• Informacje na temat:

  podloga winylowa

Artykuły na temat: podloga winylowa
 • ...wody). Aby gres szkliwiony i matowa terakota ładnie błyszczały, do wody, którą będziesz je myła, możesz dodać 4–5 łyżek nabłyszczającego płynu do zmywarki. Wykładzina z PCV i winylowa. Zamiast płynu...

 • Czym myć podłogi?

  ...szkliwiony i matowa terakota ładnie błyszczały, do wody, którą będziesz je myła, możesz dodać 4-5 łyżek nabłyszczającego płynu do zmywarki. Wykładzina z PCV i winylowa Zamiast płynu do mycia...

 • Sprzątanie: 360 stopni

  W końcu nadeszła wiosna i czujesz przypływ energii, jakiego nie doświadczyłaś od miesięcy. Gdy natura wraca do życia, a wszystko co widzisz za oknem pięknieje z dnia na dzień, ochota na to żeby zakasać rękawy i wysprzątać dom od piwnic po dach przychodzi sama z siebie. Chcemy widzieć w naszych domach ten sam blask i świeżość, które panują wszędzie w około.

 • Właściwa kolejność plus sprytne sposoby stosowane przez specjalistów. Oto przepis na szybkie sprzątanie.

 • Tajemnice pięknych dłoni – kosmetolog radzi

  Dzięki nim wyrażamy emocje, okazujemy sympatię, budujemy relacje biznesowe, pracujemy. To w dłoniach trzymasz opłatek, którym dzielisz się z najbliższymi. Dłonią dotykasz twarzy ukochanej osoby i przytrzymujesz książkę, czytaną dziecku do snu. Co zrobić, by ręce, którym tak wiele zawdzięczasz były zawsze miękkie i gładkie? Oto 5 tajemnic pięknych dłoni.

 • Horka Dolls. Niezwykła magia lalek

  Mają potargane włosy, spod których nierzadko wystają spiczaste rogi. Blada skóra została pokryta bliznami i szwami. Ich szaleńczy uśmiech budzi lęk, a błyszczące ogromne oczy hipnotyzują. Z jednej strony przerażają, z drugiej budzą zachwyt niczym bohaterowie mrocznej baśni, której autorem mógłby być połączony geniusz Tima Burtona i Zdzisława Beksińskiego. „Horka Dolls” to lalki artystyczne, znane dziś na całym świecie. Ich autorką jest Klaudia Gaugier, lalkarka i absolwentka wrocławskiej ASP.

 • Magia octu

  Chyba każda gospodyni nieustannie szuka łatwych sposobów na zadbany dom, przy okazji oszczędzając. Bea Johnson, autorka książki "Pokochaj swój dom" odkrywa przed nami niesamowite właściwości... octu.

 • Przytulny kącik dla alergika

  Odnawianie i urządzanie pokoiku małego uczuleniowca to duże wyzwanie. Skorzystaj z naszych wskazówek, a wszystko pójdzie szybko i gładko.

 • Romans wysokiego ryzyka

  Wiele związków zaczyna się w pracy. Ale romans z podwładnym? Karolinę "życzliwi" ostrzegali, że Sebastian ją uwodzi, by awansować. Marcie przyjaciółki mówiły, że wiążąc się ze swoim pracownikiem, traci autorytet. Najpierw była ekscytacja, namiętność, potem coraz więcej wątpliwości. Bo czy taka miłość może przetrwać?

 • Domowa impreza

  Warszawiacy nazywają ją hommingiem, nastolatki melanżem, troszkę starsi prywatką, a tak naprawdę bez względu jak się nazywa - impreza w domu ma być po prostu dobra.