• Informacje na temat:

  planowanie przyjecia

Artykuły na temat: planowanie przyjecia
 • Przyjęcie weselne na łonie natury

  Przyjęcie weselne pod chmurką? Dlaczego nie! W Polsce uroczystości w plenerze zyskują na popularności, dzięki czemu pojawia się coraz więcej możliwości i ciekawych propozycji. Jeśli i wy marzycie, aby ten wyjątkowy dzień spędzić na łonie natury, ale nie wiecie, jak go zorganizować, koniecznie przeczytajcie ten artykuł.

 • Planujesz ślub? Mamy coś dla ciebie

  To będzie totalny, ślubny zawrót głowy! Telewizja TLC szykuje wyjątkową gratkę nie tylko dla przyszłych panien młodych, ale także dla wszystkich fanów programów o tematyce ślubnej. "Ślub marzeń", "W czym do ślubu?", "Pomysłowe wesela", "Salon sukien ślubnych" - nigdzie w jednym miejscu nie znajdziesz tylu praktycznych porad, inspiracji i emocji. Przewodnikiem po magicznym świecie przyszłych Państwa młodych będzie Izabela Janachowska - ekspertka ślubna i od niedawna twarz stacji TLC.

 • ..., ale i o finanse. Są rzeczy, które spokojnie możesz kupić wcześniej lub pojechać po nie do hurtowni. Sprzątanie i planowanie wnętrza. To także warto dokładnie rozpisać. Ile potrzeba krzeseł...

 • Ankieta: Większość nowożeńców planuje wydać do 40 tys. zł

  Większość przyszłych nowożeńców planuje ślub kościelny, a na uroczystości weselne nie zamierza wydać więcej niż 40 tys. zł. Niemal co ósma para planuje na ten cel wziąć kredyt - wynika z ankiety serwisu olx.pl.

 • Przygotujmy je w domu, a wydamy nawet o 1000 zł mniej niż w restauracji. Aby za bardzo się nie napracować, pomyślmy o cateringu.

 • 7 niedrogich sposób na przyjęcie komunijne

  Przygotujmy je w domu, a wydamy nawet o 1000 zł mniej niż w restauracji. Aby za bardzo się nie napracować, pomyślmy o cateringu.

 • Olivia Wilde organizuje tematyczne przyjęcie urodzinowe dla swojego syna

  Olivia powiedziała: - Gdy masz dziecko, to musisz pomyśleć nad tym, jak zorganizować mu fajne urodziny. Teraz myślę tylko o drugich urodzinach Otisa, które odbędą się w przyszłym miesiącu. To planowanie jest bardziej ekscytujące niż obmyślanie moich 32. urodzin. To będzie niezła impreza. - Na przyjęciu będzie muzyka Beyoncé i dużo tańca. Jego miłość do Beyoncé przybrała rozmiary obsesji, ale...

 • Mamy państwa młodych - jak mogą pomóc w przygotowaniach do ślubu i wesela, delikatnie i z kalendarzem w ręku, a wszystko po to, by pomóc a nie zaszkodzić w organizacji tego niezwykłego wydarzenia

 • Maciej Zakościelny: Oświadczyny przyjęte

  Kilometry są niczym dla ludzi, którzy się kochają. Prawdziwa miłość nie zna granic. Puste słowa? Niekoniecznie! Niektórym udają się związki na odległość.

 • Przyjęcie w krainie śniegu

  Pragnąc wyjść z utartych weselnych schematów, warto spojrzeć przychylniejszym okiem na ostatnie kartki kalendarza. Zima zyskuje na popularności, a perspektywa wkroczenia na nową drogę życia w płatkach śniegu uwodzi przyszłych małżonków.

Wideo na temat: planowanie przyjecia
 • Dominika Gwit o ślubie

  Dominika Gwit niedawno poinformowała, że przyjęła oświadczyny ukochanego. Gwiazda nie posiada się z radości i już planuje ślub. Jak będzie wyglądał najpiękniejszy dzień w jej życiu? - Piękny, rodzinny, bez żadnych mediów - powiedziała. - Skromny, tylko dla rodziny i przyjaciół - dodała aktorka. (przeAmbitni/x-news.pl)

 • Jakóbiak wyprosił u Przetakiewicz udział w "Azji Express”?

  Joanna Przetakiewicz nie żałuje, że wybrała Łukasza Jakóbiaka na swojego partnera w programie "Azja Express". Celowo nie zabrała w podroż po Indiach i Sri Lance żadnego ze swoich synów ani koleżanki. Łukasz marzył o udziale w programie, dlatego poprosił Joannę, aby wzięła go ze sobą. Choć projektantka początkowo nie planowała udziału w tym przedsięwzięciu, przyjęła propozycję od telewizji bez wahania.

 • Mads Mikkelsen – etatowy czarny charakter

  - Czuję się wolny i mogę sobie pozwolić na latanie i walki Kung Fu - powiedział w "Dzień Dobry TVN" Mads Mikkelsen, który wcielił się w czarny charakter w filmie "Dr Strange". - To takie spełnianie dziecięcych marzeń, cieszę się tym - dodała aktor. Co wpływa na jego decyzję o przyjęciu roli? - Muszę intuicyjnie czuć, że to jest coś dobrego - podkreślił. Czy Mikkelsen planuje przeprowadzić się do Los Angeles? (DDTVN/x-news)