• Informacje na temat:

  plakat koncert

Artykuły na temat: plakat koncert
 • Rafał Olbiński, Pasja plakatów

  Dzieła niekwestionowanego klasyka polskiej szkoły plakatu zebrane w jednym tomie. Album „Pasja plakatów” Rafała Olbińskiego to przekrój przez 40 lat twórczości wybitnego artysty.

 • Cohen i... Matylda Damięcka

  Matylda Damięcka to nie tylko śpiewająca aktorka, ale również utalentowana artystka wizualna. Jest autorką plakatu i współtworzy oprawę koncertu z piosenkami Leonarda Cohena, w którym we wrześniu wystąpią w Łodzi czołowe polskie wokalistki.

 • Pamiętacie Trubadurów? Zagrali w niecodziennym składzie

  Słynny polski zespół Trubadurzy otrzymał medal Gloria Artis z rąk ministra kultury i dziedzictwa narodowego Piotra Glińskiego. Podczas wtorkowego koncertu w Teatrze Wielkim w Łodzi zespół zagrał w niecodziennym składzie.

 • Zadzwoń i posłuchaj... Mozarta

  W całej Warszawie na plakatach, billboardach, ogłoszeniowych słupach i w gazetach pojawiły się numery telefonu do muzycznych infolinii. Każdy może zadzwonić i posłuchać muzyki jednego z najpopularniejszych kompozytorów w dziejach - Wolfganga Amadeusza Mozarta - w wykonaniu artystów Warszawskiej Opery Kameralnej.

 • 55. Santander Jazz nad Odrą Festival

  Tegoroczna, jubileuszowa edycja festiwalu - po raz piaty pod kuratelą Leszka Możdżera - oferuje miłośnikom jazzu różnorodny program, w tym kilkadziesiąt koncertów polskich i zagranicznych artystów, premiery płytowe, występy w plenerze, wystawy oraz spotkania z autorami.

 • Czesław Mozil wspomina dzieciństwo

  Była wiosna. 11 kwietnia 1979 roku mama poszła do Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu na koncert Andrzeja Rosiewicza. Po godzinie poczuła ból. Wybiegła z sali. Ktoś wezwał karetkę, która zawiozła ją do szpitala. Następnego dnia przyszedłem na świat - wspomina Czesław Mozil w książce "Nie tak łatwo być Czesławem".

 • Takimi pod nogi. Jak pisałam kiedyś tam wcześniej robię coś. Tzn jeszcze nie mogę napisać co, ale tak w szalonym ogóle - to wielki koncert charytatywny,...

 • ​Siła kobiecego wsparcia

  ...słupie informacyjnym zobaczyłam plakat reklamujący koncert syna Nalepy z wielkim napisem: "Breakout symfonicznie". Mając w pamięci, jak moi rodzice uwielbiali ten zespół, bez namysłu kupiłam bilety(...) i to za sprawą... jednego koncertu. Może nie dosłownie i może nie od razu, ale bez cienia wątpliwości mogę powiedzieć, że to błahe zdarzenie zapoczątkowało diametralne zmiany w jej życiu. Ale po kolei...

 • Stefania Krzysztofowicz-Kozakowska: "Sztuka w czasach PRL-u"

  ..., prawdopodobnie łatwiejszych okolicznościach, nie miałyby racji bytu. W latach 60. za sprawą Kantora w Polsce po raz pierwszy pojawia się zjawisko performance’u. Podczas słynnego "Koncertu Morskiego" Edward Krasiński dyryguje morskimi falami. Plakat, upatrzony przez władze jako idealne narzędzie manipulacji, przynosi plejadę takich indywidualności jak Henryk Tomaszewski, Jan Młodożeniec czy Wojciech Zamecznik...

 • Miejscówki - Warszawa

  Koncert jazzowy i bajaderka? Wystawa i lekki lancz? Szalony performance w stylowych wnętrzach? Dziś sztukę zobaczysz nie tylko w muzeum, ale także w kawiarni, art hotelu, stoczni, na dawnym dworcu kolejowym i w prywatnym mieszkaniu... Oto 21 nieoczywistych miejsc na kulturalną randkę.

Dyskusje na temat: plakat koncert
 • Re: Koncertowe wymagania Kanye Westa i Jaya Z

  To fani ''produkują'' tych dziwaków zwanych artystami. To za wasze pieniądze oni dostaja świra. Krytykujecie, wyśmiewacie a nawet potępiacie ich zachowanie w internecie ale zapłacicie każdą cenę za bilet na koncert, za plyte, za plakat itd. Na ich widok reagujecie przesadnie i oni zaczynaja wierzyć, że świat nie może bez nich istnieć. A to juz prosta droga do zidiocenia.