między dwiema kochającymi się osobami. Nieudane pożycie może być przyczyną kłótni, a nawet rozstań. Co więc zrobić, by podtrzymać płomień namiętności?

 • Ma 13 lat i wciąż mówi o seksie

  ...- Nika na każdej przerwie rozprawia z koleżankami o seksie. Nauczycielom zadaje pytania typu technicznego... - To znaczy? - było mi głupio, ale chciałam dowiedzieć się wszystkiego. - Na przykład(...). Ale w domu się zrobiła nie do wytrzymania. - Czy oni będą uprawiać seks? - pytała, kiedy tylko ludzie w telewizji się całowali. - Na której randce można iść do łóżka, żeby facet nie uznał cię za łatwą...

 • Alex Skarsgard uwielbia być symbolem seksu

  Alex Skarsgard przyznał, że "uwielbia" być symbolem seksu.

 • Z księdzem o seksie

  Uważa, że seks jest boski a orgazm stanowi przedsionek nieba. Z katolickim duchownym, ojcem Ksawerym Knotzem o seksie rozmawiała Anna Piątkowska.

 • Seks i fitness to nierozłączna para

  Ognisty seks wymaga niezłej kondycji, siły i sprawności, dlatego nikomu nie powinna być obojętna jego łóżkowa forma.

 • Ćwicz! Te mięśnie zapewnią ci jeszcze lepszy seks

  Siła, elastyczność i wytrzymałość to cechy, które przydadzą ci się nie tylko na siłowni. Sprawniejsze ciało to lepszy seks. Fun Factory radzi, jak ćwiczyć poszczególne partie ciała, by w łóżku móc pozwolić sobie na jeszcze więcej.

Zdjęcia na temat: pozycja seks
Wideo na temat: pozycja seks
Dyskusje na temat: pozycja seks
 • Re: Seks w plenerze - czy to jest moralne?

  WALI:))) Znam..tylko się migam;))) pozycja na miganie, jak to wygląda?:))) Migam się od odpowiedzi;))) a to juz nie trzeba, bo znam jaka jest odp, udało Ci sie uniknąć mandatu?:))) Mandaty..mam tylko dwa za prędkość;) a o seksie na ławce nic mi nie wiadomo;))

 • Re: Seks, kłamstwa i... wideo

  Polki podnieca albo pozycja samca albo duża kutanga

 • Re: Seks w plenerze - czy to jest moralne?

  WALI:))) Znam..tylko się migam;))) pozycja na miganie, jak to wygląda?:))) Migam się od odpowiedzi;))) a to juz nie trzeba, bo znam jaka jest odp, udało Ci sie uniknąć mandatu?:))) Mandaty..mam tylko dwa za prędkość;) a o seksie na ławce nic mi nie wiadomo;)) wiem jak to wyglądało, przechodzącemu policjantowi ścisnełaś orzeszki aż nutella wyciekła:)))

 • Re: Aby seks dawał satysfakcję

  Brak komplementów. To powinno pomóc. Przekonaj żonę, że Tobie się podoba ale nie od razu iż masz ochotę na seks. Niech poczuje się kobietą ładną. Seks na pieska akurat w tym momencie jej sie podoba(...) się podobać inna pozycja to powiedz jej, że pragniesz tego czy czegoś innego a zapewniam, że przełamie się byleby nie stracić ciebie. Daj jej po prostu czas. Pozdrawiam jako w sumie doświadczony.

 • Re: Seks w plenerze - czy to jest moralne?

  WALI:))) Znam..tylko się migam;))) pozycja na miganie, jak to wygląda?:))) Migam się od odpowiedzi;))) a to juz nie trzeba, bo znam jaka jest odp, udało Ci sie uniknąć mandatu?:))) Mandaty..mam tylko dwa za prędkość;) a o seksie na ławce nic mi nie wiadomo;)) wiem jak to wyglądało, przechodzącemu policjantowi ścisnełaś orzeszki aż nutella wyciekła:))) Zbyt surowo..mnie oceniasz;))

 • Re: Aby seks dawał satysfakcję

  U mnie niestety sex był narzędziem do sterowania mną przez żonę. Jak coś chciała to obiecywała niesamowite rzeczy a jak co do czego dochodziło to jak zawsze, jedna pozycja i po ciemku. Była zimna i wyrachowana. Nie było szans żeby ją namówić na bzykanko. Nawet godzinne madowanie pleców nic nie dawało!!! Na szczęście teraz szykam nowej żony ;)

 • Re: Seks w plenerze - czy to jest moralne?

  WALI:))) Znam..tylko się migam;))) pozycja na miganie, jak to wygląda?:))) Migam się od odpowiedzi;))) a to juz nie trzeba, bo znam jaka jest odp, udało Ci sie uniknąć mandatu?:))) Mandaty..mam tylko dwa za prędkość;) a o seksie na ławce nic mi nie wiadomo;)) wiem jak to wyglądało, przechodzącemu policjantowi ścisnełaś orzeszki aż nutella wyciekła:))) Zbyt surowo..mnie oceniasz;)) nie

 • Re: Tylko seks analny

  Zawsze byłam przeciwna analnym zabawom. Do czasu aż znalazłam odpowiedniego partnera. Przede wszystkim zaufanie. Jako dodatek żel- ja używam durex nawilżający i dobra pozycja. Najlepiej na boku,kiedy kobieta decyduje jak szybko się nabija :) najlepiej wcześniej dobrze się rozgrzać ... dodatkowo sprawdzić paluszki em czy wszystko ok... pomaga uniknąć dodatkowego stresu :) powodzenia i pamiętajcie

 • Re: Seks w plenerze - czy to jest moralne?

  WALI:))) Znam..tylko się migam;))) pozycja na miganie, jak to wygląda?:)))

 • Re: Trzecia młodość Polek

  A tam zaraz seks wystarczy pozycja 69 i mozna bez seksu kontaktowego.