• Informacje na temat:

  pomoc medyczna w niedziele

Artykuły na temat: pomoc medyczna w niedziele
 • Pomoc medyczna w nocy, weekend lub święta

  W każdej z tych sytuacji możesz skorzystać z pomocy lekarza i pielęgniarki w ramach tzw. nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Gdzie należy się zgłosić?

 • Chcą pomóc osobom z nowotworami krwi

  Najsłynniejsze nazwiska polskiej sceny gamingowej i znani artyści, tacy jak Łozo oraz Jankes, spotkają się w Warszawie, by 9-10 grudnia grać w popularne gry.

 • Tata Matyldy ma raka, ty możesz mu pomóc

  Matylda ma 7 lat i tylko jedno marzenie. Żeby jej tata nie umarł. Do tej pory to on pomagał chorym dzieciom, teraz Robert Szlęk, krakowski pediatra i tata Matyldy, sam potrzebuje pomocy. A wystarczy jeden mały gest. Trzeba poślinić patyczek.

 • Magdalena Piekorz cierpi na boreliozę. Gwiazdy pomagają

  Jej "Pręgi" stały się objawieniem naszej kinematografii początku XXI wieku. Obraz zdobył m.in. Złote Lwy oraz Nagrodę Publiczności na 29. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Był również polskim kandydatem do hollywoodzkiego Oscara. Zdiagnozowana zbyt późno borelioza niszczy jej zdrowie i znacznie utrudnia życie. Na pomoc przychodzą przyjaciele. Ty też możesz ich wesprzeć.

 • Pokolenia Polaków: Co nas łączy, a co dzieli

  Większość z nas uważa, że społeczeństwo bez starych ludzi byłoby uboższe. Chcemy korzystać z ich doświadczenia i wiedzy. Cenimy pomoc i wsparcie, które dają. Ale czasem trudno nam się porozumieć.

 • WOŚP: Sprzęt, który ratuje życie

  ...- Biorąc pod uwagę obecną sytuację finansową służby zdrowia, pomoc WOŚP-u jest dla nas bardzo cenna. Dzięki temu dostajemy najnowocześniejszy sprzęt i możemy zachować niezmiennie wysoki standard leczenia – mówi Magdalena Oberc, rzecznik prasowy Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie – Prokocimiu.

 • Antonio Banderas "cieszy się naturą"

  ...w swoim domu, po czym doznał "okropnego bólu w klatce piersiowej". Jak później powiedział, doświadczył "epizodu" i podziękował ratownikom medycznym za udzieloną pomoc. Jak donosi Us Weekly rzecznik...

 • Tony pomarańczy i dziesiątki rannych, czyli karnawał w Ivrei

  ..., podbitych oczu czy nawet krwawych ran. Rok temu ponad 100 osób zgłosiło się po pomoc medyczną. Mimo takiego poświęcenia i tego, że za udział w rzucaniu pomarańczami trzeba sporo zapłacić, w zabawie...

 • Witajcie Dziewczynki, dzisiaj obudziłam się z totalnym bólem głowy, z uwagi na to, że nie mogę w tym momencie brać leków przeciwbólowych pobiegłam po pomoc do lekarza. Okazało się, że cierpie na migrenowy ból głowy. Nikomu nie życzę. Lekarz skrytykował mnie, że męcze się intelektualnie:) - czyt. ucze się od rana do nocy, nie odpoczywam, nie myślę o urlopie i wszystko wychodzi. Przemęcze się...

 • 24 sposoby na zdrowe święta

  ...o pomoc, poradziłabym sobie sama. Istotne jest to, żeby nawzajem zrobić coś dla siebie. To dla mnie największa wartość świąt. Małgorzata Nawrocka-Wudarczyk...