• Informacje na temat:

  pomysł na seks

Artykuły na temat: pomysł na seks
 • O nieseksualnych potrzebach realizowanych w seksie, czyli ile jest seksu w seksie

  Sfera życia seksualnego kojarzy się nam z czystą spontanicznością, z dzieleniem się i przeżywaniem intymności, z przyjemnością wspólnego połączenia, z namiętnością, która dodaje energii i wzmacnia więź partnerów. Rzadko kto przypuszcza, że właśnie ta sfera jest tak bardzo narażona na różne zniekształcenia i wpływy naszych – często nieuświadomionych – potrzeb, instynktów, pragnień.

 • Sport lepszy niż seks

  Czy wbiegając na metę maratonu, możemy liczyć na takie same wrażenia, jak kochając się z partnerem? Z seksuologiem, dr. Andrzejem Depko rozmawia Katarzyna Koper.

 • ...  ... czyli z cyklu, jak  beznadziejny komentarz rodzi pomysł na kolejny wpis:)   Wiec gdybym  już miała pisać o seksie -  napisałabym tak :   Najpierw...

 • Uprawiają seks i reklamują ubrania. Tak kontrowersyjnie jeszcze nie było

  Nie od dziś wiadomo, że seks sprzedaje. Jednak firma Eckhaus Latta posunęła się znacznie dalej niż jej konkurenci, pokazując w swojej kampanii pary w czasie stosunku seksualnego.

 • Nauczyciele seksu

  Dzisiaj 240 mln ludzi na świecie będzie uprawiało seks. Niewielu z nich jednak wie, jak bardzo na ich życie erotyczne wpłynęły odkrycia naukowców badających tajniki funkcjonowania ludzkiego ciała i emocji.

 • Jak inicjować seks i dobrze się z tym czuć

  ...z zawiązanymi oczami. Ciekawe, jak to jest?". Łóżko można negocjować! Taki pomysł wydaje się bezduszny, ale bywa dobrym wyjściem, gdy w związku seks jest zbyt rzadki. Tak, od niego też można się(...) twoim celem jest zaciągnięcie go do łóżka. Przytulanie, dotyk i pocałunki to też jest seks! Rozmowy o seksie Nie zastąpią współżycia, ale są wstępem do udanej nocy. Dlaczego? Podobnie jak...

 • Seks jak herbata. Rewelacyjna kampania tłumaczy, czym jest gwałt

  Seks wbrew czyjejś zgodzie to gwałt. O tej, niby powszechnie znanej prawdzie, wciąż trzeba przypominać. Brytyjska policja, robi to, posługując się przykładem… rytuału wspólnego picia herbaty.

 • Stres i seks

  Wiadomo, że stres i seks to kiepskie połączenie. Emily Nagoski w książce "Ona ma siłę" radzi jak pozbyć się napięcia i osiągnąć satysfakcję z życia seksualnego.

 • Seks pod lupą

  Czy kobiety mogą zapałać namiętnością na widok kozaczków? Gdzie właściwie zaczyna się penis i dlaczego plemnikom wyrasta druga główka? Niby wiemy o tym wszystko, ale tak naprawdę ludzkie reakcje seksualne to wciąż mnóstwo pytań bez odpowiedzi.

 • Tony Marshall: Kobiety mówią ciekawiej o seksie

  ...przyznaje, że sypiała z wieloma mężczyznami i  sprawiało jej to przyjemność. Mój film  jest komedią, nie prowokacją czy moralitetem.    Jak narodził się pomysł "Seksu, miłości i terapii"? - Film(...) nie wspomina o ludziach, którzy starają się zostać razem i wierzą w wierność, nawet jeśli wygasło już pożądanie. To jest dopiero bohaterstwo. W moim najnowszym filmie "Seks, miłość i terapia...

Wideo na temat: pomysł na seks
 • Lew-Starowicz o nowym trendzie w terapii seksualnej

  Seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz skomentował pomysł nowej, popularnej w Stanach Zjednoczonych, terapii seksualnej - instruktorów seksu, którzy przyglądając się współżyjącej parze udzielają im rad, jak ulepszyć ich stosunek.

Dyskusje na temat: pomysł na seks
 • Re: Po ilu spotkaniach pozwolić na seks?

  Ciebie ten tekst napisał, to dobrze się domyślasz. To ktoś kto ma tylko zawodówkę. D ;p :-* Cóż pierwsze co mi się nasunęło, to pisanie samych startówek to raczej słaby pomysł na napędzanie ruchu na

 • Re: Seks z drzewem, orgazm przy wodospadzie. Kim są ekoseksualni?

  idź się pomódl. Po co czytasz takie zberezeństwa? Różaniec w łapę i wio do modlitwy. A później wyrko i nyny.

 • Re: Sex z żona i jej kolezanką

  Mam pomysł :) Zacznij się leczyć albo zmień lekarza !! Koniecznie !! Bo jeszcze zechcesz z dziećmi uprawiać seks .Tak to się zaczyna .

 • Re: Kuba Wojewódzki. Pomysł na majówkę

  Dawniej na tarasie, teraz też. Dla niego seks, to mit.

 • Re: Sex z żona i jej kolezanką

  Mam pomysł :) Zacznij się leczyć albo zmień lekarza !! Koniecznie !! Bo jeszcze zechcesz z dziećmi uprawiać seks .Tak to się zaczyna . Z dziećmi to może nie, jest już ukierunkowany, ale ma problem z zaspokojeniem popędu.No bo jak inaczej tłumaczyć. Syty nie prosi o dokładkę.

 • Re: Seks w afrykańskim mieście

  Fajny pomysł, Nicole !

 • Re: Sex z żona i jej kolezanką

  Mam pomysł :) Zacznij się leczyć albo zmień lekarza !! Koniecznie !! Bo jeszcze zechcesz z dziećmi uprawiać seks .Tak to się zaczyna . Z dziećmi to może nie, jest już ukierunkowany, ale ma problem z zaspokojeniem popędu.No bo jak inaczej tłumaczyć. Syty nie prosi o dokładkę. Też prawda :))) Dobrze ,że mój facet nie jest taki łakomy :)) Biedny by był :)

 • Re: Seks w afrykańskim mieście

  Bardzo mądry pomysł. Afrykanie do Afryki.

 • Re: Sex przy zgaszonym świetle. Wstydze się rozebrać przed swoim mężem.

  seksu, która może się kochać w pełnym słońcu, a nie tylko przy żarówce 40W. Lubisz seks, ale odmawiasz? Najgłupszy pomysł z jakim kiedykolwiek się spotkałam, robisz sobie i mężowi krzywdę, więc wrzuć na luz i... już dziś (za przeproszeniem) zerżnij swojego męża, przy pełnym świetle najlepiej jak potrafisz. ;o) Powodzenia. Niezły pomysł... zerżnij swojego męża... ordynarnie, ale mi się

 • Re: Seks wirtualny jest prostszy

  Bardzo ci współczuję. Jesteś pantoflarz do kwadratu! Mężczyzna decyduje co ogląda, ile pije i gdzie chodzi. Co to za pomysł, że ktoś może mężczyźnie coś zakazywać?! Kopnij taką dziunię w tyłek, jest wiele normalnych kobiet na świecie.