• Informacje na temat:

  podrywanie

Artykuły na temat: podrywanie
 • Cezary Pazura podrywał "na plan filmowy"

  Jaki był patent Cezarego Pazury na podrywanie dziewczyn, gdy był jeszcze początkującym aktorem? Zapraszał je na plan zdjęciowy. Nie był jednak żadnym casanovą - prześladowała go nieśmiałość, a matka skutecznie odstraszała go od kobiet.

 • Nie podrywaj nauczyciela

  – Poprosiłam panią, żeby pani została po zebraniu, bo mam taką delikatną sprawę... – wychowawczyni mojej 16-letniej córki była wyraźnie zmieszana. – Chodzi o nauczyciela angielskiego...

 • Chłopak koleżanki mnie podrywa

  Moja koleżanka jest właśnie po uszy zakochana. Kibicuję im, ale... Od pewnego czasu jej chłopak mnie podrywa.

 • Mąż po alkoholu podrywa kobiety

  Mąż po alkoholu zachowuje się nieprzyzwoicie? Nie musisz tego tolerować!

 • Bronisław Cieślak: Nie podrywałem na Borewicza

  Jego wspomnienia to gotowy materiał na książkę. Grał w kultowym serialu "07 zgłoś się", był ulubieńcem kobiet, ale nie uniknął też poważnych wpadek. Nam zdradził, czego żałuje i za czym tęskni.

 • W Moskwie dużą popularnością cieszy się Szkoła Podrywania dla Mężczyzn. W czasie 8-miesięcznego kursu panowie uczą się, jak zrobić piorunujące wrażenie na płci pięknej. Podrywanie to ciężka praca nad samym sobą - podkreślają instruktorzy.

 • Mój mąż podrywa swoją byłą

  ​Kilka tygodni temu mój mąż, spotkał w firmie, z którą współpracuje, swoją byłą dziewczynę.

 • 10 lat za podrywanie

  Nawet 10 lat więzienia grozi "zakochanemu" Sebastianowi W. za jego niefortunne zaloty.

 • Podrywał Miłek razy kilka

  Cóż, miałem u dziewczyn powodzenie, więc chętnie z tego korzystałem. Nie przywiązywałem się do wybranek, ale z tą ostatnią było inaczej...

 • Nie podrywałem

  Koledzy czasem drwili, że taniec jest niemęski. Ale Rafał Maserak (26) nigdy nie żałował swoich wyborów. A niezwykła pasja zapewniała mu zainteresowanie wielu dziewczyn.

Wideo na temat: podrywanie
 • Czy Maciej Stuhr podrywał kobiety na samochód?

  Maciej Stuhr jako ambasador marki Mitsubishi gościł w czwartek (31.03) na Poznań Motor Show 2016. Aktor opowiedział o tym, jakim jest kierowcą i za czym nie przepada na drodze. Czy wierzy w stereotyp „baby za kierownicą”? - Czasem się sprawdza, ale wolę nie zgadywać, kto siedzi za kółkiem samochodu, który dziwnie się porusza po drodze - powiedział. Przyznał jednak, że to, co kobiety robią za kółkiem, nie przyszłoby do głowy żadnemu mężczyźnie. - Malowanie rzęs i wysyłanie smsa na skrzyżowaniu...

 • Dlaczego ludzie postanawiają iść do łóżka z lalką? Seksuolog o "seksie przyszłości"

  Czy lalka może zastąpić seks z drugim człowiekiem? - To jest nuda, to jest rzecz, coś sztucznego - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Monika Staruch. - My, kobiety, chcemy być podrywane, chcemy szeptania do ucha, pocałunku, rozmowy - dodała seksuolog. Co powoduje, że ludzie sięgają po takie gadżety?

 • Jak wygląda współczesny podryw?

  - Samo słowo "uwodzenie" w tej chwili nie funkcjonuje - powiedział satyryk Krzysztof Materna. Dlaczego tak uważa? Jaką rolę odegrał w filmie "Szkoła uwodzenia Czesława M."? - Najfajniej jest chyba podrywać, nie podrywając - zaznaczył dziennikarz radiowy Piotr Kędzierski.

Dyskusje na temat: podrywanie
 • Nieśmiałość, a podrywanie chłopaka

  Moja przyjaciółka ma dość spory problem. Wszystkie dziewczyny od nas z grupki mają chłopaków, a ona jest ciągle sama. Jak jednak ktoś jej się spodoba, to robi wszystko, by on się o tym nie dowiedział, ucieka przed nim, jak tylko się gdzieś zobaczą. Chciałabym jej jakoś pomóc, bo bardzo dużo fajnych chłopaków przeszło jej koło nosa, o teraz sylwester, karnawał, ciągle jakieś imprezy, a ona chodzi sama... Co mogę jej poradzić? Czy co mogę zrobić? Jak pomóc? Czy ona sama musi coś zrobić ze sobą?

 • Re: Mąż po alkoholu podrywa kobiety

  do Stefan-może i kobieta też tak powinna,tylko kobiety w ten sposób nie potrafią,podrywanie i w konsekwencji zdradzanie jest męską domeną

 • Re: Nieśmiałość, a podrywanie chłopaka

  zaaranżuj jej może "przypadkowo" randkę, z jakimś sympatycznym kolegą, tak żeby nie miała już wyjścia, aż pogada z nim trochę i się otworzy bardziej:)

 • Re: ​Francja zaostrza prawo - wysokie kary za chamski podryw

  Za podrywanie przez lokalnego mężczyznę 3000 Euro a za gwałt przez południowca 2 miesiące w zawieszeniu. Postępowa Europa...

 • Re: Nieśmiałość, a podrywanie chłopaka

  Ja uważam, że zaaranżowanie takiej randki jest złym pomysłem, bo dziewczyna może się na miejscu zdenerwować, palnąć coś głupiego i ,,zamknąć" się już wtedy na dobre :\ , lepiej będzie jak po prostu z nią porozmawiasz, to ona sama musi się zebrać na odwagę, Ty za to, możesz jej tej odwagi dodać, wesprzeć ją i dać jakieś rady, wskazówki, dzięki czemu ona poczuje się lepiej i pewniej :)

 • Re: Czy gwiazdy podrywają "na gotowanie"?

  Siwiutki dziadziuś, weż się za pilnowanie wnuków, a nie za podrywanie smarkul - takim facetom w tym wieku to już nie przystoi - trochę samokrytyki dziadziusiu !!!!

 • Re: Nieśmiałość, a podrywanie chłopaka

  NieCh przyjdzie do mnie , zrobie jej szkolenie wtedy będzie jak otwarta księga będzie bezwstydny, chętna i szybka wystarczy raz jej pokazać raj. :)

 • Re: ​Francja zaostrza prawo - wysokie kary za chamski podryw

  Kiedyś nie trzeba było stosować kar za podrywanie dziewczyn, bo mężczyźni - tak tak MĘŻCZYŹNI! - podrywali kulturalnie, nawet jak gwizdnęło się - takie fiu fiu - nie tak jak dzisiejsi "mężczyźni(...) kierunku, itp. chamskie zaczepki - to ma być podrywanie dziewczyny?!

 • Re: Nieśmiałość, a podrywanie chłopaka

  Moja przyjaciółka ma dość spory problem. Wszystkie dziewczyny od nas z grupki mają chłopaków, a ona jest ciągle sama. Jak jednak ktoś jej się spodoba, to robi wszystko, by on się o tym nie dowiedział, ucieka przed nim, jak tylko się gdzieś zobaczą. Chciałabym jej jakoś pomóc, bo bardzo dużo fajnych chłopaków przeszło jej koło nosa, o teraz sylwester, karnawał, ciągle jakieś imprezy, a ona chodzi sama... Co mogę jej poradzić? Czy co mogę zrobić? Jak pomóc? Czy ona sama musi coś zrobić ze...

 • Re: ​Francja zaostrza prawo - wysokie kary za chamski podryw

  Idąc np. ulicą spuszczasz głowę na dół, patrzysz tylko pod nogi (swoje nogi) broń Boże żebyś spojrzał na jakąś dziewczynę. Wchodząc do jakiegoś urzędu, do biura gdzie siedzą kobiety masz wchodzić tyłem żeby czasami nie spojrzeć na którąś z kobiet, a tym bardziej uśmiechnąć się do kobiety i broń Boże nie możesz powiedzieć komplementu kobiecie bo to może zostać uznane za podrywanie, molestowanie.