• Informacje na temat:

  pogodzenie się z losem

Artykuły na temat: pogodzenie się z losem
 • Wyśpiewała swój tragiczny los

  ...​Trudno pisać o Ludmile w czasie przeszłym, tym bardziej, że dopiero niedawno zaczęliśmy pisać o niej w ogóle" - pisał w 1961 r. Lucjan Kydryński. Nie tylko on nie mógł się pogodzić z przedwczesną śmiercią młodziutkiej piosenkarki. Jej kariera trwała tylko trzy lata.

 • Do dziś nie pogodziła się z tą tragedią

  ..., jednak sama długo nie mogła się do nich przekonać, podobnie jak do badań cytologicznych. Obawiała się, że usłyszy złą diagnozę. Ten lęk nosi w sobie od dawna z powodu tragedii, którą przeżyła w dzieciństwie... Dziś niewiele pamięta z tamtego okresu Kiedy miała zaledwie 8 lat, jej mama zmarła na raka szyjki macicy. - Chorowała kilka miesięcy. Rodzice nam nie powiedzieli, ku czemu choroba zmierza...

 • Dorota Kolak: Dopiero się rozpędzam

  Aktorski sukces przyszedł... po 50. urodzinach. Smakuje jak deser życia i łatwo go przyjąć, bo dojrzałość chroni przed zarozumialstwem. I jeszcze dodaje energii. Dorota Kolak jest głodna wrażeń, pełna optymizmu. Dziś robi to, czego w młodości się bała! Przełamała lęk przed lataniem, wywalczyła angaż w świetnym teatrze i zaczęła nosić kolorowe ubrania.

 • ...8 Kielichów Dojrzejesz do zamknięcia pewnego etapu w swoim życiu. Pogodzenie z losem oraz dogłębne przemyślenie dadzą Ci wewnętrzny spokój. Nie znajdzie...

 • Młodości nabiera się z wiekiem

  Nie ma w Polsce lepszego aktora – mówił o niej Andrzej Wajda. Teresa Budzisz-Krzyżanowska po wypadku samochodowym porusza się z trudem, ale wciąż gra. I z optymizmem patrzy w przyszłość.

 • Los pokrzyżował jej wszystkie plany

  ...​To, co się nie udało teraz, uda się za cztery lata w Brazylii.

 • Historia małej Madzi - nie mogę się z tym pogodzić!

  Jestem mamą 2-letniej Ewelinki. Gdy przyszła na świat, oboje z Markiem, moim mężem, płakaliśmy ze szczęścia. Bardzo pragnęliśmy dziecka, ale staraliśmy się o nie ponad trzy lata.

 • Dlaczego Bryan Tanaka spotykał się z Mariah Carey?

  Mówi się, że 34-letni tancerz, który niedawno rozstał się z piosenkarką, chciał wykorzystać związek, aby stać się bardziej znanym.

 • Z czego czasem lepiej się nie zwierzać (nawet przyjaciółce)

  Zdarza ci się rzucić w towarzystwie: „W domu wszystko robię sama, bo mąż ma dwie lewe ręce” albo: „Córce tylko chłopaki w głowie!”? Pamiętaj, że takie uwagi mogą mieć nieoczekiwane konsekwencje dla ciebie i twojej rodziny. Dowiedz się, dlaczego czasem lepiej ugryźć się w język.

 • Naomi Watts przyjaźni się z Nicole Kidman

  ...47-letnia brytyjska aktorka przyznała, że ona i rudowłosa Australijka przyjaźnią się ze sobą od wielu lat pomimo napiętych grafików, które uniemożliwiają częste spotkania. Nie jest to jednak dużym problemem, ponieważ gdy panie mają okazję się zobaczyć, to omawiają najważniejsze tematy, aby nadrobić zaległości.

Wideo na temat: pogodzenie się z losem
 • Giovanni Ribisi i Agyness Deyn rozstają się

  Po trzech latach małżeństwa Giovanni Ribisi i Agyness Deyn rozstają się. Aktor złożył pozew rozwodowy w styczniu uzasadniając go "różnicami nie do pogodzenia". Separacja Ribisi i Agyness trwa od grudnia 2014 roku. Ribisi i brytyjska modelka Agyness wzięli potajemny ślub w Los Angeles w czerwcu 2012 roku.

Dyskusje na temat: pogodzenie się z losem
 • Re: Moj dziadek ma raka

  Napisałam wczoraj komentarz, taki od serca, zaglądam dzisiaj z ciekawości, jak sobie radzisz - a tu brak... Nie chcę sie powtarzac, w zasadzie pięknie ujęła to hanuta. W takich chwilach nie pozostaje nam nic innego, jak wspierać chorego. To trudne, gdy naszymi uczuciami targają bunt, nadzieja i pogodzenie z losem. Trzymaj się!

 • -

  -

  A szczęście to równiez spokój, wytrwalość... pogodzenie się z losem. Ono jest blisko a my szukamy daleko.

 • Nie da sie ukryc...

  myśleć o rozstaniu, bo to pogodzenie się z losem, a trzeba walczyć o szczęście. Tak sobie myślę, że skoro wytrzymałaś to wszytsko, co opisałaś, to znaczy, że zależy Ci, żeby walczyć. Wczoraj podobnie

 • Re: Dom taki pusty bez ciebie

  ciekawa opowieść i piękna MIŁOŚĆ..... łza mi poleciała po policzku...dyskretnie ją otarłam..wspomnienia wróciły :( też owdowiałam .... mając 36 lat ....- pięć lat żałoby, smutne chwile ale ...... czułam spokój mimo bólu ...opiekę z góry ? nie wiem ....spokój ! a może pogodzenie się z losem ? "nie czekajcie na mnie ja do Was nie wrócę , nie śpieszcie się ja poczekam" ....może te słowa w liście

 • -

  -

  , bierne pogodzenie się z losem . Wiem , że zawsze tęsknili do tamtego miejsca , miejsca swoich korzeni . Pozdrawiam cieplutko :-))))))

 • To dotyczy obu stron

  mająca oparcia w głębokim i prawdziwym uczuciu. To samo dzieje się z kobietami, one też potrafią być nieczułe i facetów to boli.Zbyt pochopnie zawieramy związki małżeńskie a po latach okazuje się ,że to nie to - jeśli potrafią się zaprzyjaźnić i mieć dla siebie szacunek to bywa to jeszcze znośne ale to i tak pogodzenie z losem i wegetacja w imię wychowania dzieci , zatrzymania majątku czy