• Informacje na temat:

  pomysł na prezent dla laski

Artykuły na temat: pomysł na prezent dla laski
 • Upominki od serca

  ...​ W amoku świątecznych przygotowań zachowaj zdrowy rozsądek. Zamiast tracić zdrowie na zakupach, podaruj swoim bliskim własnoręcznie zrobiony prezent. Kiedy w zimowy poranek będą chrupać upieczoną przez ciebie granolę, na pewno z wdzięcznością pomyślą o tobie.

 • Skąd wziąć pieniądze na święta?

  Środki czystości, artykuły spożywcze oraz niekończąca się lista prezentów... Przygotowania świąteczne są kosztowne, dlatego już dziś zastanów się nad tym, skąd na to wszystko wziąć kasę?

 • Wigilijny stół. Wygraj jedną z 3 stylizacji, którymi zachwycisz całą rodzinę

  Jak nakryć stół na najbardziej uroczystą kolację w roku? W jaki sposób oryginalnie go ozdobić, używając nie tylko typowych dekoracji, ale i przedmiotów codziennego użytku? Przedstawiamy pomysły na aranżację stołu wigilijnego w stylu klasycznym, glamour i rustykalnym. Jeśli marzą Ci się święta inspirowane jedną z przedstawionych aranżacji – weź udział w konkursie Vivus i wygraj dekorację...

 • Co jesteś w stanie zrobić dla niego... a on dla ciebie?

  Kiedy się zakochasz, masz wrażenie, że mogłabyś latać. Nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych. Wiele osób tak czuje. Nasze czytelniczki opowiadają, co zrobiły z miłości dla swoich facetów, lub co oni wymyślili, żeby je uszczęśliwić.

 • Co przyniesie Mikołaj?

  Znów zastanawiasz się, co w tym roku podrzucić do worka Mikołajowi, aby twój maluch, rozpakowując prezent, był zachwycony?

 • Pięćdziesiąt miejscowości z całej Polski ma szansę na wygranie multimedialnej świetlicy, otwartej dla mieszkańców. Wszystko w rękach internatów, bo to właśnie oni w plebiscycie online zdecydują, gdzie powstanie 26 nowych, w pełni wyposażonych Pracowni Orange. Głosy można oddawać do 10 sierpnia na www.pracownieorange.pl.

 • Jak zorganizować tani ślub?

  Nie od dziś wiadomo, że organizacja ślubu i wesela jest przedsięwzięciem kosztownym. Opłaty związane z zawarciem związku małżeńskiego i zabawą weselną dla ok. 70-80 osób generują wydatek rzędu ok. 20-30 tys. złotych. Nie każdego stać na poniesienie takich kosztów. Co robić? Odkładać w nieskończoność małżeństwo czy wziąć kredyt?

 • Miłość w czasach minionych

  ...przyszłej żonie prezenty, świadczące o jego zamożności. - Jan Heweliusz, wielki gdański astronom, ożenił się po raz drugi tylko dlatego, że potrzebował kogoś, kto zdjąłby z niego obowiązki związane(...)), który ponoć trafił do więzienia za potajemne wiązanie ślubem zakochanych wbrew rozkazom cesarza Klaudiusza II Gockiego. Władca wydał bowiem zakaz wstępowania w związki małżeńskie dla wszystkich młodych...

 • Agnieszka Osiecka: Życie jest balem

  .... Jedyne, co lubi, jak wspomina Daniel Passent, to dobre samochody. Ale kiedy zdarza się, że pożyczyła komuś auto, a ten ktoś je rozbija, nie interesuje się nim więcej. Dla jasności: ani tym, kto je(...) rodzące się na poczekaniu wiersze, rzuca pomysłami. Twórczą wędrówkę zaczyna od dziennikarskiej praktyki w "Głosie Wybrzeża" w 1955 roku. W Gdańsku prosta droga wiedzie do teatrzyku Bim-Bom. Tam poznaje...

 • Co chłopcy w nas kochają, a czego nie znoszą?

  Czasami trudno zrozumieć, czego oni chcą. Dlatego poprosiliśmy 50 facetów, żeby zdradzili, co ich na maksa kręci w dziewczynach, oraz co sprawia, że chcą jak najszybciej się ulotnić...