• Informacje na temat:

  postanowienia

Artykuły na temat: postanowienia
 • Noworoczne postanowienia bez entuzjazmu

  Choć dla wielu Amerykanów Nowy Rok ma się stać przełomem, symbolem pozytywnych przeobrażeń i poprawy życia, według amerykańskich badań z ambitnych noworocznych postanowień rezygnuje w krótkim czasie 80 proc. ludzi.

 • Noworoczne postanowienia

  Nauczę się nowego języka, znajdę lepszą pracę, będę fit. Twoje cele na nowy rok są podobne? Z nami na pewno je zrealizujesz!

 • Noworoczne postanowienia dietetczne

  ​To już tradycja! Jak co roku obiecujesz sobie, że od Nowego Roku zaczniesz systematyczne ćwiczyć, przejdziesz na dietę, schudniesz... Liczysz więc kalorie, chrupiesz seler naciowy zamiast chipsów, unikasz śmieciowego jedzenia. Ale po 2-3 tygodniach noworoczny zapał stygnie... Zamiast katować się dietą, skoryguj złe nawyki żywieniowe, robiąc dietetyczny rachunek sumienia.

 • Cztery postanowienia noworoczne odnośnie szafy

  Schudnę, zrobię prawo jazdy, zacznę regularnie uprawiać jakiś sport - oto nasze często powtarzane postanowienia noworoczne. Noworoczna rewolucja przyda sie też naszym szafom i... ubraniom. Co powinnaś postanowić w Nowym Roku, oto garść rad.

 • ...). Tyle tytułem wstępu. A jeśli chodzi o postanowienia- to postanawiam ich nie robić, bo nie lubię presji. No i obiecanki- cacanki, a z tego wyrosłam. Rok temu kupiłam książkę "Rok z Ewą Chodakowską...

 • Zdrowe postanowienia noworoczne Polaków AD 2017

  Wśród Polaków, którzy będą robić w Sylwestra noworoczne postanowienia, 36 proc. osób chce się więcej ruszać, 25 proc. zamierza schudnąć, 19 proc. chce zadbać o zdrowsze jedzenie, a 14 proc. planuje rzucić palenie – wynika z badania przeprowadzonego w drugiej połowie grudnia na zlecenie LightBox, firmy oferującej catering dietetyczny. Postanowienia noworoczne robi jedna trzecia badanych.

 • Postanowienia noworoczne - jak w nich wytrwać?

  ...postanowienia. Dlaczego?

 • Więcej warzyw - zdrowe postanowienie na Nowy Rok

  Jak przewidują eksperci, dietą, która będzie cieszyć się największym zainteresowaniem w nadchodzącym roku, będzie dieta ketogeniczna. To hasło było najczęściej wyszukiwaną frazą w Google. Jednak, jeśli chodzi o dietę i zdrowy styl życia, Cynthia Sass zachęca, aby w Nowym Roku trzymać się jednego prostego postanowienia - więcej warzyw. "Moim zdaniem, postanowienie, które oferuje najwięcej korzyści...

 • Noworoczne postanowienia – banał? Może i tak, ale cza sem bardzo pomagają, bo motywują nas do działania. Chodzi tylko o to, by nie spełzły na niczym niemal...

 • Te zabiegi pomogą Ci zrealizować noworoczne postanowienia!

  Noworoczne postanowienia z to znana większości z nas tradycja. Niestety badania wskazują, że realizowane są one jedynie przez 8% ludzi, którzy je podjęli. Zazwyczaj nie udaje Ci się trafić do tej grupy? Zmień to! Jeśli wśród Twoich planów na 2017 rok są te związane z wyglądem nie bój się skorzystać ze wsparcia specjalistów. Jakie zabiegi pomogą osiągnąć upragniony cel? Podpowiadamy!

Zdjęcia na temat: postanowienia
Wideo na temat: postanowienia
 • Postanowienia noworoczne Soni Bohosiewicz

  W rozmowie z Kingą Burzyńską z "Dzień Dobry TVN" Maja Bohosiewicz zdradziła, czy robi postanowienia noworoczne. - Lepiej jest podjąć próbę i ponieść fiasko, niż w ogóle nie podejmować próby - zaznaczyła aktorka. Czy jest sentymentalna? Czy cieszy się na udział w programie "Mali Giganci"? Zdradziła też, nad jakimi nowymi projektami pracuje. (DDTVN/x-news)

 • Nowy rok i nowe postanowienia

  Warszawa. Nowy rok i nowe postanowienia. Chcemy być szczuplejsi, aktywniejsi, pozbyć się nałogów, nauczyć się czegoś nowego. Wiele z postanowień udaje się zrealizować, jednak niestety przeważają te, które odeszły w niepamięć. Trener personalny Rafał Kiszło zauważa, że motywacja do aktywności fizycznej spada zazwyczaj już w granicach maja, kiedy to Polacy porzucają swoje postanowienia związane

 • Majdanowie o postanowieniach noworocznych

  Czy Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan robią postanowienia noworoczne? - Jeśli chcesz coś zrobić, rób to od dzisiaj - powiedziała Małgorzata. - My mamy bardzo dużo planów zawodowych i wiemy, że przyszły rok będzie równie intensywny, jak ten mijający - dodała. - Planów nie robimy, życie jest pełne niespodzianek - przyznał były piłkarz.

Dyskusje na temat: postanowienia
 • Re: Odchudzanie po Świętach Noworoczne postanowienie

  z pieczywa. Okazało się, że jednak to trudniejsze niż mi się wydawało :/ Tak to jest jak się po prostu kocha jeść. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Z postanowienia póki co zrezygnowałam, ale(...) ;). Aha i trzymam kciuki za wszystkich ,którzy nadal trwają w swoich postanowieniach ;).

 • Re: Odchudzanie po Świętach Noworoczne postanowienie

  Sama zastanawiam się nad rozpczęciem diety już dzisiaj. Po co czekać do nowego roku i traktować odchudzanie jako postanowienie noworoczne. Będzie to pretekst do paru dni obżarstwa "bo przecież jeszcze parę dni do nowego roku i postanowienia więc mogę sobie pozwolić " to mój najczęstszy błąd... Przez to każde odchudzanie kończy się porażką.Wiele razy już próbowałam ale koniec z tym,trzeba wziąć

 • Re: Majdanowie o postanowieniach noworocznych

  aaaaaaaaaaaaaaaaa kogo to g obchodzi ich postanowienia

 • Re: Czy Slimcea tabletki są skuteczne ?

  Warto je zamówić jeśli masz problem samemu utrzymać postanowienia, diete, nie masz ruchu. Wtedy Slimcea są OK

 • Postanowienia

  no to ja trzymam kciuki, żeby się udało...;) a postanowień noworocznych raczej nie robię...;) pozdrawiam;))

 • Re: koktajle i dieta Limvena

  jestem po pełnej kuracji. Świetny rezultat, ciało o dużo mniejszej zwartości tłuszczu. Zaczęłam chodzić na basen, liczę tylko że moje postanowienia się utrzymają i nie wrócę do wagi sprzed kuracji.

 • Re: Noworoczne postanowienia dietetczne

  Bardzo fajnie o dietetycznych postanowieniach noworocznych dziewczyna pisze na blogu kateskitchen. Szkoda, że nie można tutaj dodać linka, ale naprawdę warto znaleźć artykuł "Klasyczne postanowienie noworoczne - jak go uniknąć"

 • Re: Limvena dieta opinie

  jestem po pełnej kuracji. Świetny rezultat, ciało o dużo mniejszej zwartości tłuszczu. Zaczęłam chodzić na basen, liczę tylko że moje postanowienia się utrzymają i nie wrócę do wagi sprzed kuracji.

 • postanowienia

  ja nie robię żadnych postanowień :-)