• Informacje na temat:

  poderwanie mezatki

Artykuły na temat: poderwanie mezatki
 • Skok w bok

  - Jestem mężatką - mówię. - Jestem dziwką. - John się uśmiecha. Oskarżenie i wyzwanie w jednym. - No to wstęp mamy z głowy. Napijesz się? - pyta, napełniając mój kieliszek.

 • Miłość i moralność, czyli... dorosłość

  Czy moralne jest poderwanie dziewczyny koledze? Czy uwiedzenie chłopaka koleżance można nazwać świństwem? Czy trzeba się pytać o zgodę, kiedy grają hormony i burzy się krew?

 • Sytuacje w życiu, w których pomógł mi (biały) uśmiech

  Życie pełne jest wpadek i wtop. Niektórym przytrafiają się stosunkowo rzadko, ale drudzy to prawdziwi pechowcy, którzy co krok zaliczają, zupełne nieplanowaną gafę. Czasem zdarza się, że popełnione faux pas jest punktem wyjścia do nawiązania nowych znajomości czy awansów! Wszystko zależy, jak zachowamy się tuż po towarzyskim nietakcie. Wielu osobom w rozładowaniu napiętej atmosfery pomógł szczery, olśniewający, biały uśmiech. Poznajcie trzy historie naszych czytelników.

 • Mamidło - matka geniuszy

  "Moje ty najukochańsze Momo", "Mamidełko złote", "Najdroższy Mamiś", "Moje Mamidło przenajukochańsze" - tak tytułowała listy do Matki - Marii z Kisielnickich Kossakowej - córka poetka, Maria Pawlikowska-Jasnorzewska zwana Lilką.

 • Królowa Tiramisu

  Piękna opowieść o miłości, tajemnicy i złudzeniach, w której tajemnica skrywa tajemnicę, a miłość podszyta jest wyrachowaniem i zdradą; tu ujawniają się najwstydliwsze pragnienia...

 • Kochanie, zakochałem się

  To się zdarza. Mąż przyznaje, że kocha inną kobietę. Przysięga, że z nią nie spał, że łączy ich tylko chemia. Chciałby zerwać z tamtą, ale nie wie, jak się wyplątać. Co ma zrobić żona? Spakować walizki czy poczekać, aż mu przejdzie? A może zawalczyć o swój związek?

 • ...? No. Do mezatek Gorecki nie startuje, no bo... Ale... Ale wyczekuje. Na ruch ze strony przeciwnej. No jesli ten ruch zaistnieje, to... To - czemu nie? :) Aha. Warunek. Mąż owej mezatki ma byc nieznany...