• Informacje na temat:

  poznan atrakcje turystyczne

Artykuły na temat: poznan atrakcje turystyczne
 • Turystyczne atrakcje krainy złotego pociągu

  Góry Wałbrzyskie skrywają wiele tajemnic. W porastającym je Złotym Lesie wydobywano kiedyś złoto, a teraz poszukuje się skarbów w podziemiach...

 • Atrakcje alpejskich stoków

  ...z aktywnego wypoczynku, integracja z najbliższymi, poznanie nowych smaków i kultur pozwoli nam zgromadzić zapas energii na cały rok, a przynajmniej do następnej narciarskiej wyprawy - komentuje ekspert. 

 • Największe atrakcje na Zachodnim Wybrzeżu USA

  W jaki sposób dom pani Winchester miał bronić wdowę przed duchami? Gdzie mieści się najbardziej pokręcona uliczka świata? W jakich okolicznościach powstała Coit Towel? Poznajcie Zachodnie Wybrzeże!

 • Pięć najpopularniejszych podziemnych tras turystycznych w Polsce

  ...w stronę rynku. Po prawej stronie rynku znajduje się wejście do jednej z największych atrakcji Opatowa: podziemnej trasy turystycznej. Powstanie opatowskich lochów było związane z położeniem grodu(...) możliwość podziwiania odnalezionych skarbów i poznania burzliwych dziejów średniowiecznego Krakowa. Znajdują się tam autentyczne mury, drogi i przedmioty odkryte podczas prac archeologicznych. Na...

 • Wakacje na Wybrzeżu Hiszpanii - poznaj regiony!

  .... Ale spokojnie, liczne atrakcje i przyzwoity nocleg znajdą tu również podróżnicy dysponujący mniejszym budżetem. Co można robić na Wybrzeżu Słońca? Przede wszystkim plażować, spacerować po portach...

 • II Dni Twierdzy Poznań

  Już w najbliższy weekend 2-3 sierpnia Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna wspólnie z partnerami organizuje po raz drugi Dni Twierdzy Poznań. Miłośnicy fortów, bunkrów, schronów i muzeów nawiązujących do tematyki fortecznej po raz kolejny będą mieli w Poznaniu swoje święto.

 • 10 powodów by poznać fascynujące miejsca i zwyczaje w Korei Południowej

  Co jeszcze możesz zobaczyć w ojczyźnie Samsunga? Sprawdź na własne oczy, dlaczego wyspa Jeju zwana jest "koreańskimi Hawajami". Poznaj powody, dla których warto wsiąść w samolot i polecieć do Korei Południowej!

 • Wakacje w Polsce: Festiwale, koncerty, festyny!

  Proponujemy wam dodatkową rozrywkę w bonusie do wczasów! Latem turystyczne regiony Polski szykują dla nas mnóstwo atrakcji. Dokądkolwiek się wybieracie, sprawdźcie, co dzieje się w okolicy.

 • Kos. Wśród świątyń i plaż

  To jedna z mniej docenianych greckich wysp. Niesłusznie. Tu właśnie można poczuć atmosferę prawdziwej, nie tylko turystycznej Grecji!

 • ...r. Podróżując szlakiem, można poznawać nie tylko obiekty związane z ówczesnymi bataliami, ale także dawniejsze zabytki architektury, walory przyrody i współczesne atrakcje Mazur. Szlak Fortyfikacji(...) umożliwia poznanie atrakcji wokół kanału. Należą do nich m.in.: zamki krzyżackie w Ostródzie (z muzeum) i Pasłęku (tutaj zachowała się też część obwarowań), ruiny zamku kapituły pomezańskiej w Szymbarku...

Wideo na temat: poznan atrakcje turystyczne
 • Atrakcje turystyczne Darłowa

  Ekipa "Dzień Dobry Wakacje" wybrała się do Darłowa, aby poznać atrakcje turystyczne miasta i okolic. Kamery odwiedziły między innymi nadmorską dzielnicę Darłówko oraz zamek gotycki. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Dhaka - poznaj stolicę Bangladeszu

  6 milionowe miasto pulsujące życiem oferuje nie tylko atrakcje turystyczne, ale również umożliwia poznanie bogatej kultury tego kraju.

 • Włochy na weekend: Genua

  Kochasz Włochy? Poznaj największe atrakcje turystyczne Genui.