• Informacje na temat:

    podróż do japonii

Artykuły na temat: podróż do japonii
  • Chiny: Zanim zaplanujesz podróż

    ..."Podróże kształcą" to wyświechtany frazes, ale jakże prawdziwy. Jego chiński odpowiednik w moim niezdarnym tłumaczeniu brzmi: "Sto usłyszanych informacji nie równa się jednemu spojrzeniu własnym okiem". Żadne studia teoretyczne i lektury nie nauczą nas więcej o tym, jak wyglądają dzisiejsze Chiny, niż podróż. Zanim się tam jednak wybierzemy jako turyści, czas na garść informacji przygotowawczych.

  • Beata Pawlikowska: Blondynka w Japonii

    Magdalena Żelazowska, www.zgubsietam.pl: Właśnie ukazała się pani książka "Blondynka w Japonii". Turyści coraz częściej odwiedzają azjatyckie kraje. Dlaczego my, Polacy, tak dobrze czujemy się w Azji? Beata Pawlikowska: Myślę, że czujemy się dobrze na wszystkich kontynentach, choć rzeczywiście Azja ma w sobie coś szczególnego. To bardzo przyjazny kontynent do podróżowania. W większości...

  • ​Święta z pomysłem - zaplanuj rodzinną podróż

    ...czasu przy wigilijnym stole na rzecz podróży w celu poznawania innych kultur lub oddawania się zimowemu szaleństwu. Gdyby tak w tym roku święta spędzić poza domem? Przedstawiamy wyjątkowe pomysły na podróże w okresie Bożego Narodzenia. Najlepszy Mikołaj jest na Łotwie Co kraj, to obyczaj, a inne kultury warto poznawać. Co prawda nie każdy zechce się skusić na Święta w Japonii, która rzecz jasna...

  • Łukasz Nowicki: Wciąż jestem w podróży

    Dopiero wrócił z wakacji w Rzymie, a już leci do Bułgarii jako ambasador Unicefu. Potem ma zaplanowany wyjazd do Japonii. Czasem jedzie z przyjaciółmi, czasem z synem albo... sam.

  • Martyna Wojciechowska: Podróże uczą pokory

    ...​Z Martyną Wojciechowską (43) spotykam się po raz pierwszy. Nie mamy zbyt dużo czasu na rozmowę i bliższe poznanie, bo na wywiad z nią czekają w kolejce inni. Trwa konferencja prasowa. Nie może paść żadne zbędne pytanie. Pytam więc o kobiety oblane kwasem w Pakistanie, o mężczyznę z Japonii zakochanego w lalce, o to jak wyrzucić z pamięci te wszystkie wstrząsające historie, których wysłuchuje...

  • Marina i Wojtek w podróży poślubnej

    Kilka dni po zakończeniu występu Polaków na Euro 2016, Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny wybrali się wreszcie w podróż poślubną. Jak napisała Marina na swoim koncie na Instagramie: "Podróż poślubna dookoła świata w moje 27 urodziny". Pierwszy etap podróży to Japonia.

  • Podróże książęcej pary - Williama i Kate

    Książę William wraz z ciężarną żoną księżną Kate rozpoczynają w niedzielę trzydniową wizytę w USA. William w lutym pojedzie do Japonii i Chin, gdzie będzie reprezentował ojca i babkę, 88-letnią królową Elżbietę II.

  • Marina z Wojtkiem już na Hawajach

    Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny są w podróży poślubnej dookoła świata. Zwiedzili już Japonię, teraz w sieci pojawiły się zdjęcia z cudownych Hawajów.

  • Wszystkie barwy Senegalu

    Zmęczył ją jej poukładany świat. Przygotowała plan. Ale prawdziwej zmiany nie da się zaplanować. O podróży na Bali, która skończyła się w Senegalu, opowiada Joanna Wieczorek-Dieng.

  • Być w błędzie, Kathryn Schulz

    ..."Być w błędzie. Przygody w krainie pomyłek" Kathryn Schulz to książka, która zabiera czytelnika w fascynującą podróż po krainie omylności i pozwala spojrzeć na własne błędy z nowej perspektywy.

Dyskusje na temat: podróż do japonii
  • Re: Co jest gorsze od spotkania byłego...? Spotkanie dwóch byłych!  Przywołałam ich myślami?

    Myślę że nie przywołałaś. W zeszłym roku w Warszawie wracając z Japonii, podróż do której odkładałem ze względu na to że chciałem tam lecieć z kobietą którą kocham. Spotkałem moją ex którą naprawdę masakrycznie kochałem i to z nią planowałem do owej Japonii polecieć, będąc z nią prewencyjnie (miałem na taką prewencje powody) nigdy nie powiedziałem jej o tych planach. To spotkanie niestety

  • Re: Sting: Muzyka? Wolę ciszę

    Następny nawiedzony lewak. Czemu ci "uchodźcy" emigrują z bezpiecznej Turcji, czemu z Pakistanu nie jadą do np Japonii, albo Emiratów, mają bliżej? Czemu Soros prowadzi akcje informacyjną, i propagandową że by jak najwięcej ich chciało najechać Europę, gdzie się zgłosić i co tam mówić ? Poza tym źle sobie z tą łydką wymyślił. Po pierwsze raczej powinien sobie wizualizować tą podróż bez rodziny

  • Re: Z piwnicy w wielki świat

    Kto za komuny mógł pozwolić sobie na podróż do Japonii? Gdy 90% Polaków klepało biedę, a szczytem marzeń był wyjazd nad morze, on z rodzicami jechał do Japonii? Ojciec był wojskowym, w UB czy komunistycznym ministrem? Ale nas porobili! Wtedy opływali w luksusach, a teraz opływają w jeszcze większych! DZIĘKUJEMY CI, PANIE WAŁĘSA!

  • Re: Z piwnicy w wielki świat

    Kto za komuny mógł pozwolić sobie na podróż do Japonii? Gdy 90% Polaków klepało biedę, a szczytem marzeń był wyjazd nad morze, on z rodzicami jechał do Japonii? Ojciec był wojskowym, w UB czy(...) Japonii, a druga na Karaiby!!!

  • Re: Hity podróżnicze na 2014 rok według National Geographic Traveler

    My z mężem w tym roku lecimy do Japonii na spóźnioną podróż poślubną. Oboje już się nie możemy doczekać. Znaleźliśmy piękną wycieczkę w Alfa Starze i zobaczymy kilka pięknych miejsc a potem będziemy wypoczywać w eleganckim hotelu. Z niecierpliwością odliczam dni do tego wyjazdu :)

  • AAA Zdradziła mnie dziewczyna

    Moja dziewczyna zdradziła mnie po 3 - latach znajomości. Przez ten czas byłem z nią w: Egipcie, Meksyku, Indiach i Japonii. Poświęcałem jej każdą wolną chwile i kochałem ją na zabój. Często(...) przeciw mojego domu ma dwójke dzieci, meża na odwyku i jak słyszałem regularne wpierdal jak juz mąż wraca do domu. Wspólni znajomi mówia że wyjechali raz nad morze w podróż poślubną. Jej mężem jest ten