• Informacje na temat:

  podróże po czechach

Artykuły na temat: podróże po czechach
 • DHL dostarczył nosorożca czarnego, Eliskę, do Afryki

  • Samica nosorożca czarnego, Eliska, przetransportowana z Czech do tanzańskiego rezerwatu zwierząt w ramach projektu ochrony dzikiej przyrody • Dzięki dedykowanemu transportowcowi typu boeing 757-200, DHL zapewnia maksymalny komfort i minimalny czas podróży

 • Za granicę na jeden dzień

  W przygranicznych kurortach biura podróży oferują krótkie wycieczki do naszych sąsiadów. Można zobaczyć wiele, i to za małe pieniądze.

 • Morawy, czyli szlakiem najlepszego wina

  Na pograniczu Czech i Austrii znajdziecie wiele miejsc, w których można podziwiać piękne krajobrazy i klimatyczne miasteczka, a także zwiedzać unikatowe na skalę światową zabytki z listy UNESCO. Wizyta na Morawach to także doskonała okazja do odwiedzenia największych ośrodków produkcji win.

 • Wycieczki objazdowe: Dobry sposób na szybkie zwiedzanie

  Po wielu sezonach biernego wypoczynku część z nas marzy o odkrywaniu nowych miejsc, poznawaniu kultur odległych krajów, smakowaniu egzotycznej kuchni. Jeśli jednak brakuje ci doświadczenia w samodzielnym planowaniu podróży, doskonałym pomysłem na wakacje będzie wycieczka objazdowa – nie dość, że zaoszczędzisz czas, to z urlopu wrócić z głową pełną świeżych inspiracji.

 • Pilzno - najlepszy pomysł na wycieczkę

  ...gotycka katedra św. Bartłomieja, z najwyższą wieżą kościelną w Czechach (102 m) oraz Wielka Synagoga, czwarta co do wielkości na świecie. Od połowy czerwca na zwiedzających czeka kolejna ciekawa budowla...

 • W drogę na święta i ferie bez niespodzianek

  ...i Czechach lista obowiązkowego sprzętu jest o wiele dłuższa). W aucie warto również mieć odblaskową kamizelkę, rękawiczki, latarkę oraz kable rozruchowe i linkę holowniczą. Podczas minusowych temperatur...

 • Podobne miejsca, różne ceny – dokąd wybrać się na wakacje?

  Weekend z kulturą we Wrocławiu czy w San Sebastian? Podróż śladami historii w Edynburgu czy w Pradze? A może odpoczynek na plaży lub w jednej z najmodniejszych stolic w Europie? Europejskie miejscowości, pomimo dzielących je tysięcy kilometrów, bardzo często są do siebie podobne pod różnego rodzaju względami. Jednak równie często różnią się cenami, z którymi wiążą się między innymi wykupienie w nich noclegu czy posiłku w restauracjach i poza nimi oraz opłacenie wycieczek.

 • Odwiedź najpiękniejsze europejskie ogrody botaniczne

  Są takie miejsca w Europie, gdzie urok ogrodów można docenić przez cały rok. W szczególności jesienią kiedy liście na drzewach przybierają bajeczne barwy. Które europejskie ogrody botaniczne warto zobaczyć? Internetowe Centrum Podróży eSKY.pl poleca trzy miejsca, które zachwycą miłośników natury i nie tylko.

 • W krainie Arabeli

  ...zamek w Kunětickiej Horze. Przystaję na obiad niedaleko w Golf & Spa Resort Kuněticka Hora (www.gckh.cz) - to świetne miejsce dla fanów golfa, a uprawianie tego eleganckiego sportu w Czechach jest...

 • Co kraj to obyczaj...

  Jesteś ciekawa, co jedzą niemowlęta w innych państwach? W takim razie zabieramy cię w kulinarną podróż dookoła świata!

Dyskusje na temat: podróże po czechach
 • Re: Wymarzone miejsca na wiosenne podróże

  Jest tyle pięknych miejsc w Polsce, Czechach, na Węgrzech, we Francji, Szkocji, Skandynawii. Po co tam się pchać, w ten smród, syf wszechobecny i pogardę dla każdego kto nie jest germańcem lud kacapem?

 • Re: Kiedy ona się zamknie

  Ma kasę na balowanie na Bali i inne podróże (cale życie ja miała! najpierw rodzina,potem bogaci mężowie) wiec sie wymądrza.Niech sprobuje być feministka,przy tonie comiesięcznych rachunków i kredycie hipotecznym! Nawet na wakacje w Czechach by jej nie starczyło! My wyśmiewane matki-Polki nie mamy lukratywnych prac w tv czy układów w wydawnictwach, aby uprawiać radosny beztroski feminizm!