• Informacje na temat:

  postanowienia

Artykuły na temat: postanowienia
 • Noworoczne postanowienia bez entuzjazmu

  Choć dla wielu Amerykanów Nowy Rok ma się stać przełomem, symbolem pozytywnych przeobrażeń i poprawy życia, według amerykańskich badań z ambitnych noworocznych postanowień rezygnuje w krótkim czasie 80 proc. ludzi.

 • Noworoczne postanowienia dla pięknej cery

  Początek stycznia to czas noworocznych postanowień - obietnic składanych samym sobie ku poprawie jakości życia i samopoczucia. Warto uwzględnić w nich te dotyczące dbania o cerę, której wygląd uzależniony jest nierzadko od naszych codziennych nawyków.

 • Noworoczne postanowienia każdego palacza

  ...postanowienia mają ogromną siłę, wobec czego takie rozwiązanie może się okazać nad wyraz skuteczne. Niektórym z nas potrzeba przecież czasem poczucia, że nasz los rozumieją, znają i dzielą z nami...

 • Sonia Bohosiewicz. Postanowienia noworoczne

  Aktorka pochylona nad naleśnikiem, obsypanym cukrem pudrem wpadła w sidła zadumy. - Postanowienia noworoczne... Siedzę i myślę: postanawiać czy nie postanawiać? Postanawiacie coś? Może się dołączę? - napisała Sonia Bohosiewicz  Fani aktorki natychmiast podchwycili temat. Porady były skrajne: "Nie postanawiaj. Żyj korzystaj i bądź dla innych", "Tak. Regularnie prasować, a nie czekać, aż mi się...

 • Noworoczne postanowienia

  Nauczę się nowego języka, znajdę lepszą pracę, będę fit. Twoje cele na nowy rok są podobne? Z nami na pewno je zrealizujesz!

 • ..., tworzą idealną kompozycję dla zdrowia, jak i kubków smakowych.  Po prostu wstrząśnij butelkę Cleanse Me i zrealizuj postanowienia noworoczne z 24% rabatem na dietę sokową! Szukasz więcej informacji...

 • Noworoczne postanowienia dietetczne

  ​To już tradycja! Jak co roku obiecujesz sobie, że od Nowego Roku zaczniesz systematyczne ćwiczyć, przejdziesz na dietę, schudniesz... Liczysz więc kalorie, chrupiesz seler naciowy zamiast chipsów, unikasz śmieciowego jedzenia. Ale po 2-3 tygodniach noworoczny zapał stygnie... Zamiast katować się dietą, skoryguj złe nawyki żywieniowe, robiąc dietetyczny rachunek sumienia.

 • Cztery postanowienia noworoczne odnośnie szafy

  Schudnę, zrobię prawo jazdy, zacznę regularnie uprawiać jakiś sport - oto nasze często powtarzane postanowienia noworoczne. Noworoczna rewolucja przyda sie też naszym szafom i... ubraniom. Co powinnaś postanowić w Nowym Roku, oto garść rad.

 • ...). Tyle tytułem wstępu. A jeśli chodzi o postanowienia- to postanawiam ich nie robić, bo nie lubię presji. No i obiecanki- cacanki, a z tego wyrosłam. Rok temu kupiłam książkę "Rok z Ewą Chodakowską...

 • Postanowienia noworoczne: jak mądrze zarządzać domowym budżetem?

  Planujesz remont, wyjazd na urlop czy zakup kosztownego sprzętu? Nowy Rok to idealna okazja na to, aby zająć się budżetem domowym i poprawić jego kondycję. Poniżej kilka sprawdzonych sposobów, które pomogą Ci poprawić stan finansów i łatwiej nimi zarządzać.

Zdjęcia na temat: postanowienia
Wideo na temat: postanowienia
 • Postanowienia noworoczne Soni Bohosiewicz

  W rozmowie z Kingą Burzyńską z "Dzień Dobry TVN" Maja Bohosiewicz zdradziła, czy robi postanowienia noworoczne. - Lepiej jest podjąć próbę i ponieść fiasko, niż w ogóle nie podejmować próby - zaznaczyła aktorka. Czy jest sentymentalna? Czy cieszy się na udział w programie "Mali Giganci"? Zdradziła też, nad jakimi nowymi projektami pracuje. (DDTVN/x-news)

 • Majdanowie o postanowieniach noworocznych

  Czy Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan robią postanowienia noworoczne? - Jeśli chcesz coś zrobić, rób to od dzisiaj - powiedziała Małgorzata. - My mamy bardzo dużo planów zawodowych i wiemy, że przyszły rok będzie równie intensywny, jak ten mijający - dodała. - Planów nie robimy, życie jest pełne niespodzianek - przyznał były piłkarz.

 • Nowy rok i nowe postanowienia

  Warszawa. Nowy rok i nowe postanowienia. Chcemy być szczuplejsi, aktywniejsi, pozbyć się nałogów, nauczyć się czegoś nowego. Wiele z postanowień udaje się zrealizować, jednak niestety przeważają te, które odeszły w niepamięć. Trener personalny Rafał Kiszło zauważa, że motywacja do aktywności fizycznej spada zazwyczaj już w granicach maja, kiedy to Polacy porzucają swoje postanowienia związane

Dyskusje na temat: postanowienia
 • Re: Odchudzanie po Świętach Noworoczne postanowienie

  z pieczywa. Okazało się, że jednak to trudniejsze niż mi się wydawało :/ Tak to jest jak się po prostu kocha jeść. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Z postanowienia póki co zrezygnowałam, ale(...) ;). Aha i trzymam kciuki za wszystkich ,którzy nadal trwają w swoich postanowieniach ;).

 • Re: Odchudzanie po Świętach Noworoczne postanowienie

  Sama zastanawiam się nad rozpczęciem diety już dzisiaj. Po co czekać do nowego roku i traktować odchudzanie jako postanowienie noworoczne. Będzie to pretekst do paru dni obżarstwa "bo przecież jeszcze parę dni do nowego roku i postanowienia więc mogę sobie pozwolić " to mój najczęstszy błąd... Przez to każde odchudzanie kończy się porażką.Wiele razy już próbowałam ale koniec z tym,trzeba wziąć

 • Re: Majdanowie o postanowieniach noworocznych

  aaaaaaaaaaaaaaaaa kogo to g obchodzi ich postanowienia

 • Re: Czy Slimcea tabletki są skuteczne ?

  Warto je zamówić jeśli masz problem samemu utrzymać postanowienia, diete, nie masz ruchu. Wtedy Slimcea są OK

 • Postanowienia

  no to ja trzymam kciuki, żeby się udało...;) a postanowień noworocznych raczej nie robię...;) pozdrawiam;))

 • Re: koktajle i dieta Limvena

  jestem po pełnej kuracji. Świetny rezultat, ciało o dużo mniejszej zwartości tłuszczu. Zaczęłam chodzić na basen, liczę tylko że moje postanowienia się utrzymają i nie wrócę do wagi sprzed kuracji.

 • Re: Noworoczne postanowienia dietetczne

  Bardzo fajnie o dietetycznych postanowieniach noworocznych dziewczyna pisze na blogu kateskitchen. Szkoda, że nie można tutaj dodać linka, ale naprawdę warto znaleźć artykuł "Klasyczne postanowienie noworoczne - jak go uniknąć"

 • Re: Limvena dieta opinie

  jestem po pełnej kuracji. Świetny rezultat, ciało o dużo mniejszej zwartości tłuszczu. Zaczęłam chodzić na basen, liczę tylko że moje postanowienia się utrzymają i nie wrócę do wagi sprzed kuracji.

 • postanowienia

  ja nie robię żadnych postanowień :-)