• Informacje na temat:

  podróżowanie z dziecmi

Artykuły na temat: podróżowanie z dziecmi
 • Wyjazd z najbliższymi nie musi zrujnować nam kieszeni. Nawet jeśli wybierzemy się większą grupą. Podpowiadamy, jak zaoszczędzić już na samej podróży i gdzie warto szukać świetnych okazji.

 • Wakacyjne podróżowanie z dziećmi

  Dłuższa jazda samochodem z kilkulatkiem to spore wyzwanie dla rodziców. Jak się przygotować do wakacyjnej wyprawy, by była jak najmniej męcząca?

 • 12 miejsc na rodzinny wypad z dziećmi

  Kolejny weekend bez atrakcji? Nie macie pomysłu, gdzie wybrać się z dziećmi? Zapomnijcie o nudzie i narzekaniach, oto miejsca stworzone dla rodzin!

 • Komu w drogę, temu Carex czyli czysta przyjemność podróżowania

  Dokumenty, banknoty, poręcze, uchwyty… Zarówno w miejskich warunkach, jak i podczas bliższych i dalszych podróży, dotykamy ich co najmniej kilkanaście razy dziennie. Przedmioty te są siedliskiem bakterii, których szkodliwe działanie może skutecznie popsuć nam wypoczynek. Zatem niezależnie od tego, czy urlop spędzamy w mieście, w górach czy na zagranicznej wyprawie, zabierzmy ze sobą antybakteryjny żel Carex, który nasze dłonie odświeży… od ręki!

 • Sztuka podróżowania

  Szczegółowe informacje, praktyczne rady i niezastąpione wskazówki w tej publikacji wynikają z niebywałego bagażu doświadczeń niezmordowanego eksploratora.

 • W pociągu: Przed podróżą wykup miejscówkę dla siebie i dziecka (najlepiej przy oknie w przedziale dla niepalących). Jeśli w pociągu nie ma rezerwowanych miejsc, na początku podróży poproś konduktora, aby udostępnił ci przedział dla matek z dziećmi.

 • Mira (43) cieszyła się na grupowy wyjazd. Raźniej było podróżować, łatwiej sprawować opiekę nad dziećmi, liczyła też na sprawiedliwy podział obowiązków. Tymczasem to ona po wszystkich sprzątała i ciągle niedosypiała, gdy towarzystwo biesiadowało całe noce. Wyczekiwany urlop zamienił się w koszmar.

 • Transport publiczny w Szwajcarii

  Chcąc podróżować po Szwajcarii, turysta nie musi się niczego obawiać. Doskonale rozwinięta sieć transportu publicznego z pewnością zadowoli każdego, kto przybył zwiedzić ten piękny kraj.

 • Aleksandra Bogusławska, "Odetchnij od miasta. 62 wyjątkowe domy gościnne w Polsce"

  Są miejsca, które pozwolą zapomnieć o miejskim hałasie, porannych korkach i pełnym smogu powietrzu. "Odetchnij od miasta" Aleksandry Bogusławskiej, czyli przewodnik po 62 wyjątkowych domach gościnnych, to książka, która zmieni myślenie o podróżowaniu po Polsce.

 • Odetchnij od miasta, Aleksandra Bogusławska

  ​Są miejsca, które pozwolą zapomnieć o miejskim hałasie, porannych korkach i pełnym smogu powietrzu. "Odetchnij od miasta" Aleksandry Bogusławskiej, czyli przewodnik po 62 wyjątkowych domach gościnnych, to książka, która zmieni myślenie o podróżowaniu po Polsce. Premiera 20 czerwca.