• Informacje na temat:

  pozowanie do zdjęćia

Artykuły na temat: pozowanie do zdjęćia
Zdjęcia na temat: pozowanie do zdjęćia
Wideo na temat: pozowanie do zdjęćia
 • Kaczorowska o pozowaniu do pisma dla mężczyzn

  Agnieszka Kaczorowska do tej pory nie wystąpiła na okładce pisma dla panów. W wywiadzie dla Wideoportalu tłumaczy, że chce robić karierę w inny sposób niż poprzez pokazywanie się w tego typu magazynach. Dodała jednak, że zdecyduje się na odważną sesję w odpowiednim momencie. Podobają jej się roznegliżowane zdjęcia, ale robione z gustem i w artystyczny sposób.

 • Kasia Glinka: Nie miałam problemu w pozowaniu do "Playboya". To piękne zdjęcia

  Katarzyna Glinka propaguje na Instagramie uprawianie sportu i zdrowy styl życia. Ćwiczenia to dla niej czynność naturalna tak jak oddychanie. Uważa, że warto w ten sposób zainwestować w siebie, chociażby dlatego, żeby czuć się lepiej. Jednak nie z tego powodu zdecydowała się na sesję zdjęciową w "Playboyu". Uznała, że jeżeli nie będzie musiała pokazać się w całkowitym negliżu, to chciałaby spróbować. W ten sposób powstały piękne zdjęcia, do których będzie wracać przez lata.

 • Doda chętnie pozowała do zdjęć - sama i z fanami

  Dorota Rabczewska nie pozostaje w tyle i systematycznie aktualizuje swoje profile społecznościowe. Piosenkarka podczas gali Grube Ryby Radia Kolor spędzała czas robiąc sobie selfie - sama oraz z fanami. (WideoPortal/x-news)