• Informacje na temat:

  pierwsza wyprawka

Artykuły na temat: pierwsza wyprawka
 • Jak skompletować szkolną wyprawkę

  Szkolna wyprawka to spore wyzwanie, zwłaszcza dla pierwszoklasisty i jego rodziców. Kolorowe piórniki, kredki, tornistry i plecaki… Jak wybrać to, co niezbędne i nie zbankrutować? Oto kilka podpowiedzi.

 • Wyprawka dla malucha

  .... Zapytaj, jakiej marki produkty polecają i czy nie mają np. niepotrzebnych ubranek po swoich maluszkach. Noworodki błyskawicznie wyrastają z rozmiaru 56, więc ich pierwsza garderoba wygląda jak nowa. Dowiedz...

 • Dla kogo wyprawka szkolna?

  Pomoc zostanie udzielona w ramach rządowego programu "Wyprawka szkolna". W kwietniu, gdy rozpoczęto konsultacje założeń reformy, minister edukacji Katarzyna Hall poinformowała, że chce ulżyć(...) przykład w drugiej i trzeciej klasie gimnazjum. "Wyprawka szkolna" będzie rosła wraz z reformą edukacji - zapowiedziała Katarzyna Hall.

 • Jak spakować wyprawkę do szpitala?

  Będziesz przyszłą mamą? Nie wiesz, co należy zabrać ze sobą do szpitala? Spokojnie, z nami nie zapomnisz o najmniejszym drobiazgu!

 • Wyprawka dla Twojego dziecka, cz. I

  Wyprawka przed czy po rozwiązaniu? Zdecydowana większość rodziców woli spokojnie przygotować się do nowego etapu w swoim życiu. Sam fakt zostania matką czy ojcem wystarczająco nas zajmie. Jak w tak nowej i ważnej sytuacji zawracać sobie głowę bieganiem po marketach w celu skompletowania wyprawki. Poza tym, świat dziecka dotąd nam nie znany kieruje się swoimi prawami, dlatego lepiej na spokojnie...

 • Wyprawka dla Twojego dziecka, cz. II

  Z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat naszego maluszka. Póki co, w brzuchu u mamy ma zapewnione wszystko co jest mu niezbędne. Jednak po narodzinach dzidziusia, będziemy potrzebować specjalnych akcesoriów, by zagwarantować mu odpowiednie warunki.

 • Wyprawka dla Twojego dziecka, cz. III

  Z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat naszego maluszka. Póki co, w brzuchu u mamy ma zapewnione wszystko co jest mu niezbędne. Jednak po narodzinach dzidziusia, będziemy potrzebować specjalnych akcesoriów, by zagwarantować mu odpowiednie warunki.

 • Wyprawka dla noworodka - co tak naprawdę jest potrzebne?

  Zbliża się termin porodu, wkrótce na świat przyjdzie wasze maleństwo. Teraz w twoim brzuszku ma wszystko, czego potrzebuje. Ale już czas pomyśleć o tym, co będzie potrzebne na co dzień, gdy maluszek już będzie na świecie.

 • Pierwsze dni w szkole. Przygotuj dziecko i siebie

  ...pracy i wyprawka szkolna - postaraj się, aby razem z dzieckiem wybrać te elementy. Niech ma ono świadomość, że uczestniczy w przygotowaniach do szkoły i ma wpływ na to, jak będzie wyglądać jego...

 • Kolorowe otulanie na ferie

  Od połowy stycznia uczniowie wybranych województw w Polsce mogą cieszyć się zimą na całego. Dlatego już teraz warto zadbać o odpowiednią wyprawkę dla dziecka na zimowe ferie, niezależnie od tego, gdzie będą spędzane.

Dyskusje na temat: pierwsza wyprawka