• Informacje na temat:

  podniecanie chłopaka

Artykuły na temat: podniecanie chłopaka
 • Michał Żebrowski: Chłopaki też płaczą

  Chciał mieć teatr i od sześciu lat jest jego dyrektorem. Marzył o rodzinie i proszę: ma piękną żonę i jest ojcem dwóch chłopaków. Czy jego życie to tylko sukcesy? Nie. Ze skruchą przyznaje, że ma za sobą grzechy bon vivanta, a nawet utracjusza. Dziś jest w drugiej, lepszej połowie życia. Michała Żebrowskiego wcale nie stresuje to, że teoretycznie ma już... z górki.

 • Spotykam się z chłopakiem już 3 i pół roku od dwóch lat jednak nie współżyjemy ze sobą.

 • Mam pytanie dotyczące poznania własnej seksualności. Ostatnio zostawił mnie mój chłopak, który stwierdził, że go nie podniecam i nie wie czy jest heteroseksualny czy nie. Twierdzi, że nie pamięta swoich fantazji i nie wie, czy pociągają go mężczyźni. Twierdzi też, że nie jest aseksualny, ale ja nie umiem się odnaleźć w tej sytuacji. Zależy mi na nim i mam pytanie, jak mogłabym pomoc mu w określeniu się i czy możliwe jest stworzenie związku z osobą, która jest ewentualnie aseksualna lub...

 • Seks z widokiem na morze

  ...zakończenie tego związku, stała się obiektem emocjonalnego szantażu, włącznie z symulowaniem próby samobójczej przez byłego chłopaka. Markus z kolei, aby być z nią, odszedł od żony, przechodząc po drodze...

 • Tadeusz Pluciński: Lubiłem być żonaty

  Największy amant w historii polskiego kina i teatru. Kiedy Julio Iglesias pochwalił się, że dane mu było przeżyć chwile namiętności z trzema tysiącami kobiet, Tadeusz Pluciński zażartował, że hiszpański piosenkarz musi się jeszcze mocno postarać, żeby mu dorównać.

 • Andrzej Pągowski: W młodości byłem straszliwie kochliwy

  Kobiety czasem się dziwią, że ze mną można pogadać jak z koleżanką. Dzwonią do mnie, kiedy trzeba zrobić zakupy, zmienić fryzurę, radzą się - przyznaje Andrzej Pągowski w rozmowie z Dorotą Wellman w książce "Być jak Pągowski".

 • Seks - najlepszy wykrywacz kłamstw

  Ukrywasz swoje pragnienia? Wstydzisz się powiedzieć o nich partnerowi? Twoje ciało i tak zdradzi, czego chcesz naprawdę!

 • Czego dzieci nie wiedzą o seksie

  ...nie powiedziała. Potem tylko rzuciła coś żartem, kiedy się okazało, że alarm był fałszywy. Co to oznacza? Że przez tydzień była z tym zupełnie sama. Obojętne, czy chodzi o chłopaka i dziewczynę, czy...

 • Zakościelny, ale czad!

  Od kiedy gra w "Czasie honoru" Żołnierza Wyklętego, wyrósł z emploi miłego przystojniaka. A poza kadrem? Trudno go zaszufladkować. Zamiast gadżetów kolekcjonuje doświadczenia. W wolnym czasie gra na skrzypcach, czyta książki o II wojnie światowej i jeździ na motorze. W rozmowie z „Twoim STYLEM” Maciej Zakościelny mówi o domu z tradycjami, kobietach swojego życia i podróży, która „otworzyła mu głowę”.

 • Trzeba zepsuć tę miłość

  Kocham. Dlaczego więc niszczę nasz związek? Sara porzucała kolejnych partnerów, bo nie chciała, żeby oni odeszli pierwsi. Marcin uważał, że na jego uczucie zasługuje tylko... ideał, więc bliskie osoby wciąż krytykował. Tacy ludzie marzą o miłości, ale nie potrafią jej pielęgnować. Psychologowie nazywają to „syndromem unikania bliskości” i mogą nam pomóc. Trzeba tylko wcześniej wywołać duchy z przeszłości.