• Informacje na temat:

  podryw dziewczyny

Artykuły na temat: podryw dziewczyny
 • Na takie randki nigdy nie zabieraj dziewczyny!

  ...„Bolało jak spadałaś z nieba?”, „Podobasz mi się, nie zepsuj tego!”, „Jeśli nie wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia, to mogę przejść obok ciebie jeszcze raz” – choć to może się wydawać niewiarygodne, istnieją jeszcze gorsze sposoby na podryw. Oto osiem przykładów pierwszych randek, po których nigdy nie będzie kolejnej!

 • Podryw kontrolowany

  ...pierwsza przedszkolna miłość. Ściągnął mnie z huśtawki, zaciągnął do naszej tajnej kryjówki wśród drzew... - A to dobre, miał chłopak tupet, już w przedszkolu wciągał dziewczyny w krzaki! - żartował. - Żebyś wiedział! I w tych krzakach wręczył mi mlecz, pocałował mnie, a potem uciekł grać z chłopakami w piłkę - relacjonowałam. - Ty mała podrywaczko! No nieźle, w takim razie podryw masz...

 • Kobiety obruszają się, kiedy słyszą, że są podrywane. Niesłusznie. Przecież chyba właśnie o to chodzi. No bo czy ona może podrywać jego? Tak, bo podrywać każdy i każda może.

 • Hej lala, bucik ci się rozwala!

  W autobusie tłok. Na wolnym miejscu obok młodej dziewczyny siada mężczyzna. Po chwili kładzie palce na jej nodze i zaczyna przesuwać dłoń ku górze. Ona wstaje i zmieszana wysiada z autobusu. Niby nic się nie stało, ale pozostał niesmak i poczucie, że przekroczono jakąś granicę. Do takich i podobnych doświadczeń, związanych z molestowaniem w przestrzeni publicznej, przyznaje się ponad 80% Polek.

 • Plażowe rytuały godowe

  One zanoszą się śmiechem, który słychać na drugim brzegu jeziora, oni prężą muskuły i przechadzają z wciągniętym brzuchem. Plażowy podryw jest trudny, bo markowe ubranie nie kamufluje już defektów ciała. Plażowy podryw jest śmieszny, bo półgoli wracamy do rytuałów z epoki kamienia  łupanego.

 • Plażowe rytuały godowe

  One zanoszą się śmiechem, który słychać na drugim brzegu jeziora, oni prężą muskuły i przechadzają z wciągniętym brzuchem. Plażowy podryw jest trudny, bo markowe ubranie nie kamufluje już defektów ciała. Plażowy podryw jest śmieszny, bo pół goli wracamy do rytuałów z epoki kamienia  łupanego.

 • ​Jerzy Kalibabka: Od rybaka do żigolaka

  Międzyzdrojów. Tak rozpoczęła się jego niemal pięcioletnia odyseja. Rzucił sieci, by łowić ludzi. A ściślej: dziewczyny. A raczej nie tyle, by je łowić, co się na nich obławiać. Podryw w damskich ciuszkach(...). W wynajętym mieszkaniu zamykał ją na klucz, podrywając w tym czasie i okradając inne dziewczyny. Pewnego dnia zastał swą niewolnicę z innym mężczyzną, który zapewne wytrychem otworzył drzwi zaryglowanego...

 • Dzieje grzechu

  ...podrywa dziewczyny, jest traktowany jak macho, nam też wolno. A i tak na koniec każda dziewczyna marzy o związku, w którym seks jest pełen miłości i szacunku do partnera. Wtedy może być(...). I większość z nich deklaruje, że był to seks nie z ciekawości, ale z miłości. Warto poczekać - mówią dziewczyny, wbrew temu, że teraz wszystko dzieje się szybciej i łatwiej. Bo seks jest jak jedzenie - ten...

 • Agnieszka Więdłocha: Potrafię walczyć o miłość

  ...pewna siebie, to i w pracy byłabym dużo bardziej pewna tego, co robię. W filmie twoja bohaterka z nieśmiałej dziewczyny zmienia się w świadomą siebie kobietę. - To jest postać, która przez różne(...) wydaje mi się całkiem odpowiednie. Sama podrywasz? Masz odwagę wyjść z inicjatywą? - Zawsze byłam tak potwornie nieśmiała, że dopóki ktoś mnie nie poderwał, nie nawiązałam żadnej znajomości...

 • Byłem lowelasem

  ...dziewczyn się we mnie kochało. Byłem klasowym lowelasem i chętnie to wykorzystywałem. Zakochane dziewczyny często odrabiały za mnie zadania domowe i częstowały kanapkami", mówi z dumą. Dorastał w małej(...) wytrwale sztukę podrywu. "Trzeba być pewnym siebie. Oczywiście nie chodzi o to, żeby być cwaniakiem. Ale pewność siebie imponuje dziewczynom bardziej niż wygląd", zdradza swój patent. Tylko raz jego...

Dyskusje na temat: podryw dziewczyny
 • Banały – sposób na podryw

  i spontaniczność. A może banalne teksty są ciągle aktualne i dziewczyny dają się na nie podrywać?(...)Internet i poradniki dla kobiet znacznie podwyższyły poprzeczkę dla zawodowych uwodzicieli. Utarte schematy podrywu podane do powszechnej wiadomości automatycznie straciły na znaczeniu. Już nie

 • Re: Dziewczyny mówią: #jateż

  A jak mi dziewczyna, która sprzedaje w sklepie spytała z uśmieszkiem na twarzy "co? Gruba jestem?" Kręcąc tyłkiem w legginsach to jest podryw, pytanie na serio czy zaproszenie do molestowania? Bo nie wiem do jakiej kategorii zakwalifikować pytanie zadane w taki sposób.

 • Re: Sposoby na podryw :)

  Kiedyś byłem w krótkim związku z dziewczyna(...) wadą dziewczyny było niestety to, że czasem się odzywała..... i to przeważyło Była taka mądra (patrz wpis soczi - Piątek, 21 czerwca (11:06)) czy taka głupia???

 • Re: Dziewczyny mówią: #jateż

  Ech. No to akurat był podryw z jej strony. Jak zareagować w tej trudnej sytuacji? O ile jest się zainteresowanym, rzecz jasna. Uśmiechać się do niej. Zagadywać. Co jakiś czas rzucić nienachalnym komplementem. Jak rozmowa się rozwinie i okaże się, że nadajecie na tych samych falach - zaprosić ją do jakiejś knajpy albo do kina. Voila.

 • Re: Podryw "na geja"

  Między innymi. zniewieściałość mężczyzn też. A czy Tobie podobają się zniewieściali mężczyźni. A poza tym to nie słyszałem o czymś takim żeby ktoś mówił że jest gejem, chciał stracić wszystkich kumpli po to żeby zbliżyć się do jakiejś dziewczyny..

 • Re: ​Francja zaostrza prawo - wysokie kary za chamski podryw

  chce! Ja się dziewczynom podobam. Jestem wysoki, przystojny i dobrze zbudowany i oglądają się za mną ładne dziewczyny a ja mam się za nimi nie oglądać? A one śliczne długonogie, miniówy ledwo zakrywające majtki, wielkie dekolty. Facet jest wzrokowcem. Wiadomo, że będzie się patrzyć na piękne dziewczyny. Na ich biust, pupe i nogi. I nic tego nie zmieni. Tak nas stworzyła natura.

 • Re: Sposoby na podryw :)

  Kiedyś byłem w krótkim związku z dziewczyna, która usta miała nieprawdopodobne..... w seksie czuło się jakby to był pierwszy i ostatni raz w życiu..... poezja 100% oddania, mega czuła..... BOSKO..... wadą dziewczyny było niestety to, że czasem się odzywała..... i to przeważyło

 • Re: ​Francja zaostrza prawo - wysokie kary za chamski podryw

  Niestety to, co się obecnie dzieje, to jest patologia. I dopowiem, że mam wielu znajomych mężczyzn z młodszego pokolenia, którzy właśnie dlatego NIGDY nie gwizdną na widok najpiękniejszej dziewczyny. Bo wiedzą, jaki to teraz ma wydźwięk. Tylko niestety oni są w mniejszości.

 • Re: Sposoby na podryw :)

  Dziewczyny hej hej .Czy używałyście może feromonów? Bo mam na oku pewnego mężczyznę, który niesamowicie mi się podoba i zastanawiam się jakby tutaj go poderwać. Tak sobie czytam niektóre fora i powtarza się nazwa LOVE & DESIRE tak wiec doszłam do wniosku,ze muszą być popularne. Czy któraś z Was miała z nimi może do czynienia? Gdzie można je zakupić ?

 • Re: Dziewczyny mówią: #jateż

  Duke, dla kobiet podryw nie jest czarno-biały. Nie - albo go w ogóle nie ma, albo od razu z podtekstem seksualnym. Nie udawaj proszę, że zastanawiasz się, czy rozmowa z kobietą to już gwałt, czy jeszcze nie, bo to nawet nie jest śmieszne. W razie gdybyś jednak nie udawał i, hm, nic nie wiesz - proszę oto krótki poradnik pt. "jak zagadać do kobiety i przypadkiem jej nie zgwałcić". Zagajanie