• Informacje na temat:

  piłka do ćwiczeń jaka wybrać

Artykuły na temat: piłka do ćwiczeń jaka wybrać
 • Rusz się. Jak poprawić kondycję po 50.

  Lepsze samopoczucie, bardziej atrakcyjny wygląd, sprawniejsze i zdrowsze ciało, zwiększona odporność, lepsza wydolność układu sercowo-naczyniowego – korzyści płynące z aktywności fizycznej można długo wymieniać. Radzimy, jak wprowadzić zdrowe nawyki, zmobilizować się do ćwiczeń i wytrwać w postanowieniach.

 • Najtrudniejszy pierwszy krok, czyli jak zacząć przygodę z fitnessem

  Moda na bycie „fit” przybiera na sile z każdym tygodniem. Siłownie i kluby fitness pękają w szwach , powstają nowe miejsca, gdzie możemy dziś trenować dosłownie każdą sportową dyscyplinę. Wśród kobiet wyjątkowym zainteresowaniem cieszy się od lat fitness, dla wielu nowa forma popularnego kiedyś aerobiku.

 • 10 sposobów, jak wrócić do formy po świętach

  To, że po świętach nieco przybieramy na wadze, jest całkiem normalne. Gorzej, że nic z tym nie robimy, a przyzwolenie na obżarstwo i lenistwo trwa w nieskończoność. Oto kilka prostych sztuczek na to, jak po świętach wrócić do formy. Bez ćwiczeń i restrykcyjnej diety.

 • Jak one ćwiczą

  W Hollywood dzień bez treningu jest stracony. By błyszczeć na czerwonym dywanie, gwiazdy ciężko pracują nad formą i wytrwale pielęgnują ciało!

 • Prawie jak ojciec

  Macochy z bajek są zwykle złe i zazdrosne. Ojczymów bajkopisarze jakoś oszczędzają. A przecież w życiu jest inaczej. Czasem naprawdę trudno zaakceptować nowego partnera mamy.

 • Mariola Bojarska-Ferenc: Barre. Przepis na idealną sylwetkę

  Chcesz schudnąć, poprawić kondycję, wymodelować sylwetkę, wzmocnić mięśnie, poruszać się z gracją? Mariola Bojarska-Ferenc wraz z Piotrem Lewandowskim zapraszają na wspólny trening Barre! To popularny na całym świecie system ćwiczeń łączący m.in. balet, fitness, jogę i pilates, teraz, po raz pierwszy w Polsce dostępny w książce z DVD.

 • Patrz, jak się rozwijam!

  Rosnące niemowlę przez 12 miesięcy zmienia się z leżącego oseska w chodzącego, mówiącego proste słowa smyka. Nie przegap żadnego z etapów jego rozwoju.

 • Dobry ruch

  ...większej dawki ruchu i intensywnych ćwiczeń w kolejnych tygodniach. Na zachętę Natalia Koperska psycholog sportu: Lepiej na początek unikaj oglądania tzw. fitspiracji, czyli zdjęć wysportowanych(...) niezawodnie pobudzi zapał do ćwiczeń? Podzielenie celu na etapy np. w ten sposób: najpierw chcę nauczyć się kontrolować oddech, za miesiąc chciałabym schudnąć trzy kilogramy. Dobre bo polskie Właśnie...

 • Jesteś przekonana, że dziecko ma talent i wystarczy nim pokierować? Błąd

  ​Syn nie chce chodzić na lekcje gry na skrzypcach, woli treningi piłki nożnej. Wolno mu? Owdowiała matka żąda od dorosłej córki, żeby codziennie ją odwiedzała. Może tak? Ile bliskości, a ile wolności powinniśmy dać naszym dzieciom, by wychować je na szczęśliwych ludzi i nie zatracić jednocześnie siebie? Pytamy dr Aleksandrę Piotrowską, psycholożkę dziecięcą.

 • Bałagan damsko- męski: Perfekcyjna randka cz. 1

  ..., a nawet i na całym świecie! Nie miał innej opcji, jak zakochać się we mnie, to jest oczywiste, trudno, będę jakoś się z tym musiała pogodzić – jakaś ty wyrozumiała i dobroduszna, doprawdy. Inni...