• Informacje na temat:

  piłka do cwiczen

Artykuły na temat: piłka do cwiczen
 • Trening z piłkami

  ...  przyrząd podczas rehabilitacji po urazach ręki, nogi, dla diabetyków.Treningi na piłkach modelują sylwetkę w wybranych partii ciała, wystarczy odpowiednio dobrać ćwiczenia. Zobacz także: 

 • Ania Lewandowska ćwiczy w ciąży

  Będąca w piątym miesiącu ciąży Ania Lewandowska nie zwalnia tempa. We wtorek pokazała zdjęcie z siłowni, na którym widać zaokrąglony brzuszek.

 • Sposoby na zwiększenie motywacji do ćwiczeń

  Sezon zimowy dobiegł już końca, pora więc zacząć przygotowania do zbliżającego się urlopu. Pytanie tylko, jak się zmotywować, skoro na dworze nadal chłodno, a właściwie to nigdy ze sportem nie było ci po drodze.

 • Kwadrans dla ciała: Potrenuj z dużą piłką

  Zajmuje sporo miejsca, jednak warto znaleźć dla niej przestrzeń! Piłka pozwala nie tylko na wykonywanie ćwiczeń wzmacniających mięśnie, ale i na co dzień się przyda: można na niej siedzieć jak na krześle. Kręgosłup będzie ci wdzięczny!

 • Fitness - czy wiesz co warto ćwiczyć?

  Moda na bycie "fit" przybiera na sile z każdym rokiem. Biegamy, chodzimy na basen, siłownię i fitness, a jeśli przypadkiem nie chodzimy...prawdopodobnie zaraz zaczniemy. Fitness to wciąż najczęściej wybierana przez kobiety forma aktywności fizycznej. Popularny w latach dziewięćdziesiątych aerobik przeszedł długą drogę - dziś korzystać możemy z całej gamy zajęć!

 • Ćwiczenia z wykorzystaniem piłki

  W magazynie „Lady Fit” Katarzyna Kępka i trener Szymon Gaś zaprezentowali ćwiczenia z wykorzystaniem piłki. Jak wykonać brzuszki, przysiady i wykroki z piłką? W jakim trybie należy wykonywać trening?

 • Rower, piłka czy... kołyska?

  ...mięśnie miednicy. Stojąc na berecie, trenujesz mięśnie nóg i stabilizujesz kolana (od 40 zł). 5. Piłka rehabilitacyjna Siedząc na niej np. przed telewizorem, ćwiczysz mięśnie brzucha, a leżąc - mięśnie...

 • Chcesz mieć ładny biust? Wystarczy ćwiczyć!

  Jako trener personalny w swojej pracy często spotykam się z pytaniem Co mam ćwiczyć aby poprawić kształt, wielkość mojego biustu? Po jaki czasie będą efekty i jak duże?

 • Ćwiczenia z piłką

  ...nadmiernych kilogramów ale z pewnością ujędrnią i wysmuklą ciało, a przecież o to właśnie chodzi. Zajęcia z piłkami w dużej mierze polegają na balansowaniu na piłkach. Musisz nauczyć się zachować równowagę(...) ćwiczą na piłkach. Trening na piłkach to doskonała zabawa, która daje sporo frajdy. Ćwicząc poprawiasz sobie humor, wydzielają się endorfiny, jesteś szczęśliwsza, radośniejsza. Specjaliści zalecają, by...

 • Wiolonczela zamiast piłki

  Właśnie wrócił do fryzury... z dzieciństwa. Tylko SHOW opowiada, dlaczego nie uprawiał sporu i palił papierosy.

Wideo na temat: piłka do cwiczen
Dyskusje na temat: piłka do cwiczen
 • Re: Najlepsza dieta to... schudłam 10 kilo! Ćwiczenia z Ewą Chodakowską

  Ja z nią nie ćwiczyłam, bo dla mnie to są zbyt ciężkie ćwiczenia. U mnie sprawdziła się piłka do ćwiczeń http://fitspire.pl/produkt/pilka-do-cwiczen-fitspire Ćwiczenia nie są lekkie, ale przyjemne, więc aż chce się ćwiczyć i nie jest to przykrą koniecznością.

 • Re: Ćwiczenia na płaski brzuch

  Do takich ćwiczeń na pewno przyda się piłka gimnastyczna http://fitspire.pl/produkt/pilka-do-cwiczen-fitspire Można znaleźć ciekawe ćwiczenia a taką piłeczką i mięśnie same się pojawią ;)

 • Re: Figurena slim na odchudzanie - opinie stosujących

  A to w dzisiejszych czasach już nie uprawia się sportu, tylko stosuje tabletki? Smutne. Łapcie http://fitspire.pl/produkt/pilka-do-cwiczen-fitspire Piłka do ćwiczeń jest przyjemniejsza od przysiadów, a na pewno zdrowsza od wszelkich specyfików.

 • Re: jakie ćwiczenia na polepszenie wyglądu biustu ?

  Może to dziwne, ale ja stosuję piłkę :) Serio, piłka do ćwiczeń ze sklepu ACTIMED mi pomogła wyrzeźbić już różne części ciała, w zależności od rodzaju ćwiczenia. A do tego jest bardzo tania: http://www.actimed.pl/pilka-do-cwiczen-gymnastikball.html