• Informacje na temat:

  poprawna postawa

Artykuły na temat: poprawna postawa
 • Zwróć uwagę szczególnie Lwie, czy Twoje układy z innymi są poprawne. Dziś szczególnie istotna będzie Twoja postawa. Czy nie narzucasz innym swojej woli...

 • Cesarz Dziś postarajcie się być jak najbardziej poprawni i kulturalni, Wasza miła i grzeczna postawa ujmie kogoś ważnego czy wpływowego. Dziś bądźcie dobrym...

 • Joga - ratunek dla kręgosłupa

  Według statystyk 80 proc. Polaków cierpi na bóle kręgosłupa, a co trzecie dziecko ma wady postawy, a zaledwie co piąty Polak stara się utrzymywać prawidłową postawę ciała. Jak dowodzą liczne badania, te statystyki można zmienić, stawiając na jogę.

 • "W zdrowym ciele zdrowy duch" to nie są puste słowa - przekonuje dietetyk

  Najlepiej jeść zdrowo i smacznie, a także ćwiczyć - łatwo powiedzieć, trudniej wykonać? Maksyma "w zdrowym ciele zdrowy duch" to nie są puste słowa - przekonuje Katarzyna Zadka. Dietetyk podkreśla, jak ważne są prawidłowe nawyki już od dziecka.

 • Dawid Woliński: znajomi wołają na mnie koks

  Dawid Woliński dba nie tylko o kreacje swoich klientek czy własne stylizacje, ale też o swoje ciało, dlatego jest stałym bywalcem siłowni. "Znajomi wołają na mnie koks" - zdradza PAP Life projektant, który zdrowym stylem życia stara się zarażać swoich przyjaciół.

 • Zdrowa po(d)stawa

  Następstw bólów kręgosłupa może być zaskakująco wiele. Mają one bowiem wpływ niemal na cały organizm. Przykładowo, przeciążenia kręgów szyjnych mogą prowadzić do zawrotów głowy czy drętwienia kończyn. Współczesna medycyna dostarcza jednak wielu metod, które często w mało inwazyjny sposób pozwalają przynieść ulgę. Kręgosłup to bardzo ważny element naszego ciała, dlatego tak istotne jest odpowiednie dbanie o niego.

 • Młodzi za kółkiem

  ...umiejętności i możliwości auta. Taka postawa może doprowadzić do tragedii. Wiek ma znaczenie? Większość młodych osób szybciej odnajduje się w roli kierowców niż starsi kursanci. Rozumieją i technikę(...) zachowania na drodze i nie szanują innych uczestników ruchu. Postawa, którą przyszły kierowca wynosi z domu, zawsze jest widoczna na kursie. Kurs prawa jazdy jako wychowanie do życia w społeczeństwie...

 • Kasia Kępka zawdzięcza formę treningowi funkcjonalnemu

  Trening funkcjonalny imituje ruchy człowieka podczas wykonywania podstawowych czynności codziennego życia, takich jak podnoszenie toreb z zakupami, noszenie dziecka czy wysiadanie z samochodu. Już 20 minut dziennie regularnych ćwiczeń daje efekty w postaci bardziej gibkiego i silnego ciała, o czym przekonała się prezenterka VIVA Polska Kasia Kępka.

 • Jak szybko i efektywnie spalić 500 kalorii?

  Nie od dziś wiadomo, że najlepiej ćwiczyć minimum trzy razy w tygodniu i trzymać się tego planu przez całe życie. Jednak rzeczywistość bywa brutalna i zdarza się, że na dwa miesiące przed wymarzonymi wakacjami, przypominamy sobie, że warto byłoby zrzucić kilka kilogramów.

 • Wstań z krzesła

  Naukowcy alarmują: siedzący tryb życia szkodzi zdrowiu bardziej niż palenie papierosów. Czy nie przesadzają? Nie, brak ruchu powoduje coraz poważniejsze problemy z kręgosłupem i przyczynia się do rozwoju innych chorób, np. układu krążenia, cukrzycy. Co zrobić, żeby temu zapobiec? Wystarczy, że będziesz częściej wstawać z krzesła.

Dyskusje na temat: poprawna postawa
 • Re: Andrzej Piaseczny: Potrafię gryźć!

  Orientacja to jego osobista sprawa. Nie jestem poprawna politycznie, ale mamy prawo oceniać jego wokal i poczynania artystyczne, a nie jego życie. Chłopak ukrywa swoją orientację, bo nie chce bulwersować obyczajowych konserwatystów, co świadczy o jego kulturze i takcie. Rażą mnie dwie skrajne postawy: Jedna wyuzdana - gorszące obnoszenie się ze swoją orientacją. Druga postawa zgorszonego

 • Re: Jak szybko pokroić pomidory - instrukcja wideo

  Jeszcze instrukcja nt jak sie wysrac, bo nie wiem ale moge popelniac zasadnicze bledy. Np nie jestem pewien czy moja postawa jest poprawna oraz czy we wlasciwy sposob sie podcieram. PS. wszedlem tu majac nadzieje ze ten material ze wzgledu na prawa autorskie i patenty jest dostepny tylko w polsce, ale nie kroic pomidory musz wszyscy umiec poprawnie.

 • Re: Kup sobie w i b r a t o r

  Poprawna postawa Roberto!!

 • -

  -

  Intu - to sie chwali :)) Postawa obywatelska jak najbardziej poprawna :)

 • ?

  ?

  oszczędzać na sobie, żeby jakiegoś palanta karmić sushi i ubierać tak, żeby faceci mogli sobie pooglądać, zamiast tak, jak nam się podoba. oto poprawna politycznie postawa. kto ten kretyński artykuł podyktował - Korwin - Mikke?

 • Zapisałem syna na karate

  I jestem zadowolony na tyle że sam się też zapisałem. Trener zwraca uwagę na poprawną postawę. Wyprostowany kręgosłup, dobra precyzją, poprawna postawa itp tego przede wszystkim uczy. Poprawia gdy dziecko ma pokrzywioną postawę. Są to podstawy karate, tłumaczy że nieprecyzyjna, pokrzywiona postawa powoduje że po kilku (nastu) latach treningu zaczną wychodzić mikrouszkodzenia (uczy nawet jak nogi

 • Re: Ulga dla pleców

  Należy zacząć od wykonywania codziennych czynności prawidło ( w taki sposób, żeby nie obciążać kręgosłupa) - wstawanie z łóżka, podnoszenie ciężarów, poprawna postawa siedząca, niby prosta sprawa a wiele osób tego nie kontroluje. Ćwiczenia wzmacniające mięśnie kręgosłupa ale warto omówić zestaw ćwiczeń z lekarzem - wszystko zależy, który odcinek boli czy jest kontuzjowany. Poza tym masaż - też