• Informacje na temat:

  pierwsze cv

Artykuły na temat: pierwsze cv
 • Pierwsze gwiazdy „Teleexpressu”

  Pierwsze wydanie 26 czerwca 1986 r. poprowadził nieżyjący już Wojciech Mazurkiewicz. Głównym prezenterem z początku był Wojciech Reszczyński z radiowej Trójki. W 1991 r. doszedł Marcin Orłoś. Dziennikarze tworzący "Teleexpress" zdobyli dużą popularność. Jak potoczyły się ich losy? Marek Sierocki został do dziś Podobno prezentację teledysków proponowano bardzo już znanemu Markowi...

 • Pierwsze: Nie kłamać

  .... Pierwsze i drugie rozumiem, ale seks? - Seks dodałem, żeby lepiej brzmiało. Tak odpowiedziałem pewnemu młodemu akustykowi, który obsługiwał spektakl "Sprzedawcy gumek" Hanocha Levina, gdy mnie zapytał(...) do Warszawy i w ZASP-ie przed surową komisją egzamin zdałem. I zdjęcie jest wklejone na pierwszej stronie, przybite czerwoną pieczęcią: aktor dramatu. A na poważnie, szewc, który łata moje ulubione...

 • Oczy jedzą pierwsze!

  Przygotować coś smacznego to jedno, ale podać w atrakcyjny sposób to zupełnie inna sprawa!

 • Pierwsze wrażenie - nie aż tak istotne?

  Choć otrzymanie kolejnej szansy na zrobienie pierwszego wrażenia zdaje się być nierealne, prawdopodobnie i tak jej nie potrzebujemy. Badania naukowe sugerują bowiem, że nasi rozmówcy oceniają nas na ogół bardziej pochlebnie, niż my oceniamy samych siebie.

 • Pierwsze opryskiwanie

  Dni stają się coraz dłuższe, a na niebie częściej pojawia się słońce - rozpoczyna się nowy sezon w ogrodzie. Pora cięć, sadzonek, pierwszego wysiewu roślin jednorocznych, kwiatów, warzyw i ziół. Przy odpowiedniej pogodzie powinniśmy także nawozić, podlewać i opryskiwać rośliny.

 • Łapać pierwsze promienie słońca

  Po zimie, spragniona słońca, chętnie ku niemu wystawiasz twarz. Niestety, często zupełnie bez przygotowania. Jakie mogą być tego skutki?

 • Czas pierwszych cięć

  By zagęścić i wzmocnić kwitnące krzewy liściaste, przycinamy je regularnie. Pierwsze cięcia robimy już teraz. Zasychające kwiatostany wierzchołkowe usuwamy, czyli ogławiamy tylko tam, gdzie roślina ma duże kwiaty. Te z drobnymi - forsycje, tawuły, jaśmin, krzewuszka - nie wymagają tego. Nie ogławiajmy też hortensji, będzie dekoracyjna jeszcze długo po przekwitnięciu. Sekatorem wycinamy...

 • Małgorzata Socha: pierwsze zdjęcia po porodzie

  Małgorzata Socha pokazała w sieci swoje pierwsze zdjęcia po porodzie.

 • Pierwsza edycja #bike&fitness Małopolska za nami!

  ...rozgrywane pierwsze w gminie Bochnia zawody w ekstremalnych biegach z przeszkodami. O nagrody walczono w trzech kategoriach (dzieci, młodzież i dorośli). Na starcie stawiło się ponad sto osób. Najwięcej...

 • Syn Marcina Mroczka stawia pierwsze kroki

  Marcin Mroczek na początku roku został ojcem. Od tego czasu lubi dzielić się ze swoimi fanami postępami swojego syna, Ignasia. Tym razem pokazał jego pierwsze samodzielne kroki.

Zdjęcia na temat: pierwsze cv
Wideo na temat: pierwsze cv
 • Gwiazdy wspominają swoje pierwsze mieszkania

  Mateusz Hładki z "Dzień Dobry TVN" zapytał gwiazdy o wspomnienia z ich pierwszych mieszkań. - Na początku miałem tylko materac - zdradził aktor Tomasz Ciachorowski. - To było mieszkanie zwariowanego dzieciaka - powiedział Maciej Zień. - To była kawalerka, pomalowałem ją na wściekłe kolory - dodał. Jak projektant mody spędzał tam czas?

 • Tak gwiazdy zarabiały pierwsze pieniądze

  Katarzyna Cerekwicka to znana i lubiana piosenkarka, Mateusz Gessler jest cenionym szefem kuchni i restauratorem, a Wojciech Błach cieszącym się sympatią widzów aktorem. W "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli o początkach kariery. Jak zarobili swoje pierwsze pieniądze?

 • Pierwsze chwile pod wspólnym dachem

  Czy możliwy jest udany związek bez mieszkania razem przed ślubem?

Dyskusje na temat: pierwsze cv