• Informacje na temat:

  pozbywanie się zmarszczek

Artykuły na temat: pozbywanie się zmarszczek
 • Nowy trend: kobiety kochają swoje zmarszczki

  Kochasz swoje zmarszczki i nie zamierzasz się ich pozbywać? W porządku. Ale pamiętaj o jednym: kochać, znaczy dbać. Traktowane z miłością zmarszczki (czytaj: wypielęgnowane), mogą wyglądać naprawdę pięknie! O tym jak się o nie zatroszczyć mówi ekspert medycyny estetycznej, Agnieszka Bliżanowska.

 • Wokół oczu - bez cieni i zmarszczek

  Nawilżaj i odżywiaj Aby zapobiec pogłębianiu się zmarszczek, skórę pod oczami należy głęboko nawilżać i odżywiać. Rano wklepujmy w nią lekki krem pod oczy, np. z kwasem hialuronowym, a wieczorem(...) jędrność, pojawiają się zmarszczki. Aby opóźnić ich powstawanie, należy poprawić elastyczność skóry. A najlepszym sposobem jest masaż. Rano i wieczorem, podczas aplikacji kremu, opukujmy delikatnie palcami...

 • Wygładzić zmarszczki mimiczne

  Systematyczna pielęgnacja sprawi, że kurze łapki i bruzdy staną się płytsze.

 • Odchudzasz się? Zadbaj o skórę

  Gdy się odchudzasz, nie możesz zapominać o skórze. Zapobiegaj jej przesuszeniu i wiotczeniu.

 • Jak zmienia się skóra w ciągu dnia

  Nasza skóra się zmienia, choć w małych odcinkach czasu trudno zauważyć te zmiany. Jednak nowe zmarszczki, zmiana kolorytu, zmęczenie obserwujemy także podczas jednej doby - co druga kobieta uważa, że wieczorem wygląda starzej niż rano.

 • Koniec worków pod oczami – odzyskaj świeży wygląd!

  Wstajesz rano, patrzysz w lustro, a twoja twarz wygląda na zmęczoną, a do tego kilka lat starszą niż w metryce? Cienie i zmarszczki pod oczami, to główna przyczyna złego wyglądu, zwanego pieszczotliwie „oczami pandy”. Przeglądamy najlepsze metody na pozbycie się worków pod oczami.

 • Krem na noc

  Gdy śpisz, twoja skóra zabiera się do pracy. Pozbywa się toksyn i naprawia szkody, które jej wyrządzono za dnia. Warto jej pomóc.

 • Znaki czasu

  ...skóra szarzeje). Blask skutecznie przywraca też witamina C, rozjaśniająca cerę i ułatwiająca komórkom pozbywanie się toksyn. Retinol ze względu na ryzyko powstawania przebarwień powinien być(...)Polki dbają o siebie lepiej niż przed kilku laty. Pierwsze oznaki starzenia zauważamy między 25. a 34. rokiem życia. I wtedy, jak wynika z badań, większość z nas (aż 80 procent!) sięga po krem...

 • Pozbądź się toksyn

  Cienie pod oczami, łatwo przetłuszczająca się cera, wypryski, bardziej widoczne zmarszczki to mogą być oznaki gromadzenia się toksyn w organizmie.

 • Balon nabity w butelkę

  ...między brwiami zamierzam posłać w to samo miejsce. Zdaję sobie sprawę, że nie wszystkim tak łatwo przychodzi pozbywanie się zmartwień podobnej natury. Zarówno panie, jak i panowie, chcą dziś (a raczej(...) brutalna - babcia nie mieści się w targecie! Dyskwalifikuje ją nie tyle liczba zmarszczek, ile wątpliwa zasobność jej emerytury. Interes się nie kalkuluje. Co innego jeśli chodzi o osoby w wieku mojej...