• Informacje na temat:

  podrywanie

Artykuły na temat: podrywanie
 • Nie podrywaj nauczyciela

  – Poprosiłam panią, żeby pani została po zebraniu, bo mam taką delikatną sprawę... – wychowawczyni mojej 16-letniej córki była wyraźnie zmieszana. – Chodzi o nauczyciela angielskiego...

 • Chłopak koleżanki mnie podrywa

  Moja koleżanka jest właśnie po uszy zakochana. Kibicuję im, ale... Od pewnego czasu jej chłopak mnie podrywa.

 • Mąż po alkoholu podrywa kobiety

  Mąż po alkoholu zachowuje się nieprzyzwoicie? Nie musisz tego tolerować!

 • Bronisław Cieślak: Nie podrywałem na Borewicza

  Jego wspomnienia to gotowy materiał na książkę. Grał w kultowym serialu "07 zgłoś się", był ulubieńcem kobiet, ale nie uniknął też poważnych wpadek. Nam zdradził, czego żałuje i za czym tęskni.

 • W Moskwie dużą popularnością cieszy się Szkoła Podrywania dla Mężczyzn. W czasie 8-miesięcznego kursu panowie uczą się, jak zrobić piorunujące wrażenie na płci pięknej. Podrywanie to ciężka praca nad samym sobą - podkreślają instruktorzy.

 • Mój mąż podrywa swoją byłą

  ​Kilka tygodni temu mój mąż, spotkał w firmie, z którą współpracuje, swoją byłą dziewczynę.

 • 10 lat za podrywanie

  Nawet 10 lat więzienia grozi "zakochanemu" Sebastianowi W. za jego niefortunne zaloty.

 • Podrywał Miłek razy kilka

  Cóż, miałem u dziewczyn powodzenie, więc chętnie z tego korzystałem. Nie przywiązywałem się do wybranek, ale z tą ostatnią było inaczej...

 • Nie podrywałem

  Koledzy czasem drwili, że taniec jest niemęski. Ale Rafał Maserak (26) nigdy nie żałował swoich wyborów. A niezwykła pasja zapewniała mu zainteresowanie wielu dziewczyn.

 • Niezwykłe zajęcia odbywają się na zamku Gabelhofen w Austrii. Rozpoczął się tam "zimowy kurs podrywania i flirtu". Zajęcia są płatne. Obejmują lekcje z teorii - odbywające się na zamku oraz praktyki - w okolicznych kawiarniach.

Wideo na temat: podrywanie
 • Czy Maciej Stuhr podrywał kobiety na samochód?

  Maciej Stuhr jako ambasador marki Mitsubishi gościł w czwartek (31.03) na Poznań Motor Show 2016. Aktor opowiedział o tym, jakim jest kierowcą i za czym nie przepada na drodze. Czy wierzy w stereotyp „baby za kierownicą”? - Czasem się sprawdza, ale wolę nie zgadywać, kto siedzi za kółkiem samochodu, który dziwnie się porusza po drodze - powiedział. Przyznał jednak, że to, co kobiety robią za kółkiem, nie przyszłoby do głowy żadnemu mężczyźnie. - Malowanie rzęs i wysyłanie smsa na skrzyżowaniu...

 • Dlaczego ludzie postanawiają iść do łóżka z lalką? Seksuolog o "seksie przyszłości"

  Czy lalka może zastąpić seks z drugim człowiekiem? - To jest nuda, to jest rzecz, coś sztucznego - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Monika Staruch. - My, kobiety, chcemy być podrywane, chcemy szeptania do ucha, pocałunku, rozmowy - dodała seksuolog. Co powoduje, że ludzie sięgają po takie gadżety?

 • Jak wygląda współczesny podryw?

  - Samo słowo "uwodzenie" w tej chwili nie funkcjonuje - powiedział satyryk Krzysztof Materna. Dlaczego tak uważa? Jaką rolę odegrał w filmie "Szkoła uwodzenia Czesława M."? - Najfajniej jest chyba podrywać, nie podrywając - zaznaczył dziennikarz radiowy Piotr Kędzierski.

Dyskusje na temat: podrywanie
 • Nieśmiałość, a podrywanie chłopaka

  Moja przyjaciółka ma dość spory problem. Wszystkie dziewczyny od nas z grupki mają chłopaków, a ona jest ciągle sama. Jak jednak ktoś jej się spodoba, to robi wszystko, by on się o tym nie dowiedział, ucieka przed nim, jak tylko się gdzieś zobaczą. Chciałabym jej jakoś pomóc, bo bardzo dużo fajnych chłopaków przeszło jej koło nosa, o teraz sylwester, karnawał, ciągle jakieś imprezy, a ona chodzi sama... Co mogę jej poradzić? Czy co mogę zrobić? Jak pomóc? Czy ona sama musi coś zrobić ze sobą?

 • Re: Mąż po alkoholu podrywa kobiety

  do Stefan-może i kobieta też tak powinna,tylko kobiety w ten sposób nie potrafią,podrywanie i w konsekwencji zdradzanie jest męską domeną

 • Re: Nieśmiałość, a podrywanie chłopaka

  zaaranżuj jej może "przypadkowo" randkę, z jakimś sympatycznym kolegą, tak żeby nie miała już wyjścia, aż pogada z nim trochę i się otworzy bardziej:)

 • Re: Czy gwiazdy podrywają "na gotowanie"?

  Siwiutki dziadziuś, weż się za pilnowanie wnuków, a nie za podrywanie smarkul - takim facetom w tym wieku to już nie przystoi - trochę samokrytyki dziadziusiu !!!!

 • Re: Nieśmiałość, a podrywanie chłopaka

  Ja uważam, że zaaranżowanie takiej randki jest złym pomysłem, bo dziewczyna może się na miejscu zdenerwować, palnąć coś głupiego i ,,zamknąć" się już wtedy na dobre :\ , lepiej będzie jak po prostu z nią porozmawiasz, to ona sama musi się zebrać na odwagę, Ty za to, możesz jej tej odwagi dodać, wesprzeć ją i dać jakieś rady, wskazówki, dzięki czemu ona poczuje się lepiej i pewniej :)

 • Re: Obrzydliwy mem. Ostra reakcja Filipa Chajzera

  Co za ciemnota napisała to zdanie: "Auto prowadzone teścia Filipa zjechało na pobocze i wpadło w naczepę." DO NAUKI, GAMONIU, a nie pchasz się między ludzi! POdaj mnie do sądu za obrazę, podrywanie autorytetu i co tylko chcesz, analfabeto POPIER...niczony!

 • Re: Nieśmiałość, a podrywanie chłopaka

  NieCh przyjdzie do mnie , zrobie jej szkolenie wtedy będzie jak otwarta księga będzie bezwstydny, chętna i szybka wystarczy raz jej pokazać raj. :)

 • Re: Optymistki są ładniejsze

  pierdoły piszą a to może przyciągać koleżanki a faceta ładny ubiór i fryzura i nie podrywanie facetów

 • Re: Nieśmiałość, a podrywanie chłopaka

  Moja przyjaciółka ma dość spory problem. Wszystkie dziewczyny od nas z grupki mają chłopaków, a ona jest ciągle sama. Jak jednak ktoś jej się spodoba, to robi wszystko, by on się o tym nie dowiedział, ucieka przed nim, jak tylko się gdzieś zobaczą. Chciałabym jej jakoś pomóc, bo bardzo dużo fajnych chłopaków przeszło jej koło nosa, o teraz sylwester, karnawał, ciągle jakieś imprezy, a ona chodzi sama... Co mogę jej poradzić? Czy co mogę zrobić? Jak pomóc? Czy ona sama musi coś zrobić ze...

 • Re: Hej lala, bucik ci się rozwala!

  swojej partnerce a nie znajomym lub obcym kobietom. Jak sobie umyśle miażdżenie wam jajek i ściąganie wam znienacka gacie w miejscach publicznych to też będzie podrywanie i bedziecie się cieszyć? Kobietato nie jest zabawka do zaspokajania twoich seksualnych potrzeb. Podrywanie za przyzwoleniem znajomej tak ale dotykanie nie. Jak kobieta mówi odwal sie, nie chce tego to masz się trzymać daleko od niej