• Informacje na temat:

  pisanie listow milosnych

Artykuły na temat: pisanie listow milosnych
 • Niestandardowe symbole miłosne w święto zakochanych

  Gdy zbliżają się walentynki, zewsząd otaczają nas serca i kwiaty. Nic więc dziwnego, że zapytani o symbol miłości niemal wszyscy odpowiedzą tak samo. Na szczęście miłosna symbolika jest znacznie bogatsza. Co nietuzinkowego możesz podarować partnerce w święto zakochanych? Poznaj propozycje, które przygotowaliśmy we współpracy z marką W.KRUK.

 • .."Rozumiem, jedyna serca i duszy pociecho, że nic na świecie cięższego być nie może, jako pisząc czternasty już list, żadnego dotąd i na jeden nie mieć responsu.."

 • Julio Iglesias: O jego miłosnych podbojach krążyły legendy

  ​Julio Iglesias w całej karierze zdobył ponad 2600 złotych i platynowych płyt, a jeszcze więcej miał ponoć kochanek. Do tego tematu podchodzi z humorem: - A to rachunki do 1976 r.! Do 2014 r. musiało być ich już jakieś 20 tysięcy - twierdzi. Nie prowadzi rejestru swoich podbojów, bo, jak mówi, wcale nie było ich tak wiele.

 • Samantha Vérant, Siedem listów z Paryża

  „To prawdziwa historia” pisze w pierwszych zdaniach swojej książki Samantha Vérant. Autorka po dwudziestu latach odnalazła mężczyznę, z którym jako dziewiętnastolatka spędziła jeden dzień w Paryżu. Dziś jest szczęśliwą żoną, a swoją niezwykłą historię opisała w powieści „Siedem listów z Paryża”. W księgarniach już od 8 czerwca.

 • Listy miłosne

  W dobie sms-ów i maili warto pisać listy miłosne - te klasyczne na papierze, dostarczane przez listonosza, wyczekiwane. Listy, które można schować między kartki zeszytu, które można dotykać i całować.

 • Miłosny list Aniston

  Mężczyzna, z którym Jennifer Aniston miała romans jako nastolatka, wystawił na aukcję internetową jej list miłosny.

 • Prorok i Listy miłosne Proroka

  "Prorok" Khalila Gibrana w przekładzie Ernesta Brylla oraz "Listy miłosne Proroka" w wyborze i adaptacji Paula Coelho to drogowskaz dla poszukujących, oparcie dla zagubionych, przesłanie dla każdego.

 • Irańska historia miłosna

  Dara i Sara to bohaterowie irańskiego elementarza. Dara i Sara to bohaterowie "Irańskiej historii miłosnej". Ale to nie jest prosta opowieść o miłości. Bo takiej w Iranie nie da się napisać.

 • Czas serca. Listy

  Książka Herzzeit. Ingeborg Bachmann - Paul Celan. Der Briefwechsel ukazała się w Niemczech dwa lata temu i stała się jedną z najważniejszych publikacji roku.

 • ...listow i kartek z calego swiata ... moja pierwsza wielka, dorosla milosc... Pisal piekne listy... Poznalismy sie podczas wycieczki statkiem do Leningradu ... mialam 19 lat ... moj pierwszy mezczyzna 33

Wideo na temat: pisanie listow milosnych
 • "Jestem zrażona do wysyłania listów miłosnych"

  Izabela Janachowska przyznała, że zraziła się do pisania listów miłosnych już w zerówce. - Kiedyś napisałam koledze liścik o treści "tysiąc buziaków dla ciebie". Potem miałam wielki stres i słusznie, bo jego mama go znalazła. Wtedy romantyzm prysł - wyznała prezenterka. (Agencja TVN/x-news)

 • Madonna stalkerką? Przez 2 lata miała prześladować modelkę

  Madonna jest stalkerką? Tak twierdzi modelka, która pojawiła się w teledysku gwiazdy. W kontrowersyjnym jak na lata 90. wideo obydwie panie całowały się. Amanda Cazalet otrzymywała później od Madonny miłosne listy. Jeden z nich niedawno został wystawiony na aukcji. Wokalistka pisała w nim, że modelka jest najpiękniejszą kobietą na tym świecie. Marzyła o kolejnym pocałunku z nią i zostawiła nawet swój adres i numer telefonu. Artystka miała odczuwać pociąg do modelki, choć ta była mężatką w...