• Informacje na temat:

  porady ze zdjęćiami

Artykuły na temat: porady ze zdjęćiami
 • Wnętrze ozdobione fototapetą - inspiracje i porady

  Urządzając na nowo swoje wnętrza często szukamy pomysłu na ich ozdobienie. Bo przecież remont to nie tylko odświeżenie ścian i innych powierzchni, to także, a może przede wszystkim, okazja do zmiany aranżacji i wprowadzenie modnego stylu.

 • Moda na Zero Waste: 7 porad, jak uporządkować szafę

  Szafy wielu Polek wydają się być nie z drewna, a z gumy. Chomikujemy w nich bardzo dużo ubrań, często kupionych pod wpływem impulsu. Jeśli bałagan i pogniecione ubrania są Ci znajome, dowiedz się, jak zorganizować swoją garderobę na nowo, tworząc tzw. kapsułkową szafę, zgodną z trendem Zero Waste.

 • Nawet najdelikatniejszy kawałek mięsa nie będzie smaczny po zdjęciu z rusztu, jeśli wcześniej go nie zamarynujesz. Zalewa (najlepiej na bazie octu albo alkoholu) i oliwy sprawia, że mięso nie tylko jest kruche i delikatne, ale zyskuje także niepowtarzalny smak. Do marynaty możesz dodać ulubione składniki, np. warzywa, przyprawy, musztardę.

 • Porady doskonałej pani domu

  Jak dobrać biustonosz, gdy natura hojnie nas obdarzyła i o czym pamiętać, idąc na prześwietlenie.

 • Jakub Porada: Poloneza czas zacząć

  .... Fragment książki "Polska da radę" Jakuba Porady.

 • Magdalena Lamparska pokazała zdjęcia z podróży poślubnej

  Magdalena Lamparska promienieje! 30-letnia aktorka właśnie wróciła z podróży poślubnej i wygląda znakomicie!

 • Anna Dereszowska na zdjęciu sprzed lat

  Anna Dereszowska zebrała na Instagramie spore grono obserwujących. Jej profil śledzi w tym momencie aż 174 tys. użytkowników.

 • Donald Tusk pokazuje prywatne zdjęcia na Instagramie

  Donald Tusk jest jednym z najbardziej wpływowych polskich polityków. W latach 2007-2014 pełnił funkcję prezesa Rady Ministrów, a od 2014 roku jest przewodniczącym Rady Europejskiej.

 • Jak urządzić dom lub mieszkanie – porady praktyczne w 6 krokach

  Nie ma jak w domu? Oczywiście – pod warunkiem, że czujemy się w nim dobrze i jest urządzony zgodnie z naszym charakterem i potrzebami. By nie skończyć z niewygodną kanapą, mało praktycznym stołem, niepasującym do niczego kredensem i pufami, których nie lubimy, warto poświęć trochę czasu na przemyślenie, co i gdzie kupić. Zacisze domowe musi być miejscem, w którym czujemy się naprawdę dobrze. Jak tego dokonać?

 • Co robić, kiedy się poparzymy?

  Pierwsza pomoc przy poparzeniach ręki i języka. Co należny robić? Warto zapamiętać te porady...

Wideo na temat: porady ze zdjęćiami
 • Oto bardzo łatwe i tanie sposoby do walki z codziennymi kłopotami

  Triki i porady są po to, aby ułatwiać sobie życie, a nie je utrudniać. Oto bardzo łatwe i tanie sposoby do walki z codziennymi kłopotami. Niektóre z tych trików może przydadzą się również mężczyznom. (Zdjęcia pochodzą z bazy x-bank gallery, Agencja TVN)

 • Magdalena Lamparska: Wyznaję zasadę, że w życiu wszystko dzieje się po coś

  Magdalena Lamparska pracuje właśnie przy realizacji najnowszej komedii Ryszarda Zatorskiego „Porady na zdrady”. Aktorka wciela się w rolę Kaliny, która zostaje zdradzona w dniu ślubu. - Kalina zdejmie różowe okulary. Dopadnie ją rzeczywistość i dorosłość - powiedziała aktorka. Obok Magdaleny Lamparskiej w filmie zobaczymy Annę Dereszowską, Mikołaja Roznerskiego i Weronikę Rosati.