• Informacje na temat:

  podrywania

Artykuły na temat: podrywania
 • Cezary Pazura podrywał "na plan filmowy"

  Jaki był patent Cezarego Pazury na podrywanie dziewczyn, gdy był jeszcze początkującym aktorem? Zapraszał je na plan zdjęciowy. Nie był jednak żadnym casanovą - prześladowała go nieśmiałość, a matka skutecznie odstraszała go od kobiet.

 • Nie podrywaj nauczyciela

  – Poprosiłam panią, żeby pani została po zebraniu, bo mam taką delikatną sprawę... – wychowawczyni mojej 16-letniej córki była wyraźnie zmieszana. – Chodzi o nauczyciela angielskiego...

 • Paulina z "Rolnika…" podrywa uczestnika innego programu

  Nie od dziś wiadomo, że uczestnicy tzw. „programów randkowych” po zakończeniu zdjęć często nawiązują ze sobą kontakt.

 • Chłopak koleżanki mnie podrywa

  Moja koleżanka jest właśnie po uszy zakochana. Kibicuję im, ale... Od pewnego czasu jej chłopak mnie podrywa.

 • Mąż po alkoholu podrywa kobiety

  Mąż po alkoholu zachowuje się nieprzyzwoicie? Nie musisz tego tolerować!

 • Bronisław Cieślak: Nie podrywałem na Borewicza

  Jego wspomnienia to gotowy materiał na książkę. Grał w kultowym serialu "07 zgłoś się", był ulubieńcem kobiet, ale nie uniknął też poważnych wpadek. Nam zdradził, czego żałuje i za czym tęskni.

 • W Moskwie dużą popularnością cieszy się Szkoła Podrywania dla Mężczyzn. W czasie 8-miesięcznego kursu panowie uczą się, jak zrobić piorunujące wrażenie na płci pięknej. Podrywanie to ciężka praca nad samym sobą - podkreślają instruktorzy.

 • Niezwykłe zajęcia odbywają się na zamku Gabelhofen w Austrii. Rozpoczął się tam "zimowy kurs podrywania i flirtu". Zajęcia są płatne. Obejmują lekcje z teorii - odbywające się na zamku oraz praktyki - w okolicznych kawiarniach.

 • Mój mąż podrywa swoją byłą

  ​Kilka tygodni temu mój mąż, spotkał w firmie, z którą współpracuje, swoją byłą dziewczynę.

 • Podrywał Miłek razy kilka

  Cóż, miałem u dziewczyn powodzenie, więc chętnie z tego korzystałem. Nie przywiązywałem się do wybranek, ale z tą ostatnią było inaczej...

Wideo na temat: podrywania
 • Czy Maciej Stuhr podrywał kobiety na samochód?

  Maciej Stuhr jako ambasador marki Mitsubishi gościł w czwartek (31.03) na Poznań Motor Show 2016. Aktor opowiedział o tym, jakim jest kierowcą i za czym nie przepada na drodze. Czy wierzy w stereotyp „baby za kierownicą”? - Czasem się sprawdza, ale wolę nie zgadywać, kto siedzi za kółkiem samochodu, który dziwnie się porusza po drodze - powiedział. Przyznał jednak, że to, co kobiety robią za kółkiem, nie przyszłoby do głowy żadnemu mężczyźnie. - Malowanie rzęs i wysyłanie smsa na skrzyżowaniu...

 • Dlaczego ludzie postanawiają iść do łóżka z lalką? Seksuolog o "seksie przyszłości"

  Czy lalka może zastąpić seks z drugim człowiekiem? - To jest nuda, to jest rzecz, coś sztucznego - powiedziała w "Dzień Dobry TVN" Monika Staruch. - My, kobiety, chcemy być podrywane, chcemy szeptania do ucha, pocałunku, rozmowy - dodała seksuolog. Co powoduje, że ludzie sięgają po takie gadżety?

 • Jak wygląda współczesny podryw?

  - Samo słowo "uwodzenie" w tej chwili nie funkcjonuje - powiedział satyryk Krzysztof Materna. Dlaczego tak uważa? Jaką rolę odegrał w filmie "Szkoła uwodzenia Czesława M."? - Najfajniej jest chyba podrywać, nie podrywając - zaznaczył dziennikarz radiowy Piotr Kędzierski.

Dyskusje na temat: podrywania
 • Re: Jestem mężatką a kocham innego

  ewela Ty chyba podrywasz nam tu tego outsidera:-)):P Oj tam,oj tam:)))) Jeszcze apropo tego podrywania. A gdybym w rzeczywistości był złym rumcajsem? Nie obawiasz się takiego podrywania awatarów? Nie mówię akurat o tej sytuacji, tylko ogólnie ;)

 • Re: Mąż po alkoholu podrywa kobiety

  Nie zgodzę się z Tobą, ponieważ codziennie kochamy się z mężem, jest chwalony za wyremontowanie itp. Jesteśmy 14 lat po ślubie i ciągle podrywa ładne kobiety przy mnie, głównie po alkoholu. Ostatnio aby uniknąć znowu podrywania innych kobiet w mojej obecności przed imprezą uprawialiśmy sex. I tak to nic nie dało. Chwalił się na grillu jaki to on jest fantastyczny w łóżku itp... i chciał abym ja

 • Re: Jestem mężatką a kocham innego

  Jeszcze apropo tego podrywania. A gdybym w rzeczywistości był złym rumcajsem? Nie obawiasz się takiego podrywania awatarów? Nie mówię akurat o tej sytuacji, tylko ogólnie ;) Daj spokój:) Nawet przez myśl mi nie przeszło podrywanie ani Twojego ani innych avatarów:) Ciesze się, bo już myślałem że będę musiał Ci zrobić wykład o zagrożeniach płynących z korzystania z internetu ;)

 • Re: Jan Lubomirski-Lanckoroński bierze ślub!

  Co on w życiu osiągnął i co potrafi oprócz podrywania zamożnych pań?

 • Re: single (nie do końca) z wyboru

  przecież po 30stce to już stara pomarszczona dupa ... nie wierzę że przez 15 lat podrywania\randek nie znalazła jednego przyzwoitego faceta ... dziwne ;) Niestety ale w miarę zadbany facet bez względu na wiek zawsze znajdzie kobietę a odwrotnie ... nie sądzę

 • Re: Jaki przepis na udaną randkę ma Maciej Stuhr?

  DWIE ŻELAZNE ZADASY PODRYWANIA KOBIET: 1. MUSISZ BYĆ PRZYSTOJNY ! 2. MUSISZ BYĆ BOGATY JAK NIE JESTEŚ PRZYSTOJNY !

 • Re: kiedy on mówi "misiu" do innej kobiety

  Na pewno nie powiedział tego z przyzwyczajenia, moim zdaniem powinnaś z nim poważnie to wyjaśnić i nie dać się zbyć tekstami typu ,,to było nieświadomie", drąż temat tak długo aż się złamie i powie prawdę, bo tego typu teksty mogą oznaczać, że ma (że się tak wyrażę) ciągotki do podrywania. Pozdrawiam.

 • Re: Żona czy partnerka

  Proszę nie porównywać podrywania z małżeństwem z taką starą kobietą... też lubię od czasu do czasu poderwać starszą, ale nie, żeby zaraz się z nią wiązać!

 • Re: Jak zaimponować mężczyźnie?

  Czasami lepiej po prostu poderwać nie imponować czy sprawiać dobre wrażenie. Monopol na podryw na szczęście nie należy do mężczyzn i podrywania faceta nie należy się wstydzić. W państwach zachodnich coraz więcej jest kobiet które zdobywają mężczyzn, uwodzą co może skutkować nawet małżeństwem.

 • Re: Koniec związku Kamila Durczoka i Julii Oleś?

  boku i podrywania koleżanek z pracy. Nasuwa się tu literacka wstawka o złotym rogu i sznurze, co się byle jak ostał.