• Informacje na temat:

  podróż ze zwierzeciem

Artykuły na temat: podróż ze zwierzeciem
 • Zwierzę w podróży. Praktyczne porady

  Lato to okres wzmożonych wyjazdów. Wypoczynek należy się wszystkim członkom rodziny. Coraz częściej decydujemy się na podróżowanie ze swoimi czworonożnymi pupilami, jednak tego rodzaju wyprawa wymaga specjalnego zadbania o wygodę kudłatego towarzysza. Co zrobić, aby podróż ze zwierzęciem była nie tylko bezpieczna, ale także komfortowa dla wszystkich?

 • Jak pomóc pupilowi. Podróż z psem

  Bez względu na środek transportu, który wybierzesz, wypróbuj pomysły ułatwiające podróż. Zadbaj o spokój zwierzęcia i swój.

 • Zwierzę w podróży

  Kto planuje wyjechać z czworonogiem na urlop lub choćby na weekend, powinien dobrze się przygotować do podróży, by wycieczka nie zmieniła się w horror.

 • Ubezpieczenie assistance: Niezawodne w podróży

  ..., a ty otrzymasz auto zastępcze.  Zabraknie paliwa? To już nie problem! Jeżeli będziesz mieć wykupiony assistance, nie musisz się także denerwować, jeżeli podczas podróży zabraknie paliwa. Wystarczy(...). Podróż z dzieckiem Assistance przyda się także matkom, które podróżują z dziećmi - podczas dalszej podróży ubezpieczyciel odwiezie samochód do warsztatu, a dla ciebie i twoich bliskich...

 • Podróż marzeń do Francji

  Miasto słonecznej Langwedocji, które wiedziało komu się poddać.

 • ​Rozwiązanie na długą podróż

  Dłuższa podróż z dzieckiem potrafi być bardzo męcząca. Chyba każdy rodzic przeżył chwile słabości, gdy potomstwo powtarzało niczym mantrę "daleko jeszcze?". Na ratunek przychodzi interesująca gra od Trefla.

 • Zambia - podróż do kraju wodospadów

  ...się w północnej części kraju. Najbardziej znane są wodospady Wiktorii. Nazwał je tak podróżnik David Livingstone na cześć królowej Wiktorii. Miejscowi mówili na to miejsce "Dym który grzmi" i bali się(...) rodzaju safari. Dzikie zwierzęta można podziwiać nie tylko podczas wycieczki samochodem, ale także płynąc rzeką w kanu. Można również skusić się na wycieczkę na grzbiecie słonia. Podobno podróż na tym...

 • O podróży konnej do najbardziej świętego miasta

  W tureckim mieście Adiyaman wzbudził sensację, bo mieszkańcy wzięli go za popularnego aktora Engina Altana, w Hayacie - zaniepokojenie służb. Kristian Bergier wyruszył na niezwykłą wyprawę z Augustowa do Ziemi Świętej, przez Bliski Wschód, by znaleźć odpowiedź na nurtujące go pytania. Urodzony w Szwecji Polak jedzie do Jerozolimy konno i nie jest to łatwa podróż.

 • Jutlandia w Danii. Idealna na podróż z dzieckiem

  Dokąd wybrać się z dzieckiem lub wnukiem, by było atrakcyjnie, ale nie szokująco drogo i bardzo daleko? Proponujemy Jutlandię w Danii. Szczęśliwe będą nie tylko maluchy. Dorośli także...

 • Jadwiga Najra: Moje medytacje to podróż w głąb siebie

  Mieszka w Niemczech, mimo to w Polsce bywa nawet kilka razy w miesiącu. By odnaleźć siebie wyruszyła w długą podróż wiodącą przez Syberię, Mongolię, Peru i Hawaje, gdzie pobierała nauki u największych szamanów. Wróciła z nowym planem na życie, który konsekwentnie realizuje. Szamanka Jadwiga Najra dziś wie, że aby móc pomagać innym, trzeba najpierw odnaleźć siebie.