• Informacje na temat:

  podróż z dzieckiem samochodem

Artykuły na temat: podróż z dzieckiem samochodem
 • Podróż z dzieckiem. O czym musisz pamiętać?

  Jazda samochodem z małymi dziećmi, bez względu na to, czy odwozisz pociechy do szkoły czy planujesz dłuższą wakacyjną wyprawę, wymaga nie lada zdolności logistycznych i organizacyjnych. Jak nie zwariować w ferworze przygotowań, pamiętać o wszystkich niezbędnych rzeczach, a przede wszystkim zadbać o komfort i bezpieczeństwo swoje rodziny? Oto krótki poradnik.

 • Wakacyjny wyjazd z małym dzieckiem wielu osobom może kojarzyć się z dużym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli do tej pory nie mieli okazji podróżować ze swoją pociechą. Istnieje jednak kilka prostych reguł, które pozwolą uniknąć przykrych sytuacji i zdarzeń, jakie mogą spotkać młodych rodziców w trakcie urlopu z potomstwem.

 • Podróż bez krępujących niespodzianek!

  Przywitaliśmy lato, a wraz z nim upragniony okres wakacji. I choć podróż dla większości z nas to sama przyjemność, czasami bywa bardzo problematyczna i krępująca. Długa jazda samochodem, pociągiem czy też rejs statkiem oznacza ograniczony dostęp do toalety, a co za tym idzie, niekiedy duży problem. Dzięki torebkom HAPPYcover każdy może czuć się komfortowo niezależnie od tego, gdzie i w jakiej...

 • Wakacje bezsprzecznie kojarzą się z podróżami – weekendowymi wypadami za miasto czy dłuższym urlopem nad morzem, jeziorem lub w górach. Sprawa się komplikuje, gdy podczas wakacyjnej podróży(...) internetowej SuperKoszyk.pl radzą, co i jak spakować na wakacyjny wyjazd z małym dzieckiem, by niczego nie zabrakło i nie okazało się, że najpotrzebniejsze rzeczy zostały w domu.

 • Przerwa w podróży. Plaże

  ...weneckiej twierdzy. Do Balos zdecydowanie najłatwiej dotrzeć wynajętym samochodem (godzina drogi z Chanii; trzeba się kierować na Kissamos, a potem jechać dalej wedle znaków skręcając w prawo, czyli na(...) wieku zniszczyły ją trzęsienie ziemi i tsunami. Samą plażę urozmaicają głazy. Z Chanii jedzie się tutaj mniej więcej tyle, ile do plaży Balos - godzinę samochodem, dłużej autobusem, który przywozi nas...

 • Podróże: Taniej całą rodziną

  Wycieczka razem z dziećmi to spory wydatek. Niestety, podróżując samochodem nie możecie liczyć np. na tańsze paliwo. Dlatego warto wybrać transport publiczny, w którym uzyskacie wiele korzystnych zniżek.

 • Przewozisz w samochodzie dziecko? Sprawdź, czy robisz to dobrze

  Wyprawa samochodowa z dzieckiem to prawdziwe wyzwanie i próba cierpliwości dla rodziców. Jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo w czasie jazdy, a sobie spokojną, bezstresową podróż?

 • Jedziesz na urlop? Wybierz samochód

  Podróżowanie własnym samochodem to jeden z najwygodniejszych sposobów przemieszczania się. Dla nieprzekonanych mamy aż 7 zalet tego środka transportu! Po pierwsze: Niezależność To ty decydujesz(...) przysparza przetransportowanie roweru i bagażu w docelowe miejsce urlopu. I w tym przypadku zdecydowana przewaga leży po stronie podróżowania samochodem. Po czwarte: Towarzysze podróży Jeśli kiedykolwiek...

 • Rodzinny samochód: Czym kierować się przy wyborze?

  Większość polskich rodzin nie wyobraża sobie życia bez samochodu. Trudno sobie wyobrazić codziennie odwożenie dzieci do szkoły, zakupy czy weekendowe podróże bez niezawodnego i bezpiecznego auta.

 • VisolVit Junior loko – kompan wakacyjnych podróży

  ...podczas podróży samochodem, pociągiem, samolotem lub statkiem.   Zalecany sposób stosowania:   Dzieci od 4. roku życia: 1-3 lizaki dziennie (pół godziny przed podróżą(...)Przykre objawy choroby lokomocyjnej mogą pojawić się już po kilku lub kilkunastu minutach jazdy i często skutecznie zniechęcają dzieci do podróżowania. By wyprawa dla naszego malca przebiegała...