• Informacje na temat:

  pozbywanie się wad

Artykuły na temat: pozbywanie się wad
 • Jak się ułożysz, tak się wyśpisz

  ...naciskiem na głowę i twarz. W tej pozycji zmniejsza się nacisk na obolałe części ciała, np. kolana ze zwyrodnieniami lub zapaleniem kaletki. To ułożenie łagodzi także ból bioder. Jak spać na plecach? Z prostymi nogami, rozsuniętymi na szerokość bioder. Ramiona mogą leżeć wzdłuż ciała, ale korzystniej rozrzucić je swobodnie na boki - wtedy nacisk na wszystkie stawy rozkłada się równomiernie. Pod...

 • Dieta kopenhaska - zalety i wady

  Dieta kopenhaska jest jedną z najbardziej popularnych diet odchudzających. Często sięgają po nią osoby zdesperowane, nastawione na bardzo szybki efekt, wychodząc z założenia: przemęczę się trzynaście dni i będzie z głowy. Czy aby na pewno?

 • Sprawdzone sposoby na idealnie gładką skórę

  Gładka skóra bez najmniejszego włoska to marzenie każdej kobiety. Metod depilacji jest wiele, jednak nie wszystkie są tak samo skuteczne i bezpieczne dla skóry. Najbardziej popularne to depilacja woskiem, pastą cukrową i zabiegi laserem. Bez względu na to, na którą metodę się zdecydujesz, najpierw poznaj wady i zalety każdej z nich.

 • Odchudzanie: Za i przeciw

  Marzy ci się szybka dieta? Skuteczna i bez efektu jo-jo... Obiecują to autorzy każdej. Warto jednak poznać nie tylko ich zalety, ale i wady! Bo zły wybór to strata czasu, pieniędzy, a czasem też zdrowia.

 • Kocham cię pomimo...

  Perfekcjonistki, profesjonalistki, kobiety idealne? Tylko z pozoru! Jakie są naprawdę, wiedzą mężczyźni, którzy na co dzień żyją z nimi i ich wadami. Paweł Pitera, Michał Figurski, Yaro i Wojtek Wieteska kochają te niedoskonałości.

 • Laserem w oko, czyli 5 popularnych mitów na temat laserowej korekcji wzroku

  ...10 mln Polaków nosi okulary, a milion soczewki kontaktowe. Okularników będzie coraz więcej - godziny spędzane w pracy przy komputerze, wpatrywanie się w ekrany smartfonów przyczyniają się do coraz gorszej kondycji naszych oczu. Dziś już 46 proc. uczniów szkół średnich ma wadę wzroku, zwłaszcza krótkowzroczność i syndrom suchego oka.

 • Chorujesz? To świetnie!

  ...​Podwyższona temperatura jest dowodem, że organizm broni się przed infekcją. Dlatego nie zawsze trzeba ją obniżać, sztucznie wspomagać proces zdrowienia. Kiedy brać leki na przeziębienie, a w jakim przypadku lepiej się od tego powstrzymać? Pytamy prof. Adama Antczaka, internistę i pulmonologa.

 • Papierosy i zła dieta: Paradontoza murowana

  Dużo palimy, szybko żyjemy, nie zwracamy uwagi na dietę, a wszystko to odbija się na naszym zdrowiu, zwłaszcza na stanie jamy ustnej. Według różnych statystyk od około 70 do aż 90 procent dorosłych Polaków cierpi na paradontozę, nic dziwnego, skoro jak podaje OECD do dentysty chodzimy średnio raz w roku.

 • Co robić, by wzmocnić kości?

  Więcej ruchu Codziennie tańcz lub i maszeruj z kijkami. Aby chronić się przed osteoporozą, musisz wzmacniać kości i mięśnie poprzez ruch. Korzystne dla kości są energiczne marsze, nordic walking, jazda na rowerze (zwłaszcza stacjonarnym), aerobik, tai-chi. Najlepiej codziennie, a najrzadziej cztery razy w tygodniu poświęć na aktywność 45 minut. Możesz też codziennie włączyć muzykę i kwadrans...

 • Z fajtłapą przez życie

  Jeśli w związku jedna osoba przejmuje większość odpowiedzialności, a druga robi tylko to, co musi, to pojawia się również pewna dysproporcja w podziale władzy. Bo rzadko pamiętamy o tym, że im więcej bierzemy odpowiedzialności, tym większą władzę mamy. W takich konfiguracjach mężczyźni mogą czuć się słabsi i mniej męscy.

Dyskusje na temat: pozbywanie się wad
 • Re: Żona zamieniła małżeństwo na koleżanki

  Z tym doskonaleniem to nie tylko pozbywanie się wad, jakiś spaczeń ale taka zmiana w środku powoduje zmiany na zewnątrz tj w otoczeniu. Nie mam jakiś ciągot do dużego doskonalenia ot tylko tyle żeby wystarczyło. Jednocześnie nabywanie pozytywnych umiejętności w obcowaniu z ludźmi powoduje że dostaję różne dobre rzeczy czy ludzi.