• Informacje na temat:

  podróż do nowego jorku

Artykuły na temat: podróż do nowego jorku
 • Niezapomniane podróże za niewielkie pieniądze

  Korzystaj z pierwszej na polskim rynku multimodalnej porównywarki podróży. Sprawdź najlepsze promocje – Nowy Jork za 662 zł lub Bangkok za 737 zł!

 • ​Święta z pomysłem - zaplanuj rodzinną podróż

  ...? Ci, którzy od wnętrz w guście Królowej Śniegu wolą fabrykę Willy'ego Wonki, powinni wybrać się do Nowego Jorku, by zobaczyć Godiva Chocolate Suite, czyli pokój hotelowy w całości zbudowany(...) czasu przy wigilijnym stole na rzecz podróży w celu poznawania innych kultur lub oddawania się zimowemu szaleństwu. Gdyby tak w tym roku święta spędzić poza domem? Przedstawiamy wyjątkowe pomysły na...

 • Podróż do przyszłości i krainy duchów

  ...chemiczne barwniki. Próbki jedwabiu, przywiezione przez niego do Nowego Jorku, zostały wykorzystane do tworzenia brodwayowskich kostiumów. Zauważył je magazyn Vogue, co w krótkim czasie zaowocowało(...)W tym pięknym, azjatyckim zakątku świata, zakochało się już wielu podróżników i filmowców. To właśnie tutaj, w Tajlandii, nakręcono jedną z części "Kac Vegas" czy "Niebiańską plażę" z Leonardo Di...

 • Do domu, ogrodu i w podróży

  Egzotyczne bibeloty, podróżnicze gadżety inspirowane Nowym Jorkiem i akcesoria na efektowne garden party - to inspiracje dla domu i ogrodu, które znajdziemy latem w Empiku.

 • Zaczarowana podróż do Paryża

  ...epokę, świat Vuittona widziany i interpretowany oczami Jacobsa, projektanta pochodzącego z Nowego Jorku. Zaprezentowane są jego najśmielsze kreacje: torebki futrzane lub w neonowych kolorach oraz(...) słynnych kufrów używanych dawniej do podróży. Wraz z wynalezieniem parowozu w 1804 roku, ówczesna arystokracja rozkochała się w nich bezgranicznie. Jedynym ich problemem był transport rzeczy osobistych...

 • Przyjechał rikszą na olimpiadę. Niezwykła historia kibica z Chin

  Podczas, gdy wszyscy ekscytowali się historią Agnieszki Radwańskiej, której droga z Nowego Jorku do Rio zajęła 48 godzin, pewien kibic na podróż do Brazylii poświecił o wiele więcej czasu. Chen Guanming, 60-letni farmer z Chin, przyjechał na olimpiadę… rikszą.

 • Meghan Markle na baby shower

  Meghan Markle pojawiła się w kilku miejscach w Nowym Jorku w związku ze swoim baby shower. Swoimi stylizacjami olśniła wszystkich.

 • Królowa lodów z Orchard Street, Susan Jane Gilman

  W roku 1913 Malka Treynovsky, jeszcze jako dziecko ucieka z rodziną z Rosji do Nowego Jorku. Zaraz po przyjeździe ulega wypadkowi i zostaje porzucona na ulicy.

 • Oriana Fallaci: Ameryka oczami Włoszki

  Pamiętaj, że nasze prawo głosi: Skuj-mordę-zanim-ktoś-skuje-ją-tobie - taką radę dała aktorka i autorka bestsellerowych książek Shirley MacLaine, kiedy Oriana Fallaci, jedna z najbardziej znanych dziennikarek świata, przyjechała do Nowego Jorku w 1965 roku. Jedną z pierwszych osób, jakie tam poznała był Eddie Fisher, były mąż Elizabeth Taylor.

 • Piknik w Prowansji

  Autorka bestselleru "Lunch w Paryżu" zabiera nas w kolejną podróż, tym razem do serca Prowansji...