• Informacje na temat:

  piraci

Artykuły na temat: piraci
 • na pirata to ty się nie nadajesz zupełnie... nawet tego drogowego. dobry z ciebie chłopak, nie pijesz rumu, nie masz tatuaży i nie napadasz na statki....

 • Majorka – ukochana przez turystów i… piratów?

  Majorka to największa i bez wątpienia najczęściej odwiedzana przez turystów wyspa na całym archipelagu Balearów. Co robi największe wrażenie? Z pewnością ponad 200 plaż, zabytkowe wiatraki "molinos", a także wiele innych atrakcji, które czekają na przybyłych ze wszystkich stron świata.

 • Projektantka Betsey Johnson lubi zabawę w modę. Nie inaczej było w czasie pokazu w Nowym Jorku - lolitki w bieliźnie, kolorowe sukienki jak dla lalek, przebrania piratów. To daje jej zdecydowanie miano królowej kiczu.

 • Piraci. 1001 rzeczy do odkrycia

  Przygody piratów - na morzu, w porcie, w szkole czy na wyspie skarbów - obywają się... bez słów. Opowiadają je wielkie, kolorowe i bardzo śmieszne obrazki z mnóstwem szczegółów, które trzeba odnaleźć i policzyć. Np. na kapitańskim przyjęciu należy wyszukać i zliczyć: 10 statków w butelce, 9 myszy, 7 miseczek z gulaszem, 5 piratów z opaską na oku itd. Do zabawy i do nauki. Gillian Doherty, Piraci...

 • Pirat bez charakteryzacji

  ...przyjrzałem i dostałem olśnienia: to przecież Edward Nożycoręki! Już możemy oglądać ich najnowszy obraz: "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach". A Stonesi? - Dopóki Charlie Watts godzi się na wyjazd...

 • Dzienniki piratów

  "Dzienniki piratów. Dzieje kapitana Morgana i bukanierów, ręką naocznego świadka spisane".

 • Johnny Depp: Czeka go operacja

  Z powodu urazu ręki Johnny Depp musiał przerwać pracę nad najnowszą częścią filmu „Piraci z Karaibów”. Jak podaje „Daily Mail”, aktora czeka operacja.

 • Kolekcja Roberta Kupisza: Powrót do czasów beztroskich wakacji

  ...2 czerwca w industrialnej hali w warszawskiej Soho Factory odbył się pokaz kolekcji Ocean 5 by QПШ Robert Kupisz na lato 2017. Inspiracją do stworzenia kolekcji był ocean - jego głębia, kolory, tekstury i postaci z nim związane: marynarze, piraci, ratownicy, nimfy morskie i syreny.

 • Katy Perry nie traktuje poważnie romansu z Orlando Bloomem

  Para była widziana razem ostatnio wiele razy, a na początku tygodnia trzymała się za ręce w Sunset Tower w Los Angeles podczas urodzinowego obiadu dla menedżera aktora znanego z filmu "Piraci z Karaibów". Jednak osoby z otoczenia pary twierdzą, że ich związek to nic poważnego.

 • Niebiańska plaża

  W archipelagu Ko Lanta na Morzu Andamańskim wciąż są bezludne zatoczki, których urodą można cieszyć się w samotności i ciszy, oraz groty, gdzie piraci gromadzili łupy. Drewnianą łodzią dopłyniemy do wysepki i zaszyjemy się w bambusowej chacie bez prądu, wi-fi i wieści ze świata. Uważana za jedną z najpiękniejszych wysp prowincji Krabi niepozorna Ko Lanta pozostaje na uboczu gwarnych kurortów...

Zdjęcia na temat: piraci
 • Pirat
Wideo na temat: piraci
 • Keira Knightley powróci do „Piratów z Karaibów”?

  Wszystko wskazuje na to, że do Johnny'ego Deppa i Orlando Blooma powróci ich dawna, filmowa partnerka - Keira Knightley. Prawodpodobnie gwiazda pokaże się w 6. odsłonie „Piratów z Karaibów”. Część nosi tytuł „Dead Men Tell No Tales”. Nie zabraknie oczywiście znanych i lubianych postaci: Johnny’ego Deppa w roli kapitana Jacka Sparrowa, Orlando Blooma jako Willa Turnera i Geoffrey’a Rusha, który wciela się w kapitana Barbossę. Film trafi do kin w maju 2017 roku.

 • Johnny Depp przychodzi z mnóstwem pomysłów

  Francja. Trwa promocja filmu "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara". Reżyser produkcji (Espen Sandberg) oraz jej producent (Jerry Bruckheimer) powiedzieli, jak wyglądała współpraca z Johnnym Deppem. Filmowcy pochwalili go chociażby za kreatywność i wnoszenie powiewu świeżości. (x-news)

 • Zachcianka kosztowała aktora 4,2 mln euro!

  "Pirat z Karaibów" ma własną bezludną wyspę. Johnny Depp kupił grecką posiadłość na Morzu Egejskim.  (Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: piraci